Read the Official Description

Studenti si minimálně 33 hodin v biologii (včetně 17 hodin vyšší úrovně) kromě výše dokončit hlavní. (Biology major vyžaduje minimálně 40 hodin, nejméně 20 horní-úroveň, o BIO / HRP kurzů.) Je zapotřebí menší. Chemie nebo matematika menší Důrazně se doporučuje pro většinu kariéry v biologii. Nicméně, studenti mají možnost menší v jakékoli oblasti. Další užitečné nezletilé pro studenty biologie patří psychologie, podnikání, nebo tělesnou výchovu.

Biologické vědy jádra Curriculum

Všechny Biologie obory jsou povinny přijmout následující předměty. Některé z těchto kurzů bude rovněž splňovat Bachelor of Science základní požadavky učebních osnov.

Biologie (7 hodin)

  • Zoologie (nebo ekvivalent) - Biologie Vyvrcholení (BIO 498)

Chemie (12 hodin)

  • Matematika (10 hodin)

  • 6 hodin MAT kurzy (College Algebra nebo vyšší) - Psychologické Statistiky

Standardy pro přijetí

  • Freshmen Vyplňte žádost o vysokoškolské návštěvnosti - Pošlete svůj 40 dolarů poplatek za podání žádosti - Pošlete svůj oficiální ACT nebo SAT skóre - Pošlete svůj oficiální vysoké škole přepis - Poslat na důkaz proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám (MMR) očkování (musel mít jeden MMR střílel v posledních deseti letech a dvou MMR snímků ve vašem životě) -. Jestliže jste užil vysokou školu třídy na střední škole, zavolejte na vysokou školu, a požádat je, aby nám e-mail oficiální a konečné vysokoškolský přepis.

See 8 more programs offered by William Carey University »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
350 USD
za hodinu úvěru
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Sept. 2019