Read the Official Description

Proč studovat filozofii?

VU Bakalář ve filozofii vám nabízí kompletní tříletý program ve filozofii. Program zahrnuje oblasti dějin filozofie, teoretické filozofie, etiky a politické filozofie. Zahrnuje kurzy např. V oblasti etiky, epistemologie, starověké filozofie, středověké filozofie, moderní filozofie, filozofie vědy, logiky, filozofie mysli, arabské filozofie, politické filozofie, kulturní filozofie a textových kurzů ve filosofické klasice. Studenti vyhodnotili bakaláře jako TOP program.

STRUKTURA PROGRAMU

Program zahrnuje hlavní dvacet kursů ve filozofii (120 EC); Méně než pět kurzů (30 EC) v jiném oboru studia nebo pobyt v zahraničí; A specializační program (30 EC) podle výběru studenta, který se vztahuje k určitému profilu. Profily zahrnují: 1) Základy filozofie; 2) filozofie, zdraví a vědy; A 3) Filozofie a ekonomika. Bakalářská práce je součástí profilového programu.

VAŠÍ BUDOUCNOST KARIÉRA

Většina našich studentů pokračuje v studiu jedním z našich interdisciplinárních dvouletých magisterských programů ve filozofii nebo v oboru výzkumu filosofie. Informace o našich magisterských studiích naleznete zde.

ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY NA PŘÍJMY

Podrobné informace o podmínkách přijetí pro bakaláře ve filozofii lze získat prostřednictvím mezinárodních úřadů.
Program taught in:
Angličtina

See 17 more programs offered by Vrije Universiteit Amsterdam »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
2,083 EUR
Pro studenty EEA; 7,500 EUR pro Non EEA
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date