Read the Official Description

Evropa má velmi bohatou historii v potravinářské výrobě a obchodu. Na různých místech v Evropě umožnil vývoj unikátních produktů a tradičních výrobních metod. Jaká je budoucnost pro tyto produkty? Spotřebitelé jsou dnes více vědomi toho, co jedí, a díky všem nedávných skandálů v potravinářském průmyslu stále více a více spotřebitelů, kteří hledají výrobky známého původu. Budete studovat European Food Business spolu se studenty z různých národností a zkoumat, jak rozmanitost produkce potravin příležitostí v rámci Evropské unie mohou být použity i pro větší skupiny spotřebitelů.

Tento 4 roky Bakalářský titul Zaměří se na podnikání a inovací v evropském potravinářském podnikání. První dva roky obdržíte základy v řízení podniku, marketingu a jídlo vývoje produktů. V těchto letech, budete také získat lepší vhled do vývoje v potravinářském podniku, který po celém světě, stejně jako o nejnovějším vývoji v rámci Evropské unie. Jedním z prvků programu je studijní cesta do jedné nebo dvou evropských zemí, v prvním pololetí dále prozkoumat koncept evropské produkce potravin. Ve třetím ročníku budete studovat na různých evropských univerzitách a dále se soustředit na vztah mezi místa, kde se produkt pěstuje, a specifické vlastnosti výrobku. Budete také získat lepší pochopení vztahu mezi kulturou a potravin, a jak značkových produktů pocházejících z určitého regionu. Ve čtvrtém ročníku si vytvoří svůj vlastní podnik, na základě vybraného produktu. Kromě toho budete psát diplomovou práci a po absolvování budete odborníkem na evropské potravinářského podniku.

Profesionální příležitosti

Po absolvování European Food Business, Které jste získali mnoho znalostí o produkci, zpracování a uvádění na trh výrobků, ale také vědět, jak přinést výrobcem a spotřebitelem blízko u sebe. Jste nasazení uvnitř (rozhraní) národní potravinářského podniku, jakož i mimo tento obchod, který bude určitě zvýší vaše pracovní příležitosti. To by mohlo zahrnovat pozice, jako jsou: - výzkum trhu manažer - distribuce a logistiky manažer - Sales Manager Corporate - finanční ředitel - International Sales Consultant - politika analytik - International Marketing Manager

Program taught in:
Angličtina
Aeres University of Applied Sciences

See 12 more programs offered by Aeres University of Applied Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date