Bakalář v oboru cestovního ruchu

Bakalářský studijní kurz na HTW Chur klade hodnotu v komplexní školení v oblasti cestovního ruchu se zaměřením na mezinárodní cestovní ruch a řízení volném čase. Čtyři plný úvazek třídy jsou vyučovány každý rok, přičemž tři případy jsou vyučovány v němčině a angličtině a jedné třídě pouze v angličtině.

Studie koncepce je orientována prakticky užitečných profesních kvalifikací. Celkovým cílem je vývoj vedení kompetence. S cílem získat toto, kompetence je nutná řízení, odborných znalostí a metodiky. Tato kompetence je k dispozici v modulárním systémem z didaktického a obsahového hlediska průběhu tříletého studijního oboru.

Kariéra profil

Cestovní ruch je mezinárodní růst odvětví s neustále rostoucí poptávkou po profesionality. Absolventů studijního oboru cestovního ruchu mají robustní základnu čelit těmto výzvám a vyznačují se vysokou mírou orientaci na zákazníka a nasazení služeb. Zjistí, že pozice v odborných a vedoucích funkcích v místních i mezinárodních cestování, volný čas, dopravu, událostí a sportovních podniků, kde se vyvíjet a prodávat nové produkty, organizovat kulturní a sportovní akce nebo spravují celé turistické destinace.

Akreditace

Studie kurz "Bachelor of Science FHO v oblasti cestovního ruchu" je rozpoznán švýcarského Federálního ministerstva hospodářství, vzdělávání a výzkum (Eidg. Volkswirtschaftsdepartement).

Vstup

Přístup do studijního předmětu je možné, aby:

  • Diplom sekundárního vzdělávání, která splňuje požadavky na vysokoškolské přijímací v zemi, kde bylo ukončené střední vzdělání; např Swiss (Berufs-) Matura, Němec Abitur, britská A-levels (3), US High School Diploma nebo ekvivalentní
  • Dokumentovaný akademické znalosti účetnictví, a to buď viditelné v akademickém přepisu studenta nebo s následného certifikátu
  • Angličtina na úrovni certifikátu C1
  • 12 měsíců dokumentované praxe v komerčním či cestovním ruchu
Studenti s různými kvalifikací z těchto předpokladů mohou být také přijati na základě individuálního rozhodnutí. Uzávěrka přihlášek Uzávěrka přihlášek je 30.dubna pro následující zimním semestru startu. Upozorňujeme, že datum přijetí žádosti budou vzaty v úvahu zápustky k omezenému počtu míst v programu. Registrace po uplynutí lhůty lze považovat v jednotlivých případech.

Poplatky

Studenti ze Švýcarska nebo Lichtenštejnska:

  • Školné za semestr CHF 960.-
  • Poplatek za podání žádosti CHF 300 .- *

Studenti z EU a ESVO zemí:

  • Tuci za semestr CHF 1 550,
  • Poplatek za podání žádosti CHF 300 .- *

Canton Graubünden sankce zaměstnání až do maximálně 15 hodin týdně, když v držení zvláštní povolení.

Studenty z jiných zemí EU a non-EFTA:

  • Školné za semestr CHF 1 550,
  • Poplatek za podání žádosti CHF 3 000.-

Canton Graubünden zakazuje všechny formy zaměstnání.

Přihlašovací poplatek je účtován na potvrzení studijní místa a je nevratná.

Studie poplatky nezahrnují učebnice, studijní materiály, a poplatky spojené s psaní diplomové práce, blokové týdnů, a exkurze, například cestovné a ubytování. Student musí mít efektivní přenosného počítače.

* Při zahájení studia, poplatek za podání žádosti bude odvozena od prvního semestru školného.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Price
1,550 CHF
za semestr (EU)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

HTW Chur - Tourism International - Bachelor and Master studies

Tourism at HTW Chur: Meet our Professors: Tobias Luthe

Exchange Semester at HTW Chur in Switzerland

HTW Chur School of Tourism: Student Key Statements