Read the Official Description

biologie

Biologie programu poskytuje vhled do živých systémů z sub-buněčné úrovně až po úroveň ekosystémů. Biology major připravuje studenty na kariéru v buněčné a molekulární biologie, biochemie, rostlinné a živočišné biologie, genetiky, fyziologie, ekologie a biologie pole. Osnovy mohou být vyvinuty pro přípravu pro lékařské, stomatologické, veterinární, zemědělství nebo jiných odborných škol, nebo pro postgraduální studium. Hlavním rovněž stanoví základ pro mezioborové kariéru v oblasti řízení biologických zdrojů, biologie člověka, nutričních věd a vědeckých sdělení (technické psaní, žurnalistiky a přírody interpretace).

Absolventi biologie je zaměstnáno v průmyslu (léčiv, výrobě papíru, zpracování potravin, nemocnice a kliniky, zemědělství a další); vládní agentury (Agentura pro ochranu životního prostředí, Food and Drug Administration, Fish and Wildlife Service, Forest Service, Bureau of Land Management, ministerstvo zemědělství, Wisconsin ministerstvo přírodních zdrojů); environmentální poradenské firmy; a vzdělávací instituce. Asi 40 procent absolventů biologie sledovat vyšší tituly v absolventa a odborných školách.

Biologie obory se musí spojit studium s interdisciplinární moll. Biologie člověka je menší běžně volí biologie velkých společností se zájmy v lékařských věd a vědě o cvičení. Studenti se zájmem o ekologii, biologické rozmanitosti a řízení biologických zdrojů, jako je život v přírodě, lesy, a rybolov, obvykle se nezletilého v Environmental Science. Jiné interdisciplinární oblasti, které mohou být užitečné, v závislosti na profesních cílů studenta, jsou obchodní administrativy a politiky životního prostředí a plánování.

Studenti, kteří dávají přednost biologie menší (spíše než major), spolu s interdisciplinární major, zvážit velkých společností na environmentální vědy a biologie člověka. Studenti v oblasti vzdělávání, kteří touží stát se učitelé přírodovědných předmětů našli Biology major důležité.

Zvláštní výhoda UW-Green Bay biologie programu je příležitost pro studenty získat praktické zkušenosti. Mnozí studenti pracují s fakultou na výzkumných projektech. Tam je aktivní stáž program s soukromé, státní a národní orgány a průmyslem. Takové zkušenosti jsou prospěšné při vstupu na trh práce, nebo usilují o zařazení do studia a odborných škol.

Program má dobře vybavené laboratoře pro výuku a studenti / fakulty výzkumu. V buněčné a molekulární biologie laboratoře, studenti se seznámí s technikami tkáňové kultuře, in situ hybridizace, afinitní chromatografie, agarózovém a polyakrylamidovém gelu, elektroforéza, polymerázovou řetězovou reakcí, a použití monoklonálních protilátek. Ve fyziologii laboratořích, se studenti učí techniky ke studiu fyziologických funkcí. Pedagogická a výzkumná zařízení jsou k dispozici na polních a ekologických studenty patří Cofrin Centrum pro biologickou rozmanitost, 290-akr Arboretum památníku Cofrin se na akademické půdě, off-campus přírodních oblastí spravovaných univerzitou, Richter Natural History Museum, malé zvíře laboratoř, herbář, skleníkových, a počítačové učebny.

Studenti si procvičit své znalosti v obou terénní a laboratorní prostředí, a osvojení základních dovedností včetně statistické analýzy, různé laboratorní metody a techniky, a taxonomických (určení), dovednosti. Mnoho zaměstnání dnes vyžaduje vysokoškolské vzdělaní jedinci, kteří mohou psát a mluvit dobře, řešit problémy, se rychle učit se nové informace a dobře pracovat s ostatními v týmu. Studenti v rámci programu biologie rozvíjet tyto dovednosti s vynikající kvalitou.

biologie major

Kdo by měl být Biology major?

Každý, kdo se zajímá o objevování, jak fungují organismy a zkoumá, jak existuje život ve světě, by měla zvážit program biologie.

Ti, kteří mají obecný zájem o práci se zásadami matematiky, chemie, fyziky, biologie a samozřejmě by měla zvážit obor (nebo s menší) v biologii.

Biologie obory se musí spojit studium s interdisciplinární moll.

Studenti mají zájem v oblastech, jako je řízení zdrojů, terénní ekologie, nebo vědecké komunikace za normálních okolností menší ve Environmental Science. Biologie člověka je menší běžně volí biologie velkých společností se zájmy ve zdravotnictví věd nebo dospělý Fitness. Jiné interdisciplinární oblasti, které mohou být užitečné, v závislosti na profesních cílů studenta, jsou environmentální politiky a plánování nebo Business Administration.

Program taught in:
Angličtina

See 19 more programs offered by University Of Wisconsin - Green Bay »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019