Read the Official Description

Stupně v elektrotechnice připravuje studenty k rozvoji řešení naléhavých problémů v oblastech, jako je energie, komunikace, výpočetní techniky a sítí.

Elektrické inženýři pracují s elektromagnetickými poli a elektřiny pro použití v komunikacích, biotechnologických aplikací a elektronických obvodů. Jádrem elektrotechniky je schopnost pracovat s čidly, získávat údaje, komunikovat elektronicky, procesní signály a informace, modelování složitých systémů, a integrovat různé zdroje energie v distribuovaných systémů.

Oblasti důrazu

Máte možnost výběru věnovat svůj elektrický inženýrský titul s důrazem buď obnovitelných zdrojů energie nebo biomedicínského inženýrství.

Obnovitelná energie: Studenti sledují tento důraz dbát stejné povinných předmětů, jako všech ostatních elektrotechnických velkých společností, ale oni se zaměřují na témata související s energií pro jejich senior rok výroby technický volitelných.

Biomedicínské inženýrství: Studenti sledují tento důraz jsou povinny přijmout další tři úvodní kurzy v biologii a chemii, ale oni mají méně technické volitelné požadavky, které musí zahrnovat ročníkové práce v biochemii a biomedicínského inženýrství.

Bakalářský studijní program je zaměřen na to, aby studentům hluboké znalosti, šíři znalostí a profesionality.

Naši absolventi jsou schopni aplikovat odborné znalosti v praxi nebo pokročilé studium elektrotechniky, včetně vědeckých principech, přísné analýze a kreativní design.

Navíc, absolventi rozvíjet širokou škálu znalostí, včetně informací o nejdůležitějších aktuálních otázkách v oblasti elektrotechniky, pro produktivní kariéru ve veřejném nebo soukromém sektoru, nebo pro výkon vzdělání absolventa.

A konečně, naši absolventi jsou schopni jasně komunikovat a pracovat eticky v týmech ve složitém moderním prostředí. Absolventi se zapojí do celoživotního vzdělávání, přizpůsobit se změnám v požadavcích na jejich povolání.

Požadavky

Kromě základních požadavků osnov, student elektrotechniky vzít kurzy strojírenství komunikace, matematiku a vědu a inženýrské vědy a designu.

Studenti se také kompletní technické volitelných požadavky, typicky v průběhu ročníku. Volitelné předměty vám umožní soustředit se na témata, která vás zajímají, ale všichni studenti musí mít alespoň jeden kurz z následujících pěti volitelných oblastí:

 • komunikace
 • Ovládání
 • elektronika
 • Elektromagnetismus
 • Síla

Kromě toho mohou studenti vzít volitelné předměty v počítačích, i když to není nutné.

Oblasti důrazu

Pokud se rozhodnete dokončit oblast důraz buď biomedicínského inženýrství nebo obnovitelných zdrojů energie, mohou mít alternativní technické volitelných požadavků. Podívejte se na katalog předmětů pro konkrétní volitelných tříd.

Capstone požadavek

Jako seniory, všechny elektrické inženýrské obory trvat dva Capstone třídy, kde se uplatňují znalosti získané během svého studia v programu směrem k navrhování a vytváření elektrotechniky projektu průmyslu relevantní.

Kredit pro stáže

Až tři jednotky stáţí úvěru mohou být také použity k míře.

Možnosti Kariéra

Elektrické inženýři nosit mnoho klobouky dnes, díky celé řadě oblastí, které volají na jejich odborných znalostí. S komunikací, počítačů, sítí a systémů hrají klíčovou roli v operacích prakticky všechny podniky, elektrotechnici jsou velmi důležité pro udržení a rozvoj systémů, které podporují naši společnost.

Pracovní příležitosti pro elektrické inženýry zahrnují pracovní místa, jako jsou následující:

 • Komunikační zařízení konstrukce
 • Elektrická energie a rozvod
 • elektronika
 • Systémy zpracování obrazu a signálu
 • Přístrojové designu
 • Návrh a vývoj obnovitelných zdrojů energie
 • Optický a laserový systém konstrukce
 • Robotics Design
 • Design Sensor

Navíc, elektrotechnici obecně nyní pevný potenciál výdělku. Elektrické inženýrské obory měli medián výdělek 85.000 dolar v roce 2011, podle zprávy z Centra pro vzdělávání a pracovních sil, Georgetown University, které tak jsou jedním z top-vydělávat velké společnosti pro držitele bakalářského studia.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by University of Nevada, Reno »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date