Mezinárodní univerzita v Sarajevu IUS

Elektronické a elektrotechnické program zahrnuje předměty v aplikovaných věd a matematiky, elektroniky, teorie řízení, telekomunikačních a elektromagnetismu, stejně jako design, analýzu, optimalizaci a řízení praktických inženýrských sítí. Tento program se opírá o široce založené inženýrské vzdělání s specializace, self-learning a vývoj.

Kromě programových kurzů, základní principy ekonomie, managementu a společenských vědách jsou také zahrnuty do učebních osnov. Naší filozofií je nejen vychovávat inženýry, ale je připravit na budoucí vedoucích pozicích v průmyslu.

Praktický výcvik v oblasti strojírenství zahrnuje praktickou práci v laboratořích (elektroniky, komplexní systémy, řídicí systémy, Power technologie a telekomunikace), rozvoj dovedností v programování a využití počítačů v technické praxi, stejně jako pro rozvoj ducha a afinitu pro týmovou práci a celoživotní učení. Závěrečný projekt je často spojena s aktuálním IUS výzkumu a / nebo je prováděna ve spolupráci s firmami mimo nitroděložního systému.

  • Čtyři-rok titul
  • 240 ECTS
  • AQ Austria akreditované
  • Maximum 3600 Euro za rok (s stipendium, protože pouze silní kandidáti jsou přijímány)
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z International University Of Sarajevo IUS »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
3,600 EUR
Deadline