Polytechnic Institute of Tomar v elektrotechnice a výpočetní techniky

Elektrotechnická a výpočetní technika

Cíle

Stupeň Elektrotechnická a výpočetní technika (LEEC) byl navržen tak, aby poskytnout studentům uznávaných vědeckých a technologických základů, aby vyhovovaly současným a budoucím požadavkům trhu práce. Absolventi tohoto stupně jsou nabízeny širokou škálu pracovních příležitostí, která se promítá do vysoké míry zaměstnanosti.

Skládající se ze dvou hlavních oblastí (průmyslové automatizace a energie), míra klade za cíl poskytnout odborníkům na úrovni prvního cyklu připravených plnit povinnosti s vědeckou přesností a technologickou aktuálnost v různých oblastech elektřiny a elektroniky související. Absolventi tohoto stupně získávají různorodé a všestranné schopnosti otěhotnět, design, plán a provádění systémů v oblastech, jako jsou řízení, automatizace, robotiky, energetiky, strojů, elektrických vozidlech, elektroinstalací, domotics, elektroniky, telekomunikací a výroby a využití elektrické energie ,

Během každého akademického roku, jsou prováděny extra-class činnosti, jmenovitě semináře, konference a exkurze, které významně přispívají k vědeckému vzdělávání studentů a jejich kontaktu s průmyslovou realitou.

Hlavní směry programu klást zvláštní důraz na výzkum a vývoj aplikovaných projektů ve spolupráci s firmami, obchodní sdružení (Nersant), podnikatelských sdružení (Acitofeba), průmyslové inovace laboratoře (Line.ipt) a výzkumných institucí (TI - Telekomunikační institut a ISR - Institut pro systémů a robotiky) jako strategické motorem ekonomického vývoje, inovací a růstu výrobní kapacity.

Profesionální gólů

Absolventi tohoto programu bude připraven k rozvíjení jejich profesní činnost v širokém spektru sektorů:

 • Telekomunikace a elektrárenské společnosti;
 • Kontrolní subjekty a automatizované výrobní systémy;
 • Společnosti zabývající se obnovitelnou energií a energetického auditu;
 • Potravinářský průmysl, doprava a spotřebním průmyslu;
 • Průmyslové systémy operátorů údržby;
 • Výrobci a dodavatelé elektrických a elektronických zařízení;
 • Instalace, návrhy a technologického rozvoje společnosti;
 • výroba a údržba software společnosti;
 • Studie, projekt a poradenské jednotky;
 • Dohled a normalizační orgány;
 • Vzdělávání, výzkum a vzdělávací instituce.

Výsledky učení

Major / Branch v oblasti energetiky: Absolventi oboru elektronika a výpočetní techniky závěrečné specializace v oblasti energetiky by měl být schopen navrhovat, implementovat, prozkoumat, spravovat a udržovat zařízení pro dodávku, transformaci a využívání energie dodržují bezpečnostní předpisy, stejně jako design, vybrat a udržovat energetické zařízení průmyslových celků a elektronických, elektromechanických a automatizačních systémů z těžebního, zpracování a technických zařízení. Budou mít také kompetence v oblastech, jako jsou obnovitelné energie, hospodaření s energií a kvality a projektového managementu.

Major / pobočka průmyslové automatizace: Absolventi oblasti elektroniky a výpočetní techniky závěrečné specializace v automatizaci by měl být schopen design, řídit, kontrolovat a udržovat průmyslové systémy, jmenovitě automatizované výrobní systémy, automatizované kontroly a dozoru nad procesy, robotické systémy kontroly a komunikačních systémů. Budou také seznámeni s elektronickými systémy, elektromechanických pohonů, elektrických a telekomunikačních systémů a projektového řízení.

Program se vyučuje na:
 • Portuguese (Portugal)

Zobraz 9 více kurzů z Polytechnic Institute of Tomar »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date