Read the Official Description

Tento interdiscipinary hlavní zabývá studenty, jako jsou digitální vypravěčů, že jim praktické zkušenosti v digitální tvorby kina, psaní, herectví, režii, pre-produkční a post-produkci, editaci, správu a distribuci.

Digitální kino a mediální major umožňuje studentům získat dovednosti v digitální tvorby médií, výroby a distribuce. Nabízené volitelné dát studentům flexibilitu zaměřit se na oblasti jejich zájmu, ať už na obrazovce nebo za kamerou. Volitelné předměty v příčném disciplínách umožní studentům zdokonalovat své řemeslo s využitím zdrojů, které nejsou k dispozici během hodně Midwest.

Co dělá Program Distinctive?

WLC digitální kino a mediální velké společnosti mají možnost získat úvěr na celovečerních filmů, které jsou distribuovány v mnoha trzích. WLC studenti pracovali na filmech jako Cesta do ráje, který byl vyroben v roce 2010 a je distribuován ve Rodinné křesťanské obchody a dalších prodejen po celém světě. WLC studenti sloužil v profesních rolí a získal odbornou úvěr v jiných děl také, včetně Mister Scrooge na See You, který byl vyroben v roce 2013 slané Země Pictures.

Digitální kino a mediální hlavní připravuje studenty v umění, obchodní, komunikační a divadla. Zatímco Major je kladen důraz na digitální vyprávění příběhů, studenti zlepšit jejich schopnosti prostřednictvím spolupráce napříč souvisejících oblastech, často se podílejí na projektech mimo učebny se studenty v různých velkých společností.

Akademici a výzkum

Salty Země Obrázky

Salty Země Pictures je nezisková film a multimediální organizace věnující se tématu využívání zábavy a umění sdílet Ježíše Krista s celým světem. Slaný Země vlastní velké filmové studio v Fort Atkinson, což je asi 45 minut od školy. WLC digitální kino a mediální studenti mají možnost pracovat na produkci s organizací, která vlastní jednu z největších produkčních studií na Středozápadě.

Křesťanský světonázor

Digitální kino a média major v WLC připomíná studenty největší vypravěče v historii: Ježíši Kristu. Třídy se bude připravovat studenty vyprávět své příběhy prostřednictvím digitálních médií a jsou také jedinečně zakořeněny v Písmu svatém. Stupeň zlepšuje schopnost jedince sdělit pozitivní příběhy s ostatními jak na osobní a profesionální úrovni.

Mimo učebnu

Hraný film film kredit

Digitální kino a mediální obory pracovat na skutečných filmech a získejte profesionální kredit. Lepší než stáže, WLC je požehnán spolupracovat s jedním z největších studií na Středozápadě. To může být velmi cenným nástrojem je student při hledání zaměstnání po ukončení studia.

KARIÉRA

Bakalářský titul v digitální kino a médií z WLC může vést k úspěšné kariéře v celé řadě oblastí, včetně psaní, režii, střih a distribuci. WLC digitální kino a mediální absolventi začali své vlastní podnikání, psané partitury, pracoval s misijních organizací, a spolupracoval na multi-jazykové / multimediálních projektů.

S dovednosti získané ve WLC, digitálních kin a mediální absolventi jsou připraveni, aby se pozitivní rozdíl v jejich komunitě přes digitální vyprávění příběhů. Absolventi budou mít zkušenosti a vštípeny hodnoty potřebné k vytvoření nové generace pozitivních filmů.

12
Program taught in:
Angličtina

See 8 more programs offered by Wisconsin Lutheran College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019