Bakalář v oboru bankovnictví a financí

Okan University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru bankovnictví a financí

Okan University

Okan University, jeden z nejvýznamnějších a význačných nadační univerzity v Turecku, je domov pro různorodou vysokoškoláka a postgraduální student těla 14,000. V současné době, Okan Univerzita má 43 studentů z různých zemí. Nabízí více než 138 vysokoškoláka a programy absolventa. Univerzita se skládá ze šesti fakult, dva aplikovaných věd škol a tři absolvent školy. Univerzita také nabízí celou řadu dva rok spolupracovník studijních programů, které odpovídají odborné příležitosti v-poptávky.

Okan University se nachází ve městě Istanbul, jediné město, které zahrnuje dva kontinenty, Evropu a Asii. Kromě hlavního kampusu v asijské části Istanbulu, s jeho moderními fakulty budov, kolejích a sociálního zařízení, Okan univerzita má další tři školní areály v místech na obou evropských a asijských stranách City Central.

Nová globální obchodní éra okrajů obchodních vztahů vyžaduje novou sadu manažerských kompetencí. Okan University Bankovnictví a finance v bakalářském programuPoté, co revidovala své programy podle toho, nabízí bohatý výběr koncentrace oblastech s cílem splnit specifické profesní potřeby našich studentů. Naši členové world-class fakulty z různých prostředí zajistit rovnováhu teorie a praxe v provádění učebních osnov.

Snažíme se vštípit výjimečné manažerské kompetence v různorodé skupiny studentů pocházejících z obchodní čtvrti Istanbulu a od jiných částí Turecka, stejně jako z mezinárodních korporací. Mezinárodní letní programy jsou nabízeny také pro naše podnikání bankovnictví a finance v bakalářském programu studenti rozšířit své vize a znalostní základny prostřednictvím globální expozice.

Okan University trvale usiluje o další rozvoj znalostí a to jak na národní i mezinárodní úrovni se svými vysoce kvalitními student-střed vzdělávání, akreditovaných programů a jejich výzkumných center. Věrni svým mottem, "Leader v University-obchodní spolupráci", Okan University efektivně spojuje teorii a praxi zaměstnáváním rozlišující akademických pracovníků a zve odborné odborníci referující studenty je připravit na úspěšnou kariéru. V úzké spolupráci s různými obchodními odvětvími, univerzita vyvinula kurikula a stáží pro své studenty, jak zvýšit jejich zaměstnatelnost dovednosti.

Klademe velký důraz na rozvoj "Naučit se učit" schopnosti našich studentů vybavit schopností zůstat konkurenceschopné ve své kariéře. Strategické, inovativní, systémů a kritické myšlení programy jsou základní součástí našeho vzdělávacího programu, které poskytují rozsáhlé řídící schopnosti, jakož i potřebné nástroje, postupy a prostředky pro naše studenty uspět v globálním světě byznysu.

Rádi bychom našim studentům, aby zvážila Okan University Bankovnictví a finance v bakalářském programu jako investici získat konkurenční výhodu profesionální a vychutnat si úspěšnou kariéru život. Naše večerní a víkendové kurzy jsou navrženy tak, aby usnadnila čas řízení profesionálního života v kombinaci s postgraduálním vzděláním

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
Free
Information
Deadline
Locations
Turecko - Istanbul, Istanbul
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Turecko - Istanbul, Istanbul
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu