Read the Official Description

Bakalář v oboru cestovního ruchu

Bakalářský studijní kurz na HTW Chur klade hodnotu v komplexní školení v oblasti cestovního ruchu se zaměřením na mezinárodní cestovní ruch a řízení volném čase. Čtyři plný úvazek třídy jsou vyučovány každý rok, přičemž tři případy jsou vyučovány v němčině a angličtině a jedné třídě pouze v angličtině.

Studie koncepce je orientována prakticky užitečných profesních kvalifikací. Celkovým cílem je vývoj vedení kompetence. S cílem získat toto, kompetence je nutná řízení, odborných znalostí a metodiky. Tato kompetence je k dispozici v modulárním systémem z didaktického a obsahového hlediska průběhu tříletého studijního oboru.

Kariéra profil

Cestovní ruch je mezinárodní růst odvětví s neustále rostoucí poptávkou po profesionality. Absolventů studijního oboru cestovního ruchu mají robustní základnu čelit těmto výzvám a vyznačují se vysokou mírou orientaci na zákazníka a nasazení služeb. Zjistí, že pozice v odborných a vedoucích funkcích v místních i mezinárodních cestování, volný čas, dopravu, událostí a sportovních podniků, kde se vyvíjet a prodávat nové produkty, organizovat kulturní a sportovní akce nebo spravují celé turistické destinace.

Akreditace

Studie kurz "Bachelor of Science FHO v oblasti cestovního ruchu" je rozpoznán švýcarského Federálního ministerstva hospodářství, vzdělávání a výzkum (Eidg. Volkswirtschaftsdepartement).

Vstup

Přístup do studijního předmětu je možné, aby:

  • Diplom sekundárního vzdělávání, která splňuje požadavky na vysokoškolské přijímací v zemi, kde bylo ukončené střední vzdělání; např Swiss (Berufs-) Matura, Němec Abitur, britská A-levels (3), US High School Diploma nebo ekvivalentní
  • Dokumentovaný akademické znalosti účetnictví, a to buď viditelné v akademickém přepisu studenta nebo s následného certifikátu
  • Angličtina na úrovni certifikátu C1
  • 12 měsíců dokumentované praxe v komerčním či cestovním ruchu
Studenti s různými kvalifikací z těchto předpokladů mohou být také přijati na základě individuálního rozhodnutí. Uzávěrka přihlášek Uzávěrka přihlášek je 30.dubna pro následující zimním semestru startu. Upozorňujeme, že datum přijetí žádosti budou vzaty v úvahu zápustky k omezenému počtu míst v programu. Registrace po uplynutí lhůty lze považovat v jednotlivých případech.

Poplatky

Studenti ze Švýcarska nebo Lichtenštejnska:

  • Školné za semestr CHF 960.-
  • Poplatek za podání žádosti CHF 300 .- *

Studenti z EU a ESVO zemí:

  • Tuci za semestr CHF 1 550,
  • Poplatek za podání žádosti CHF 300 .- *

Canton Graubünden sankce zaměstnání až do maximálně 15 hodin týdně, když v držení zvláštní povolení.

Studenty z jiných zemí EU a non-EFTA:

  • Školné za semestr CHF 1 550,
  • Poplatek za podání žádosti CHF 3 000.-

Canton Graubünden zakazuje všechny formy zaměstnání.

Přihlašovací poplatek je účtován na potvrzení studijní místa a je nevratná.

Studie poplatky nezahrnují učebnice, studijní materiály, a poplatky spojené s psaní diplomové práce, blokové týdnů, a exkurze, například cestovné a ubytování. Student musí mít efektivní přenosného počítače.

* Při zahájení studia, poplatek za podání žádosti bude odvozena od prvního semestru školného.

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
1,550 CHF
za semestr (EU)
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date

HTW Chur - Tourism International - Bachelor and Master studies

Tourism at HTW Chur: Meet our Professors: Tobias Luthe

Exchange Semester at HTW Chur in Switzerland

HTW Chur School of Tourism: Student Key Statements