Bakalář v oboru ekonomie a podnikové ekonomiky

University of Groningen

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru ekonomie a podnikové ekonomiky

University of Groningen

Bakalář v oboru ekonomie a podnikové ekonomiky


Jazyk: English (100%)

Tříletý Economics and Business Economics bakalářským titulem je zcela v angličtině. Dozvíte se, jak obchodní experti a politici se pokusí stimulovat korporátní i ekonomickou aktivitu. Tento program vám poskytne teoretické nástroje a analytické dovednosti potřebné k řešení složitých problémů.
Během prvního roku - základové roku - všichni studenti trvat stejném kurzu jednotek. Ve druhém roce, budete buď specializují na podnikové ekonomiky, ekonomie nebo mezinárodní ekonomie a podnikání.


• Podniková ekonomika se zaměřuje na rozhodování v rámci organizace z ekonomického hlediska.

• V ekonomii, naučíte se rozvíjet modely, s nimiž se seznámit s ekonomickými jevy.

• V mezinárodní ekonomie a podnikání, se dozvíte, jak by měly podniky vypořádat se zúčastněnými stranami s různými společenskými normami a očekávání v mezinárodním kontextu.


Po ukončení bakalářského titulu, můžete pokračovat jako postgraduální student na univerzitě v Groningenu.


perspektivy zaměstnání

Absolventi mají možnost účastnit se smlouva výzkumné činnosti na vysoké úrovni mezinárodních organizací, jako je například Conference Board (New York) a Mezinárodní organizace práce (ILO, Ženeva). Ostatní společnosti, kde byste mohli skončit pracovní postupy jsou v Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), Světová banka, CESifo Ústav Mnichov nebo Radu sociální a ekonomický Nizozemska.

Pokud se rozhodnete pro výzkum, magisterský studijní program, který by mohl přesunout do akademického světa a snad se rozhodli jít ještě dále a získat doktorát na univerzitě v Nizozemsku nebo v zahraničí.příklady zaměstnání

Finanční nebo Asset Manager


Magisterský titul v oboru Finance nabízí absolventy atraktivní pracovní příležitosti v mnoha různých oblastech. Ty by mohly skončit jako finanční nebo Asset Manager. Nebo možná corporate governance, analýza rizik nebo obchodování na burze je vaše věc. Budete připraveni začít pracovat na nadnárodních společností, jako jsou Procter & Gamble, Google, Coca-Cola, Toyota či Lacoste. Pokud jste studoval finance vaše naleznou širokou škálu možností otevřené pro vás.


Analytik nebo finanční poradce pro banky

Magisterský titul v oboru ekonomie vás může vést k bankovním světě, kde se mohly ukázat jako analytik či finanční poradce, nebo byste mohli pracovat v oddělení politiky centrální banky, snad analýzu dopadu měnové a hospodářské politiky. Ty by mohly zvolit vládní sektor, začínat v roli poradců a přechodem na manažerské pozici. Ty by mohly přispět k rozvoji důležitých sociálních programů a navrhnout způsoby jejich podávání.


Expert na mezinárodní ekonomie a podnikání

Magisterský titul v oboru mezinárodní ekonomie a podnikání vám poskytne pověření pracovat pro nadnárodní nebo libovolný počet vládními institucemi nebo mezinárodními organizacemi. Ty by mohly stát analytik výzkumného ústavu, konzultační firmu nebo univerzitu.Požadavky na přijetí (zahraniční studenti)

Dodatečné Předmět: Měl jsi prošel matematiku jako předmět standardní / metody úrovni během svého středoškolského vzdělávání.

Předchozí vzdělání: Musíte Mezinárodní / evropské maturity (včetně matematiky vyšší nebo matematiky standard / metody).


+ Další požadavky. Kontaktujte nás pro více informací.


Aplikační termíny

  • Studenti EU / EHP: 15.dubna 2017
  • Non-EU studenty / EHP: 15.dubna 2017
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
2,060 EUR
- EU, 8,200 EUR. - Non-EU ročně
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Groningen, Groningen
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Nizozemsko - Groningen, Groningen
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu