Přečtěte si oficiální popis

ekonomika

Proč studovat ekonomika?

Posláním Economics programu je podporovat kritické, reflexní, informovaný a zmocnit účastníky a občany, kteří chápou příčiny a následku v oblasti ekonomie. Prostřednictvím řady kurzů a aktivit Economics Program nabízí zásadní akademické expozici ke studiu ekonomických a reálných příkladech. Oddělení rovněž nabízí studentům non-třídě příležitost k účasti v ekonomických projektech a zkušenostech.

 • Ekonomika Major a Minor patří mezi nejrychleji rostoucí na akademické půdě. Vzhledem k tomu, 2013 počtu velkých a mladistvých se zvýšil z 1 na více než 40!
 • Program na AQ Economics nabízí kurzy, které jsou těžké na kvantitativní analýzy, pomáhá studentům splnit požadavky trhu 21. století práce.
 • V oboru ekonomie má jednu z nejvyšších nástupní platy pro nové účastníky pracovních míst mezi všemi obchodními stupňů.
 • Stupněm Ekonomika vás může připravit na práci v soukromém i veřejném sektoru, stejně jako poskytují skvělý základ pro ty, kteří chtějí pokračovat ve studiu na magisterské úrovni.

Jak jsme jiní

 1. Ekonomika je horké zboží-the ekonomie programu při Akvinského vidělo počet ekonomických velkých společností prudce stoupnout o 1800% od roku 2013 do roku 2015.
 2. Přečtěte si, jak ekonomika poskytuje odpovědi na problémy udržitelnosti v ekonomii kurzu životního prostředí.
 3. Je to všechno o měření! Vezměte ekonometrie získat kvantitativní dovednosti použitelné pro skutečného světa analýze.
 4. Vědomě katolík a Dominikánská: Přírodovědecká razí cestu při začleňování ekonomickou analýzu s etickými postřehy katolické sociální nauky.
 5. Bavte se projednávání brilantní myšlenky a příšerné chyby ekonomové jak různorodý jako John Maynard Keynes a Friedrich Hayek dějinami ekonomického myšlení kurzu.
 6. Objevte odpovědi na otázky, jako: je Federální rezervní systém na vině pro obchodní cykly nebo klíč k jejich minimalizaci?
 7. Ponořit hluboko do dvou hlavních větví ekonomiky se dvěma plnými semestrů mikroekonomie a dvou celých semestrů makroekonomie.
 8. Studovat pod fakulty s řeznými odbornost hran v ekonomii veřejného sektoru a daňové politice.
 9. Všechny obory ekonomika získat globální perspektivu tím, že studuje mezinárodní ekonomie zkoumat, zda je lepší "koupit místní" nebo "jít globální."
 10. Řešit praktické hádanky a paradoxy pomocí ekonomických nástrojů ocenit, jak pobídky a relativních cen může odpovědět na některé z nejvíce znepokojivých otázek.

Hlavní požadavky

Minimálně třicet tři (33) semestrálních hodin v ekonomice. Povinné předměty: ES211, 212, 311, 312, 499; MS151 (nebo statistika vyšší úrovně kurzu) *; Zbývající hodiny kurzů ekonomie Studenti se připravují na práci absolventa v ekonomii nebo v podnikání (MBA) by měly statistické údaje na úrovni MS252 nebo vyšší (např MS493, 494) a alespoň jednoho semestru počtu. Dodatečné kalkul a práce v lineární algebry je vysoce doporučeno. Studenti se připravují na postgraduální studium v ​​právu, teologii, veřejný pořádek, urbanismu a dalších oblastech by se měl poradit s programem předsedy o příslušnou práce v kurzu.

Studenti se připravují na vstup na trh práce na promoci by měl zvážit další práci v oblastech, jako jsou finance, SNS, účetnictví, marketing, komunikaci a aplikovanou matematiku.

Nejméně osmnáct (18) kreditních hodin směrem k hlavní musí být získány při Aquinas College. Jakékoli ES-určený kurz specifikován jak je požadováno pro hlavní musí být doplněna C- nebo lepší stupeň.

Kurzy

 • ES211 Mikroekonomické Principles (3) BE
 • ES212 Makroekonomické Zásady (3) BE
 • ES311 Intermediate Mikroekonomie (3)
 • ES312 Intermediate Macroeconomics (3)
 • ES499 Capstone kurz ekonomie (3) SC
 • MS151 Elementary Statistics (3) QR
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 40 více kurzů z Aquinas College »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date