Read the Official Description

Ekonomický obecný program (BS)

Ekonomika je společenská věda, která se zabývá mnoha nejtěžšími problémy naší doby, jako je inflace, nezaměstnanost, znečištění a chudoba. Jako disciplína založená na problémech umožňuje studium ekonomie studentům získat analytické dovednosti a metodiku použitelnou pro různé možnosti kariéry.

Absolventi ekonomie jsou v oblasti bankovnictví, financí, pojišťovnictví, ve vládě a průmyslu. Navíc odborná příprava v oboru ekonomie poskytuje vynikající zázemí pro odborné vzdělávání v právu a na postgraduálních školách podnikání a veřejné správy.

Bakalář vědy v ekonomii má poskytnout přísnější možnost pro studenty, kteří mají zájem o vysokou školu, s ohledem na kvantitativní povahu postgraduálního studia a profese obecně.

Kariéra v ekonomii

Ekonomický titul vám může poskytnout dovednosti a schopnosti, které mnozí zaměstnavatelé vyhlížejí vysoce na základě analytických schopností, přemýšlení o problému a komunikaci s efektivním řešením a pružnost s pracovním prostředím. Stupeň ekonomie může vést ke kariéře v oblasti práva, vlády, neziskových organizací a podnikání. Nezapomeňte začít hledat práci brzy a stáže jsou vždy užitečné. Centrum rozvoje kariéry UM-Flint vám pomůže s mnoha aspekty vašeho hledání práce.

Informace o absolvovaných školách

Zatímco bakalářský titul v oboru ekonomie otevírá řadu vzrušujících příležitostí, většina absolventů bude mít výhodu získat vyšší stupeň, obvykle po několika letech praxe. Dovednosti, které se učíte při získávání bakalářského titulu v oboru ekonomie, se dobře daří získávat vyšší tituly v mnoha oblastech, jako je veřejná politika, veřejné zdraví, obchodní administrativa, právo a samozřejmě ekonomika.

Máte-li zájem o získání pokročilého vzdělání, doporučujeme, abyste své plány projednali se svým akademickým poradcem tak, aby hodiny, které jste absolvoval na University of Michigan-Flint, byly přizpůsobeny Vašim aspiracím kariéry.

Ekonomická univerzita

Chcete-li získat vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie, doporučujeme, abyste kromě ekonomických kurzů v ekonomickém oddělení absolvovali několik matematických a statistických kurzů. Pokud máte zájem o empirickou práci v oboru ekonomie, doporučuje se také programovací jazyková třída.

Před aplikací musíte absolvovat zkoušku Graduate Record (GRE). Navíc některé školy vyžadují ekonomický předmětový test GRE. Měli byste si později vzít na vědomí data, kdy jsou testy GRE naplánovány tak, aby zajistily, že výsledky mohou být součástí vašich aplikací. Zatímco vysoké skóre na kvantitativních částech GRE jsou důležité, skóre na testu subjektu jsou obvykle mnohem méně důležité.

Chcete-li požádat, musíte obdržet doporučení. Ujistěte se, že máte dostatek času na předložení doporučení. Doporučuje se, abyste se obrátili na ekonomy, které znáte dobře; Tito mohou zahrnovat vaše profesory nebo jiné ekonomy, pro které jste pracovali, prozkoumali, atd.

Obvykle jsou na univerzitách nabízeny samostatné magisterské a doktorské studijní programy pro pokročilé stupně ekonomiky. Některé školy však nabízejí buď jeden nebo druhý studijní program. Pro školy, které nabízejí doktorské i magisterské studijní programy, musíte obvykle rozhodnout, který program chcete zadat, a uvést ve své žádosti volbu.

Vysokoškolské školy z oblasti ekonomie často poskytují finanční prostředky, zejména pro ty, kteří jsou zapsáni do doktorských studijních programů, ve formě výuky asistence, výzkumných asistentů a stipendií. Mezi další zdroje stipendií patří přátelství NSF. Doporučuje se, abyste požádali o NSF při podání žádosti o absolventskou školu.

Program taught in:
Angličtina

See 5 more programs offered by University of Michigan-Flint, School of Management »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date