Read the Official Description

Studenti v Katedra ekonomiky a financí mají široký výběr studijních programů, které nabízejí vysoce kvalifikovaných členů fakulty, z nichž většina jsou držiteli doktorátu. Oddělení nabízí obor ekonomie pro ty studenty, kteří chtějí pokračovat v tradiční svobodných umění vzdělání obsahující směs obchodních a neobchodních tříd mimo Arthur J. Bauernfeind College of Business. Tato možnost může být zvláště atraktivní pro studenty pre-práva. Flexibilita ekonomické major umožňuje studentům přizpůsobit program pro jejich profesní cíle, nebo pro další postgraduální studium. To je také jeden ze schválených velkých společností pro výuku společenských věd. V takových případech je třeba pečlivě volit požadované menší a non-ekonomie volitelných po konzultaci s poradcem oddělení. Oddělení poskytuje nezletilé osoby v ekonomii, podnikové ekonomiky a mezinárodní ekonomie. Oddělení také podporuje menší ve střední sociálních studií pro ty studenty, kteří hledají sekundární certifikaci v oblasti sociálních studií (8-12 stupňů). Tento menší v kombinaci s ekonomikou hlavními, zvyšuje pravděpodobnost úspěchu na vyšetření praxe.

Oddělení nabízí prostor v oblasti financí, které připravuje studenty k provozu v různých kariérní cesty, včetně bankovnictví, podnikové finance, investice, analýzy cenných papírů a finančních služeb. Studenti úspěšné dokončení požadavky na území v oblasti financí jsou připraveni k úspěšnému přechodu do podnikatelského prostředí, nebo pokračovat na postgraduální studium v ​​oblasti financí nebo jiných oblastech podnikání. Kromě areálu v oblasti financí, oddělení nabízí prostor v oblasti financí s možností informačních systémů a oblasti s možností finančním plánování. První oblast studia poskytuje finanční profesionály s pokročilými dovednostmi, které jim umožní snadno komunikovat s odborníky na informační systém na všech úrovních finančních i nefinančních podniků. Možnost finanční plánování je oblastí, v níž mnozí pracovní příležitosti existují, je schválen Certified Finanční plánování Board of StandardsA poskytuje studentům zázemí nezbytné, aby mohla složit zkoušku pro certifikaci společné rybářské politiky. Oddělení nabízí také nezletilého v oblasti financí pro nepodnikatelské studentů. Každá oblast specializace poskytuje přípravu pro řadu pracovních příležitostí, nebo slouží jako základ pro postgraduální studium. Volitelné předměty jsou k dispozici připravit kvalifikované studenty na pozice volají po dovednosti ve finanční analýze v soukromém i veřejném sektoru ekonomiky.

Také se nachází v oddělení jsou Centrum pro ekonomický vzdělávání, Centrum pro bankovnictví a financí, a Centrum pro finanční plánování, Centrum pro ekonomický vzdělání poskytuje materiály a pomoc oblast školních systémů, začlenění ekonomiky do K-12 osnov. Centrum bankovnictví a financí na Murray State University je věnován slouží současné a budoucí profesionály s finančními službami prostřednictvím rozvoje a udržování silných vztahů mezi MSU a oblast finančních institucí, a rozvíjením stáží a trvalých pracovních příležitostí k dispozici MSU studentů. Nové centrum pro pro finanční plánování připravuje aspirující Certifikovaný finanční plánovač pro zkoušky certifikace v devět měsíců on-line program.

Program taught in:
Angličtina

See 5 more programs offered by Murray State University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019