Bakalář v oboru biologie

Millikin University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru biologie

Millikin University

Program Highlights

Biologické obory mohou získat buď BA nebo BS titul dotvořením 36 až 48 biologie kreditů v jedné ze tří tratí v biologii programu. Tradiční trať je vhodná pro studenty se zájmem v medicíně (pre-medicína, asistenti pre-lékař, pre-chiropraxe, pre-stomatologie, pre-veterinární lékařství, nebo pre-optometrie), nebo absolvovat programy.

Biologické obory jsou povinny přijmout alespoň jeden kurz a získat stupně C- nebo lepší z každé ze šesti kategorií obsahu biologie.

In-Demand, Univerzální Studijní obor

Současná biologie je jedním z nejrychleji rostoucích oblastí vědy; je zároveň ohromně vzrušující, relevantní a náročné. Biologové používají inovativní myšlenky a revoluční technologie jsou čelí mnoha světových nejnaléhavějších problémů.

Biologie Program Millikin poskytuje studentům s širokým školení v moderní biologie, které se mohou použít k věnovat se kariéře v jakékoli oblasti přírodních věd. Naše Pre-profesionální program připravuje studenty pro lékařské, stomatologické, optometrie, chiropraxe, veterinární, asistent lékaře, fyzikální terapie, ergoterapie a lékařskými technologiemi absolvovat programy. Biologie má i programy, které připravují studenty pro postgraduální studium k získání vyšší tituly pro kariéru v oblasti výzkumu a / nebo výuku. Program Střední vzdělávání připravuje studenty pro výuku na úrovni střední školy.

Studenti Pre-absolvent programu, kteří plánují navštěvovat postgraduální studium pro získání vyšší tituly mohou sledovat buď tradiční biologie skladbu nebo molekulární a buněčné biologie sledovat v závislosti na jejich specifické zájmy; měli by mít také výzkumné praxe.

b

Oblasti studia

  • biologie
  • Biologie Vzdělání
  • Ekologické biologie
  • Molekulární a buněčná biologie
  • Nezletilí

Ukázka studijního plánu

Tento plán studie ukazuje typy kurzů můžete vzít jako student v tomto dur. To je prezentováno prostě poskytnout realistický náhled vašeho kurzu. Jakmile se přihlásíte na Millikin, bude fakulty poradce vás provede procesem výběru kurzy, které vám pomohou absolvent na čas z Millikin. Zatímco tento příklad demonstruje studijní plán, který se vztahuje na osm semestrů, akademická dráha každého studenta je jedinečný a časové ose může vypadat jinak.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
8 semestry
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Decatur, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Decatur, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu