Přečtěte si oficiální popis

Bachelor of Science v biologii

Bachelor of Science v biologie stupně je nejuniverzálnější ze všech velkých společností v Ústavu biologie, která umožní studentům přizpůsobit své studium na téměř jakékoliv profesní dráhu. Tento přísný program poskytuje práce v kurzu a dovednosti, které studenti musí připravit na přijetí do profesionální zdravotní studijních programů a absolvent školy nebo kariéru ve vysoce specializovaných oborů v přírodních vědách. To má více rozsáhlé matematiku, chemii, fyziku a požadavky kursu, takže menší prostor pro studenty, aby se volitelných biologie nebo jiné kurzy mimo hlavní než dělá Bachelor of Arts v biologii.

BS biologie studentů se očekává, že se specializují na určité oblasti studia, nebo "koncentrace", který nejvíce odpovídá jejich předpokládaný kariéru. Koncentrace čtyři jsou k dispozici v rámci této významné.

Obecná biologie KONCENTRACE

Tento program poskytuje studentům s největší flexibilitu. Studenti se vstřebat znalosti širokého spektra předmětů v přírodních a fyzikálních vědách, ale může také dolaďovat jejich míra se učit pojmy a získat dovednosti sady, které se vztahují na téměř jakýkoliv konkrétní profesní dráhu. To je koncentrace volbou pro studenty, kteří hledají vstup do profesionálních programů, programů absolventa, nebo zaměstnanost v oblastech, které nejsou výslovně zahrnuty v ostatních třech koncentrací Biology BS.

BIOLOGIE-PRE-PROFESSIONAL KONCENTRACE

Mezi naše více populární studijních programů, tato koncentrace čerpá od ročníkové práce v biologii, chemii, fyzice a matematice poskytnout studentům všechny ročníkové práce a zázemí potřebné pro úspěch v oblastech souvisejících se zdravotnictvím. To soustředěný, přísný program je speciálně navržen tak, aby připravit studenty na vstup do lékařství, veterinářství, zubní, optometrie a dalších pokročilých stupňů v lékařské profesi.

Molekulární biologie KONCENTRACE

Důraz tohoto programu je práce v kurzu, který vám pomůže připravit studenty na kariéru, kde molekulární biologické koncepty a techniky jsou hlavní zaměření. Tento program bude připravovat studenty na kariéru nebo pokročilé stupňů molekulární genetiky, imunologie, biotechnologie, forenzní vědy, a biomedicínský výzkum.

BIOLOGIE-BUSINESS KONCENTRACE

Tento program spojuje moderní biologické znalosti základních principů ekonomie a podnikání. Je určen speciálně pro studenty se zájmem o pokračování kariéry v biomedicínských, zemědělských, biotechnologických, životního prostředí a dalších aplikovaných oblastech, kde jsou vyžadovány prodej, marketing, management, a účetní dovednosti.

Bachelor of Arts v biologie Udělen

Bachelor of Arts v biologie míře poskytuje studentům Biologie se více liberální vzdělávací cesty, a je vhodná pro studenty, kteří chtějí specializovat v oblasti biologie, která je méně spoléhající na vědách o zajištění, jako je chemie a fyzika, nebo studenty, kteří mají rovněž zájmy, které spadají mimo biologie. Důraz v tomto programu je získat široký, svobodných umění vzdělání kořeny ve studiu různorodosti, složitosti a vývoje života.

Studenti biologie BA se očekává, že se specializují na určité oblasti studia, nebo "koncentrace", který nejvíce odpovídá jejich předpokládaný kariérní dráhu. Koncentrace Dva jsou k dispozici v rámci této významné. Oba jsou poměrně obecná působnost, a celoroční mohou být přizpůsobeny, aby se vešly téměř jakýkoli profesní dráhy, od velmi základní a teoretické, k nejpoužívanějším, reálných oblastech studia.

Obecná biologie KONCENTRACE

To je nabízen v Ústavu biologie nejvíce flexibilní studijní program. V rámci této koncentraci, mohou studenti se specializují na jedné ze tří oblastí studia, v závislosti na jejich specifických zájmů, nebo usilovat o širokou výcvik vyplněním více kurzů ze všech tří kategorií. Tři "distribuční kategorie kurzu" patří ekologie / biologie životního prostředí, organismální / evoluční biologie a buňka / molekulární biologie. S tímto stupněm, mohou studenti sledovat profesní dráhy v rozmezí od základního a teoretického výzkumu do aplikovaných oborů zaměřených na řešení reálných problémů.

Organismální a evoluční biologie KONCENTRACE

Tento program splňuje požadavky pro studenty se zájmem o různých kariérní cesty zahrnujících evoluci, vývoj, fyziologie, chování, ekologie, a zachování organismů. Tato koncentrace je skvělé pro studenty se zájmem o pokračování kariéry v evoluční biologii, přírodní historie, systematika a taxonomie, zachování, a mnoho dalších teoretických a aplikovaných oborů. Spojuje v sobě historickou pohled na evoluci a biologické rozmanitosti, s inovativními a technologické aspekty nových oblastech, jako jsou biomechanické modelování a geografických informačních systémů.

Biologie Stáže

Ústav biologie nabízí program stáží, který poskytuje praktické pracovní zkušenosti velkých společností v biologii, environmentální věda a oceánologické / biologii.
Prostřednictvím stáží se soukromým sektorem, neziskových organizací a vládních agentur, studenti získají na-the-job zkušenosti v oblastech, jako je například biomedicínský výzkum, biologii rybářství, veterinární medicíny, biologie životního prostředí a mořské akvakultury.

Jeden příklad z praxe, ve kterých se často účastní UT studenti je v péči a rehabilitační program se koná u nyní světoznámého Manatee programu na Lowry Park Zoo. Zde, studenti pomáhají v péči a rehabilitaci jednoho z Floridy nejohroženějších druhů, západní indické Manatee. Oni také pracovat přímo s řadou zvířat a zapojit se do programů, které vzdělávají studenty ve veřejných školách a širokou veřejnost.

Bakalářské Mezinárodní Přijímací

S studentů z více než 100 zemí, UT hrdě se domnívá, studenty z celého světa pro nováček nebo přenosu přijetí. Budete potřebovat doklad o znalosti anglického jazyka. (To se netýká zahraničních studentů z Commonwealth Karibiku, Bermudy, Kanada, Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nového Zélandu.)

Studenti by měli platit prostřednictvím UT je on-line aplikace. Za účelem přezkumu žádosti studenta, univerzita musí přijmout následující:

 • Oficiální přepisy všech školních ročníkové práce a tříd sekundárních v angličtině ("Oficiální" znamená, že musíte požádat o svou školu poslat přepisy přímo na UT přijímací kanceláři. Pokud to není možné, poslat kopie, které byly certifikovány podle vaší škole jako "opisy" z originálů po zkopírování. Úředník na vaší škole by měl podepsat dokument jako "věrnou kopií originálu".)
 • Esej psaný v angličtině
 • Napsal poradce, učitel nebo ředitel školy doporučení.

Žadatelé musí předložit jednu z následujících možností:

 • TOEFL: Minimální přijatelné skóre je 550 nebo 213 (pomocí počítače) nebo 79 (Internet bázi) zkouška.
 • IELTS: International English Language Testing System - minimální stupeň 6,5.
 • CPE: Osvědčení o znalosti angličtiny - stupně "C", nebo lépe
 • Pearson Test z angličtiny (PTE): Minimální počet bodů z 58.
 • Úspěšné absolvování certifikátu English 112 nabízené ELS Language Centers doprovázených doporučující dopis od správce a 500-slovo anglicky psaní vzorku.

Zahraniční studenti, kteří splňují podmínky pro přijetí, ale potřebují další English jazykovou přípravu před vstupem jako na plný úvazek stupeň Student může zapsat v jednom z několika ESL programů.

Zahraniční studenti musí rovněž předložit důkaz o dostupných prostředků k pokrytí jejich první ročník a každý následující rok. Výjimečné novém vstupu studenti s vynikající studijní výsledky přijímat částečné stipendium ($ 4,000- 7,000 dolar za akademický rok), které se vztahuje pouze malou část celkových nákladů. Studenti mohou pracovat na akademické půdě až 20 hodin týdně.

Po přijetí na univerzitu a úspěšném ukončení účetní závěrky, se I-20 formulář bude zaslán žadatelům z UT přijímací kanceláři. Žadatelé musí mít I-20, tvar, kopie jejich přijetí dopisu a finanční výkaz na nejbližší velvyslanectví USA nebo konzulátu. Po pohovoru, bude velvyslanectví nebo konzulát rozhodnout, zda F-1 studentské vízum může být vydáno. Chcete-li vstoupit do Spojených států, studenti potřebují toto vízum do pasu a I-20 formulář. Studenti nesmí vstoupit do země na turistické vízum s úmyslem studovat v USA

Zaměstnanci v kanceláři mezinárodních programů pomáhá studentům informace před příjezdem, orientaci a poradenství v akademických, sociálních, kulturních a pracovních záležitostech.

Průměrné náklady na plný úvazek vysokoškolských studentů pro akademický rok 2013-2014 (podzim a jaro).

 • Výuka (12 až 18 kreditních hodin za semestr): 23.990 dolar
 • Povinných poplatků (povinné): 1782 dolar
 • Pokoj a Board (dvoulůžkový pokoj, 15 jídel týdně): 9388 dolar
 • Celkem: 35.160 dolar
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z University of Tampa College of Natural and Health Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
35,160 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date