Elektrická generátorová stanice

O školy / organizace:

Fakulta elektrotechnická byla založena v roce 1930. Přední profesoři s PhD míry nebo doktora věd stupně při přípravě studentů pro získání kvalifikované pracovníky v oboru energetiky a elektrotechniky.

O univerzitě (historie, moderní zlepšení, škola mise, ocenění / akreditace)

Byla založena v roce 1914 Samara Státní technické univerzity se zavázala k čistotě vědy, výzkumu a inovací. Naším cílem je usnadnit potřeby trhu v oblastech, které se specializují se studenty vybavených přímo použitelných dovedností. A můžeme upřímně říci, že vysokoškolští absolventi úspěšně uvést do praxe získané znalosti.

V současné době University zahrnuje 3 hlavní kampusy, 17 vzdělávací budovy, 8 ubytovny více než 50 výzkumných center, 2 sportovní haly a 3 rekreační střediska.

Univerzita má licenci od Ministerstva školství a vědy Ruské federace k realizaci vzdělávací činnost v oblasti vysokého školství (licence № 1938 ze dne 17. února 2016). Univerzita je akreditována Ministerstvem školství a vědy Ruské federace (Státní Osvědčení o akreditaci № 1676 ze dne 22. ledna 2016).

Věci, které tvoří program zvláštní

Cílem programu je vytvořit komunitu budoucích odborníků, kteří jsou schopni zajistit spolehlivost elektrických podniků a jejich udržitelného rozvoje prostřednictvím neustálých inovací.

Semináře, školení, výzkumné práce a praktické semináře se konají za účasti zástupců elektrických podniků, které umožňuje studentům získat jedinečné teoretické i praktické znalosti a dovednosti.

Výsledek pro absolventy

Po absolvování tohoto kurzu absolventi znát technik a metod pro výrobu, přenos, distribuci, transformaci a využívání elektrické energie, k energetické toky kontrolu. Vědí, jak se vyvíjet a vyrábět prvky, přístroje a systémy, které používají výše uvedené procesy.

Druhy profesních činností absolventů - design; - Průmyslová a technologická činnost; - Správa a řízení, - výzkum a vývoj; - Instalace a uvedení do provozu; - Obsluha a provoz

Uzávěrky pro podání žádostí

Postup Žádost o programu končí 19. srpna

data zahájení

Postup Žádost o program začíná 1. června

Přijímací proces

  • Vyplňte formuláře žádosti - e-mailem formulář žádosti, kopie pasu a kopie svých vzdělávacích dokumentů v angličtině nebo v ruštině na international.samgtu@gmail.com - Počkejte na oficiální odpověď od univerzity (asi 2-3 týdnů) - Překladač a notářsky ověřit své vzdělávací dokumenty velvyslanectví Ruské federace ve vaší zemi - Žádost o studentské vízum ve své zemi - po příjezdu do Samary předložit veškeré originální doklady - podepsat smlouvu a zaplatit školné za první semestr / rok Žadatelé, kteří nemluví rusky jsou zapsáni na jednoroční přípravný kurz, složit zkoušku z ruského jazyka a poté předložit doklady o studijním programu.

Vstupní požadavky (jazykové, předchozí programy a odbornou přípravu, atd)

Vstupní zkoušky:

1) Matematika
2) Fyzika
3) Russian

Seznam dokumentů:

  • Mezinárodní cestovní pas
  • Migrace Card (dostanete jej na ruské cross-hraniční kontroly)
  • 6 barevné fotografie (velikost 3 x 4)
  • Vzdělávací dokumenty (vysoká škola certifikát) a jejich ověřené kopie, přeložené do ruštiny a notářsky ověřen ověřený advokáta v domovské zemi kandidáta.
  • osvědčení o zdraví, vydané úředním subjektem vlasti a původní lékařské potvrzení, že dokazuje HIV negativní výsledek užívala během posledních 30 dní

Délka programu

4 roky prezenčního studia

Náklady

126 200 rublů za rok

Informace o stipendium

Mezinárodní žadatelé mají možnost získat stipendia od ruské vlády. Chcete-li použít pro tyto stipendia, měli byste kontaktovat Zastoupení Rossotrudnichestvo v zemi svého bydliště.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
  • Ruština

Zobraz 9 více kurzů z Samara State Technical University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
82,400 RUB
126 200 rublů za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date