Bakalář v oboru Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

bba

Rozvoj vás jako obsazené studujícího, takže se stal profesionálním vůdce je to, co děláme. Cofrin School of Business je zaměřen na přípravu vám za profesionální úspěch prostřednictvím kurzu, stáží a odborných akcí rozvoje. Vydělávat si titul vás připraví pro konkurenceschopnou, respektoval kariéry a jakou cestu si zvolíte, je jen na vás!

Austin E. Cofrin School of Business nabízí tituly zaměřené na pomoc jednotlivcům zasnoubila studentům a odborné vůdce v rámci širší oblasti Northeast Wisconsin a mimo ni. Snažíme se o jedince, kteří vyhledávají zapojení vzdělávacích příležitostí, profesionální úspěch a inovativní obchodní řešení.

Školíme naše studenty přemýšlet kriticky, činit informovaná rozhodnutí, etnické, zapojit se do zkušenostního učení, a demonstrovat a podporovat inovace a udržitelnost.

Cenově University of Wisconsin Udělen bude připravit jednotlivce pro budoucnost, kterou si zvolí, a zároveň rozvíjet jejich osobní i profesní být lídrem ve své komunitě.

obchodní administrativa

Uvažujeme-li Business Administration major?

Oba Business Administration hlavní a vedlejší jsou interdisciplinární. "Interdisciplinární" znamená, že zatímco obchodní administrativa studenti studují konkrétní předmět (např finance, všeobecné obchodní, řízení lidských zdrojů, management, marketing), ale také zkoumat, jak to souvisí s dalšími subjekty a čerpat informace z různých oborů pro řešení obchodních problémů. Kromě přípravy na kariéru v jejich důraz oblasti Business Administration studenti zkoumat, jak se jejich kariéra zapadá do kontextu dalších snah, včetně toho, že komunita zabývající občan. Schopnost porozumět složité a vzájemně provázané otázky, abyste mohli problémy a příležitosti z mnoha úhlů pohledu a pracovat s těmi z jiných oborů jsou vlastnosti poptávky. UW-Green Bay Business Administration majoři absolvent s výraznou výhodu oproti klasickým absolventů Business School.

Důraz Oblasti Business Administration Major:

  • finance
  • Všeobecné obchodní (všechny online kurzy určené pro pracovní dospělé osoby)
  • Řízení lidských zdrojů
  • řízení
  • marketing
  • Řízení dodavatelského řetězce

Proč studovat Business Administration na UWGB?

  • Přizpůsobil instrukci z fakulty jako horní-divizní třídy často počítat méně než 35 studentů
  • Téměř polovina (46%) kurzů Business Administration jsou k dispozici on-line, nebo ve večerních hodinách ubytovat zaměstnané studenty
  • Velké místní příležitosti stáž u uznávaných oblastí společnosti

Uvažujeme-li Business Administration nezletilého?

Business minor je určen pro studenty s významným jiný než obchodní, kteří chtějí rozvíjet vystavení obchodní koncepty, které mají být připravené pro dynamické a neustále se měnícím prostředí. Business minor je skvělá příležitost pro studenty získat pochopení klíčových obchodních konceptů, čímž se zvýší jejich budoucnost v obchodní nebo non-obchodní organizace. Příkladem může být studenti oboru přírodních vědách, kteří by chtěli pracovat pro soukromé firmy, organizace ne-pro-zisk nebo veřejným subjektem. Tato zanedbatelná pomůže připravit studenty na takovou výzvu.

Vzhledem k tomu, mezinárodní obchodní minor?

Všechny organizace jsou ovlivněny globalizovaném světě, ve kterém žijeme dnes. Musíte pochopit globální problémy, takže jste připraveni na úspěšnou kariéru. Studium International Business vám pomůže připravit se na celou řadu vzrušujících kariéry v mnoha průmyslových odvětvích. Jazykové kurzy budete mít i mezinárodní stáž nebo studium v ​​zahraničí zkušenosti vám poskytne konkurenční výhodu, když budete žádat o pozicích, které chcete.

Poslední aktualizace Čvn 2016

Informace o škole

The University of Wisconsin-Green Bay takes a big-picture approach to education, accounting for your unique way of learning, your passion, and your perspective. Become enriched through impressive int ... Čtěte více

The University of Wisconsin-Green Bay takes a big-picture approach to education, accounting for your unique way of learning, your passion, and your perspective. Become enriched through impressive internship opportunities; get a job that pays in multiple ways as a student employee on campus; have fun with like-minded people by joining one of our 100+ clubs and organizations; make the most of your college years living on campus; become a leader through student government; better your world with community service; and see more of it via our many opportunities to study and travel around the globe. Méně