Přečtěte si oficiální popis

Polytechnic Institute of Tomar v elektrotechnice a výpočetní techniky

Elektrotechnická a výpočetní technika

Cíle

Stupeň Elektrotechnická a výpočetní technika (LEEC) byl navržen tak, aby poskytnout studentům uznávaných vědeckých a technologických základů, aby vyhovovaly současným a budoucím požadavkům trhu práce. Absolventi tohoto stupně jsou nabízeny širokou škálu pracovních příležitostí, která se promítá do vysoké míry zaměstnanosti.

Skládající se ze dvou hlavních oblastí (průmyslové automatizace a energie), míra klade za cíl poskytnout odborníkům na úrovni prvního cyklu připravených plnit povinnosti s vědeckou přesností a technologickou aktuálnost v různých oblastech elektřiny a elektroniky související. Absolventi tohoto stupně získávají různorodé a všestranné schopnosti otěhotnět, design, plán a provádění systémů v oblastech, jako jsou řízení, automatizace, robotiky, energetiky, strojů, elektrických vozidlech, elektroinstalací, domotics, elektroniky, telekomunikací a výroby a využití elektrické energie ,

Během každého akademického roku, jsou prováděny extra-class činnosti, jmenovitě semináře, konference a exkurze, které významně přispívají k vědeckému vzdělávání studentů a jejich kontaktu s průmyslovou realitou.

Hlavní směry programu klást zvláštní důraz na výzkum a vývoj aplikovaných projektů ve spolupráci s firmami, obchodní sdružení (Nersant), podnikatelských sdružení (Acitofeba), průmyslové inovace laboratoře (Line.ipt) a výzkumných institucí (TI - Telekomunikační institut a ISR - Institut pro systémů a robotiky) jako strategické motorem ekonomického vývoje, inovací a růstu výrobní kapacity.

Profesionální gólů

Absolventi tohoto programu bude připraven k rozvíjení jejich profesní činnost v širokém spektru sektorů:

 • Telekomunikace a elektrárenské společnosti;
 • Kontrolní subjekty a automatizované výrobní systémy;
 • Společnosti zabývající se obnovitelnou energií a energetického auditu;
 • Potravinářský průmysl, doprava a spotřebním průmyslu;
 • Průmyslové systémy operátorů údržby;
 • Výrobci a dodavatelé elektrických a elektronických zařízení;
 • Instalace, návrhy a technologického rozvoje společnosti;
 • výroba a údržba software společnosti;
 • Studie, projekt a poradenské jednotky;
 • Dohled a normalizační orgány;
 • Vzdělávání, výzkum a vzdělávací instituce.

Výsledky učení

Major / Branch v oblasti energetiky: Absolventi oboru elektronika a výpočetní techniky závěrečné specializace v oblasti energetiky by měl být schopen navrhovat, implementovat, prozkoumat, spravovat a udržovat zařízení pro dodávku, transformaci a využívání energie dodržují bezpečnostní předpisy, stejně jako design, vybrat a udržovat energetické zařízení průmyslových celků a elektronických, elektromechanických a automatizačních systémů z těžebního, zpracování a technických zařízení. Budou mít také kompetence v oblastech, jako jsou obnovitelné energie, hospodaření s energií a kvality a projektového managementu.

Major / pobočka průmyslové automatizace: Absolventi oblasti elektroniky a výpočetní techniky závěrečné specializace v automatizaci by měl být schopen design, řídit, kontrolovat a udržovat průmyslové systémy, jmenovitě automatizované výrobní systémy, automatizované kontroly a dozoru nad procesy, robotické systémy kontroly a komunikačních systémů. Budou také seznámeni s elektronickými systémy, elektromechanických pohonů, elektrických a telekomunikačních systémů a projektového řízení.

Program se vyučuje na:
Portuguese (Portugal)

Zobraz 9 více kurzů z Polytechnic Institute of Tomar »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date