Chemie na vysoké škole Messiah

Moderní výukové laboratoře a technologie a vybavení společnosti Messiah přitahují některé z nejjasnějších mladých mužů a žen v zemi.

Vyzkoušejte svět kolem sebe a současně se dozvíte více o sobě a tvém Stvořiteli. Chief chemie na Messiah College, jedna z nejlepších soukromých křesťanských vysokých škol v USA, kladou zvláštní důraz na integraci znalostí a metod vědy s tím, co nás učí křesťanská víra o lidech a jejich roli ve vesmíru. Často nazývá "centrální věda", chemie se spoléhá těžce na teorii z matematiky a fyziky a poté informuje tak různorodé obory, jako je ekologie, zemědělství, medicína, molekulární biologie, genetika, geologie a potravinářská věda.

Jako program schválený Americkou chemickou společností nabízí oddělení přísné vzdělání ve všech subdisciplínách chemie a biochemie a poskytuje vám intelektuální, experimentální a komunikační dovednosti potřebné pro přípravu na vědecký odborný výkon.

Hlavní chemické charakteristiky

Jako šéfka chemie na Messiah College budete mít možnost:

Zvolte buď BS, nebo BA, podle toho, co odpovídá vašim konkrétním cílům.

 • Vezměte vzrušující a náročné kurzy obecně, organické, anorganické a fyzikální chemie a chemické analýzy.
 • Výzkum zelená chemie, proteinový design, chemie přírodních produktů, chemie tekutých krystalů, syntéza materiálů a fytoremediace.
 • Získejte přímé zkušenosti prostřednictvím stáží u předních vědeckých institucí.
 • Účast na sympoziu jarního výzkumu v oblasti vědy, inženýrství a zdraví.
 • Pracujte jako pomocný asistent, instruktor nebo pomocný instruktor.
 • Připojte se ke Společnosti lékařské povědomí (pre-medical club), Sigma Zeta (národní věda a matematika vyznamenání společnosti) nebo Messiah College affiliate skupiny American Chemical Society.
 • Studie s vynikajícími křesťanskými členy fakulty, kteří jsou nejen vysoce kvalifikovaní akademicky, ale mají také rozsáhlé zkušenosti ve svých oborech.

Možnosti kariéry pro velvyslance chemie

Jako absolvent chemického programu jsou studenti schopni pokračovat v kariéře jako:

 • Lékař
 • Chemický analytik
 • Spojeneckých zdravotnických pracovníků
 • Vědecký pracovník
 • Laborant
 • Učitel
 • FARMACEUT
 • forenzní vědec

Stáže a výzkumné příležitosti pro specializované chemie

Biochemické a chemické obory dobře soutěží o letní výzkumné programy jak v areálu tak i mimo něj. Některé z nich zahrnují:

 • Mesiášův program Steinbrecher Summer Research
 • Penn State zdravotní programy Milton S. Hershey Medical Center
 • Letní programy REU (výzkumné zkušenosti pro vysokoškolské studium). Nedávní studenti byli přijati do programů na Clevelandské klinice, University of Georgia, University of North Texas, MIT, Johns Hopkins a University of Strausburg ve Francii.
 • Mnoho velkých lékařů společnosti Messiah College a biochemie mělo stáže v Chemical Solutions, Ltd. v Harrisburgu, PA.

Možnosti studia jako hlavní chemie

Jako studentská pursní chemie si můžete vybrat ze tří kursů chemie. Stupeň bakalářského studia s certifikací ACS je nejdůkladnější. Zahrnuje úvodní kurzy ve všech oblastech chemie a zahrnuje bakalářský výzkum jako požadovanou součást vaší práce na kurzech. To je nejlepší pro vás, pokud chcete pokračovat v kariéře v laboratoři nebo ve výzkumu. Bakalářský titul je dobrou volbou, pokud chcete pracovat v laboratoři. Neobsahuje požadovanou součást výzkumu. Bakalářský titul v oboru chemie vyžaduje nejméně hlavních kreditů a obsahuje více volitelných možností než BS titul. Tato studijní cesta byla určena pro studenty, kteří chtějí používat chemii jako platformu pro práci v obchodě, právu, medicíně nebo na střední škole.

Výzkumné příležitosti a praktické učení

Téměř všechny chemické obory se účastní vysokoškolského výzkumu při studiu chemie na Mesiášovi. Vybíráte projekty z celého vědeckého oddělení, úzce spolupracujete s členem fakulty a můžete dokonce začít s některými z těchto projektů již v prvním roce. Máte také příležitost pokračovat v příležitostech letního výzkumu na velkých výzkumných univerzitách, a to pomocí silného doporučení od fakulty Messiah College.

Studenti chemie mají příležitost pracovat jako pomocní laboratoři, lektoři nebo jako vedoucí vedoucí výcviku v oddělení.

Náš velký důraz na rozvíjení laboratorních dovedností a používání analytických přístrojů v průběhu celého programu vám činí obzvláště atraktivní pro průmyslové zaměstnavatele. Mnoho pozic je k dispozici pro chemisty v chemické analýze, environmentální chemii, biotechnologie a forenzní vědy.

Stipendia

Messiah College nabízí několik stipendií, včetně stipendijních programů Provost a College Honors Programs, z nichž každá má různé akademické požadavky a termíny. Do 15. ledna musíme obdržet všechny žádosti o udělení nejvyššího stipendia.

Mezinárodním občanům může být poskytnuta dodatečná finanční podpora případ od případu s využitím informací poskytnutých v rámci Mezinárodní žádosti o stipendium studentů (ISSA). Odkaz na formulář ISSA je zaslán studentům společně s jejich přijímacím dopisem. To znamená, že čím dříve je proces přijímání dokončen, tím dříve mohou žáci požádat o finanční pomoc a obdržet balíček.

Po odečtení peněz z akademických stipendií a finanční pomoci platí mezinárodní studenti mezi čtyřmi lety 20 000 až 30 000 dolarů každý rok. Velvyslanectví USA odmítne žádosti o udělení víza pro studenty, pokud student nemůže doložit podpůrné finanční doklady, aby tuto částku zaplatil za výdaje na vysokou školu. Toto je vládní pravidlo, nikoli pravidlo vysokých škol.

Přihlášku, oficiální přepis a zkušební skóre můžeme přijmout kdykoliv během roku. Musíte zvolit, který termín byste zadali. V každém akademickém roce jsou dva vstupy - koncem srpna pro náš podzim a koncem ledna pro náš jarní termín.

Po maturitě

Když absolvujete, budete dobře připraveni pokračovat ve vzdělání na postgraduální škole, zdravotnické škole v spojeneckém zdravotním oboru nebo okamžitě vstoupit do povolání v chemickém nebo farmaceutickém průmyslu nebo vyučování.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 17 více kurzů z Messiah College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
30,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date