Read the Official Description

Okan University, jeden z nejvýznamnějších a význačných nadační univerzity v Turecku, je domov pro různorodou vysokoškoláka a postgraduální student těla 14,000. V současné době, Okan Univerzita má 43 studentů z různých zemí. Nabízí více než 138 vysokoškoláka a programy absolventa. Univerzita se skládá ze šesti fakult, dva aplikovaných věd škol a tři absolvent školy. Univerzita také nabízí celou řadu dva rok spolupracovník studijních programů, které odpovídají odborné příležitosti v-poptávky.

Okan University se nachází ve městě Istanbul, jediné město, které zahrnuje dva kontinenty, Evropu a Asii. Kromě hlavního kampusu v asijské části Istanbulu, s jeho moderními fakulty budov, kolejích a sociálního zařízení, Okan univerzita má další tři školní areály v místech na obou evropských a asijských stranách City Central.

Nová globální obchodní éra okrajů obchodních vztahů vyžaduje novou sadu manažerských kompetencí. Okan University Bankovnictví a finance v bakalářském programuPoté, co revidovala své programy podle toho, nabízí bohatý výběr koncentrace oblastech s cílem splnit specifické profesní potřeby našich studentů. Naši členové world-class fakulty z různých prostředí zajistit rovnováhu teorie a praxe v provádění učebních osnov.

Snažíme se vštípit výjimečné manažerské kompetence v různorodé skupiny studentů pocházejících z obchodní čtvrti Istanbulu a od jiných částí Turecka, stejně jako z mezinárodních korporací. Mezinárodní letní programy jsou nabízeny také pro naše podnikání bankovnictví a finance v bakalářském programu studenti rozšířit své vize a znalostní základny prostřednictvím globální expozice.

Okan University trvale usiluje o další rozvoj znalostí a to jak na národní i mezinárodní úrovni se svými vysoce kvalitními student-střed vzdělávání, akreditovaných programů a jejich výzkumných center. Věrni svým mottem, "Leader v University-obchodní spolupráci", Okan University efektivně spojuje teorii a praxi zaměstnáváním rozlišující akademických pracovníků a zve odborné odborníci referující studenty je připravit na úspěšnou kariéru. V úzké spolupráci s různými obchodními odvětvími, univerzita vyvinula kurikula a stáží pro své studenty, jak zvýšit jejich zaměstnatelnost dovednosti.

Klademe velký důraz na rozvoj "Naučit se učit" schopnosti našich studentů vybavit schopností zůstat konkurenceschopné ve své kariéře. Strategické, inovativní, systémů a kritické myšlení programy jsou základní součástí našeho vzdělávacího programu, které poskytují rozsáhlé řídící schopnosti, jakož i potřebné nástroje, postupy a prostředky pro naše studenty uspět v globálním světě byznysu.

Rádi bychom našim studentům, aby zvážila Okan University Bankovnictví a finance v bakalářském programu jako investici získat konkurenční výhodu profesionální a vychutnat si úspěšnou kariéru život. Naše večerní a víkendové kurzy jsou navrženy tak, aby usnadnila čas řízení profesionálního života v kombinaci s postgraduálním vzděláním

Program taught in:
Angličtina

See 6 more programs offered by Okan University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date