Read the Official Description

Okan University, Jeden z nejvýznamnějších a význačných nadační univerzity v Turecku, je domov pro různorodou vysokoškoláka a postgraduální student těla 14,000. V současné době, Okan Univerzita má 43 studentů z různých zemí. Nabízí více než 138 vysokoškoláka a programy absolventa. Univerzita se skládá ze šesti fakult, dva aplikovaných věd škol a tři absolvent školy. Univerzita také nabízí celou řadu dva rok spolupracovník studijních programů, které odpovídají odborné příležitosti v-poptávky.

Okan University se nachází v Istanbulu, jediného města, které pokrývá dva kontinenty, Evropu a Asii. Kromě hlavního kampusu v asijské části Istanbulu, s jeho moderními fakulty budov, kolejích a sociálního zařízení, Okan univerzita má další tři školní areály v místech na obou evropských a asijských stranách City Central.

Nová globální obchodní éra okrajů obchodních vztahů vyžaduje novou sadu technických kompetencí. Okan University Automotive Engineering vysokoškoláka programPoté, co revidovala své programy podle toho, nabízí bohatý výběr koncentrace oblastech s cílem splnit specifické profesní potřeby našich studentů. Naši členové world-class fakulty z různých prostředí zajistit rovnováhu teorie a praxe v provádění učebních osnov.

Klademe velký důraz na rozvoj "Naučit se učit" schopnosti našich studentů vybavit schopností zůstat konkurenceschopné ve své kariéře. Strategické, inovativní, systémů a kritické myšlení programy jsou základní součástí našeho vzdělávacího programu, které poskytují rozsáhlé řídící schopnosti, jakož i potřebné nástroje, postupy a prostředky pro naše studenty uspět v globálním světě, strojírenství a činnosti související. Tyto aspekty se pohybují od vnitřní fungování automobilového motoru na vnější aspekty, jako je aerodynamika vozidel, a z vlastností použitých materiálů v automobilech až po dopravu analýzy. Teoretické základy průmyslové praxe a praktické aplikace teorie mechaniky, dynamiky, spalování, aerodynamiky, atd budou prezentovány v dobře vyváženým způsobem. Zástupci průmyslu budou pozváni příležitostně jako hostující řečníky, aby semináře o současném stavu a trendů v automobilovém průmyslu.

Absolventi tohoto programu bude obdařen hluboké chápání automobilu jako inženýrského systému jako celku. Tito absolventi, prošla dodatečným a cíleného výcviku, je pravděpodobné, že obsadit klíčové pozice v průmyslu v dlouhodobém horizontu.

Rádi bychom našim studentům, aby zvážila Okan University Automotive Engineering v bakalářském programu jako investici získat konkurenční výhodu profesionální a vychutnat si úspěšnou kariéru život. Naše večerní a víkendové kurzy jsou navrženy tak, aby usnadnila čas řízení profesionálního života v kombinaci s postgraduálním vzděláním

Program taught in:
Angličtina

See 6 more programs offered by Okan University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date