Read the Official Description

Bakalář v oboru ekonomie

V těchto dnech, ekonomika je na každého z nás myslí. Studium ekonomie vám dává důkladnější porozumění a otevírá dveře pro mnoho příležitostí v podnikání, veřejné správě a školství. Zde na Birmingham-Southern, jsme si jisti, každý student je připraven pro co přijde příště. Naši absolventi pokračovali uspět v bankovním a investičním světě; v neziskových organizacích; vládní a politické činnosti na místní, regionální a národní úrovni; a v mnoha jiných fascinujících kariéry.

Co dělá ekonomika liší v BSC?

  • Klademe důraz na základy tak, aby každý absolvent má předpoklady pro jejich další fázi života, ať už je to vysoká škola nebo začátek kariéry v podnikání, veřejné služby nebo vzdělávání.
  • Vzhledem k tomu, připojeno povaze světových ekonomik, náš program má silné mezinárodní zaměření a mnoho příležitostí ke studiu v zahraničí, ať už to znamená, že při cestovní kurzu během průzkumu Období, dělá bankovní stáž ve Španělsku, nebo se účastní výměny s HES School ekonomie a podnikání v Amsterdamu.
  • Senioři řešení výzkumného projektu, provádění primární výzkum pod vedením fakulty a produkovat výzkumné práce a prezentaci. Senioři mají také možnost mluvit s panelem absolventů-včetně podnikatelů ve finančním sektoru, které v neziskovém světě, a vysokoškolských profesorů-o kariérní příležitosti.

Získané dovednosti, znalosti

Ekonomika používá sadu výkonných a flexibilních nástrojů pro pochopení obchody: obchody mezi producenty a spotřebiteli, obchoduje mezi pracovníky a zaměstnavateli, obchoduje mezi investory a podniky, obchody mezi bankami, obchoduje mezi jednotlivými generacemi, obchoduje mezi zeměmi, a zdanění a regulace obchodů. Ekonomika se rovněž domnívá, problémy spojené s akcií a majetkových práv.

Ekonomické obory získají znalosti o malou sadu základních nástrojů ekonomiky a porozumění jejich užitečnosti, jejich omezení a podrobnosti o jejich aplikaci na důležité otázky.

Základní kurzy v obou hlavní a vedlejší specializace jsou dvě úvodní kurzy (ES 201 a 202) a dva mezilehlé kurzy (ES 308 a 309). Úvodní kurzy matematické analýzy a statistiky jsou rovněž nezbytné pro major. Doporučuje se, aby těchto šest kurzy budou dokončeny před přijetím ostatní v hlavní a úvodní kámen by měl být dokončen před přijetím Mikroekonomie (ES 309).

Po dokončení ekonomiky velkých, budou studenti schopni:

  • prokázat pochopení základních teoretických nástrojů ekonomie,
  • prokázat pochopení užitečnosti a omezení z teoretických nástrojů ekonomie používá při posuzování otázky, v politice a podnikání,
  • formulovat, jak dovednosti a znalosti získané během hlavní přispěje k profesních cílů.
Program taught in:
Angličtina

See 9 more programs offered by Birmingham-Southern College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019