Read the Official Description

Jako interdisciplinární major, biochemie spojuje silné biologie a chemie připravit studenty na biotechnologické revoluci 21. století. Malý počet žáků ve třídě, spolu s state-of-the-art zařízení a vybavení, vytvořit prostředí, kde studenti se mohou zapojit do hands-on a zkušenostního učení ve spolupráci s fakultou věd.

Biochemie je rychle rostoucí a dynamický obor, který představuje širokou škálu příležitostí pro studenty. Použití chemických po umožňuje biologické systémy je třeba chápat na molekulární úrovni. Biochemie studenti učí vážit si jí a dokonce milují makromolekul a složité struktury, které tvoří živé organismy. Wisconsin Lutheran College Přírodovědecká fakulta úzce spolupracovat s cílem poskytnout studentům interdisciplinární pohled na vědu, což umožňuje provozování výzkumu, který leží na rozhraní biologie a chemie.

Co dělá Program Distinctive?

Studenti v programu biochemie na Wisconsin Lutheran mají možnost získat zkušenosti dělá vědecký výzkum vedle fakulty v Generac Hall, state-of-the-art zařízení. Studenti se také spolupracovat s výzkumnými pracovníky fakulty a studentů z jiných programů, aby své výzkumné další prostor. Biochemie majoři aktivně se zapojit do vědeckého výzkumu s profesory, z nichž všichni jsou držiteli doktorát a učinily významné příspěvky k poli.

Akademici a výzkum

Bakalářské Studentská vědecká

Biochemie studentů WLC je využít možnost zapojit se do různých výzkumných projektů s fakultou v obou odděleních biologie a chemie. Studenti mohou být požádáni o pomoc na takových projektech jako inženýrství mikrobiální fosfátových biosenzorů s využitím technologie rekombinantní DNA, použití buněčné a molekulárně genetických strategií, aby prošetřila vývoj srdeční, analýza půdy, studovat proteinové struktury a enzymové kinetiky, biochemickou analýzu a navrhování a syntetizující nových antibiotik ,

State-of-the-Art zařízení

Oddělení biologie a chemie se nachází v Generac Hall. Tato 81700-squarefoot zařízení umožňuje undergrads zažít state-of-the-art zařízení a techniky, které studenti na mnoha dalších institucí by neměli přístup k až do absolvent školy.

Mimo učebnu

Terénní výzkum

WLC biochemie studenti mají možnost provádět výzkum jak v laboratoři av terénu. Předchozí projekty zahrnují zlepšení kvality vody v umělých mokřadech, studium Ag nanočástic dopad na danio pruhované, výstavbu tištěné senzory, hrát stop-flow kinetických měření, a experimentování s sulfonamidů. Kromě toho, výzkumná spolupráce s Milwaukee County Zoo a St. George univerzity v Grenadě nabízejí WLC studentům možnost podílet se na mořské a sladkovodní biologické sledování a pozemní herpetologie studií v tropech.

Mezinárodní soutěž

Wisconsin Lutheran Vysokoškoláci se podíleli na iGEM - Mezinárodní Geneticky Machine soutěž - za poslední tři roky. Účast obvykle zahrnuje laboratorní práce s syntetické biologie, a vzdělávací iniciativy. Loni v létě, tým WLC studentů zaměřená na modifikaci kmen E. coli v laboratoři pro jejich výzkum bakteriální rezistence vůči antibiotikům. Nakonec, tým získal zlatou medaili a obdržel čestné uznání v soutěži iGEM v Bostonu.

Graduate School A KARIÉRA

Fakulta pro postgraduální studium

Mnoho WLC biochemie majoři pokračovat ve studiu, někdy v nedalekém Medical College of Wisconsin. WLC biochemie stupně, spolu se zkušeností v oblasti výzkumu vysokoškoláka, poskytuje solidní vzdělávací základ, na kterém jeden může uspět v postgraduálních tříd.

Kariéra

Po dokončení studia, WLC biochemie majoři těžit z širokých možnostech profesního růstu ve farmakologii, mikrobiologie, imunologie, biomedicínského inženýrství a molekulární medicíny. Historicky, velké procento biochemie majorů pokračovali ve studiu na lékařské nebo absolvent školy. Biochemie Hlavním poskytuje solidní základ pro profesionální kariéru v medicíně, zubním lékařství, výživy a veřejného zdraví.

12
Program taught in:
Angličtina

See 8 more programs offered by Wisconsin Lutheran College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019