economics

Proč studovat ekonomii?

Posláním ekonomického programu je podporovat kritické, reflexní, informované a zmocněné účastníky a občany, kteří chápou příčiny a následky v oblasti ekonomie alt = ". Prostřednictvím řady kurzů a činností nabízí ekonomický program zásadní akademickou expozici. ke studiu alt = "ekonomie a příklady z reálného světa." Oddělení také nabízí studentům neškolní příležitosti k účasti na ekonomických projektech a zkušenostech.

 • Ekonomický major a Minor patří mezi nejrychleji rostoucí na akademické půdě. Od roku 2013 se počet Majors a Minors zvýšil z 1 na více než 40!
 • Program Ekonomika v AQ nabízí kurzy, které jsou těžké v kvantitativní analýze, což pomáhá studentům splnit požadavky trhu práce 21. století.
 • Titul v oboru ekonomie má jeden z nejvyšších počátečních platů pro nové uchazeče o zaměstnání ze všech obchodních stupňů.
 • Ekonomický titul vás může připravit na práci v soukromém a veřejném sektoru, stejně jako poskytnout skvělý základ pro ty, kteří chtějí pokračovat ve vzdělávání na úrovni absolventů.

Jak jsme odlišní

 1. Ekonomika je horká komodita - ekonomický program alt = "v Aquinas viděl, že počet alt =" velkých ekonomik vzrostl od roku 2013 do roku 2015 o 1 800%.
 2. Naučte se, jak alt = "ekonomika poskytuje odpovědi na problémy udržitelnosti v ekologickém kurzu" = ekonomika.
 3. Je to všechno o měření! Vezměte ekonometrii k získání kvantitativních dovedností použitelných v reálném světě.
 4. Vědomě katolická a dominikánská: fakulta vede cestu v integraci ekonomické analýzy s etickými poznatky katolického sociálního učení.
 5. Bavte se debatovat o brilantních nápadech a příšerných chybách ekonomů tak rozmanitých, jako je John Maynard Keynes a Friedrich Hayek, skrze historii ekonomického myšlení.
 6. Objevte odpovědi na otázky, jako jsou: je Federální rezervní systém vinen za hospodářský cyklus nebo klíč k jejich minimalizaci?
 7. Ponořte se hluboko do dvou hlavních větví alt = "ekonomie se dvěma plnými semestry microalt =" ekonomie a dva úplné semestry macroalt = "ekonomie.
 8. Studium na fakultě s špičkovou odborností ve veřejném sektoru alt = "ekonomika a daňová politika.
 9. Všechny alt = "ekonomika velké společnosti získat globální perspektivu tím, že studuje mezinárodní alt =" ekonomie zkoumat, zda je lepší "koupit místní" nebo "jít globální."
 10. Vyřešte praktické hádanky a paradoxy pomocí ekonomických nástrojů, které ocení, jak mohou pobídky a relativní ceny odpovídat na některé z nejvíce znepokojujících otázek.

Hlavní požadavky

Minimálně třicet tři (33) semestrálních hodin v alt = "ekonomii. Povinné předměty: ES211, 212, 311, 312, 499; MS151 (nebo vyšší statistický kurz) *, zbývající hodiny v ekonomických kurzech

Studenti, kteří se připravují na postgraduální práci v alt = "ekonomie nebo v podnikání (MBA) by měli brát statistiku na úrovni MS252 nebo vyšší (např. MS493, 494) a alespoň jeden semestr počtu. Další počet a práce v lineární algebře je velmi vysoká. Studenti, kteří se připravují na postgraduální studium v oblasti práva, teologie, veřejné politiky, územního plánování a dalších oblastí, by měli konzultovat s předsedou programu vhodné podpůrné kurzy.

Studenti, kteří se připravují na vstup na trh práce, by měli zvážit další práci v oblastech, jako jsou finance, SNS, účetnictví, marketing, komunikace a aplikovaná matematika.

Nejméně osmnáct (18) kreditních hodin vůči hlavnímu musí být vyděláno na Aquinas College . Kurz určený pro ES musí být vyplněn známkou C nebo vyšší.

Kurzy

 • ES211 Mikroekonomické zásady (3) BE
 • ES212 Makroekonomické zásady (3) BE
 • ES311 Intermediate Microalt = "ekonomie" (3)
 • ES312 Intermediate Macroalt = "ekonomie" (3)
 • ES499 Základní kurz ekonomie (3) SC
 • MS151 Základní statistika (3) QR

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 40 více kurzů z Aquinas College »

Poslední aktualizace Červen 7, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
25,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Červen 2020
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Červen 2020

I Can Live With Passion