Bakalář v oboru financí

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Finance hlavní připravuje studenty na kariéru v oblasti podnikových financí, investiční bankovnictví, mezinárodní finance, finanční plánování a správy majetku. Studenti rozvíjet hluboké porozumění širokého spektra témat: Finanční analýza, finanční páky, akciových a dluhopisových ocenění, rizikem a výnosem na světových kapitálových trzích, řízení rizik, teorie a řízení portfolia, bezpečnostní legislativy, struktura kapitálových trhů, a etika.

Sequence Kurz - Třída 2018 a na další léta

První rok

  • Conversatio I
  • Jazyk
  • Prvák English (nebo Science)
  • Mikroekonomie
  • Conversatio II
  • Jazyk
  • Prvák English (nebo Science)
  • Makroekonomie

Druhém ročníku: Finance obory trvat hospodářské statistiky, finanční účetnictví a finanční řízení. V závislosti na jejich původní umístění budou dokončí své jazykové požadavky tomto semestru. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro menší nebo dvě hlavní.

Junior Rok: Finance obory vzít Investments, měnové a bankovní a 1 nebo 2 finanční volitelné předměty. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro nezletilé nebo double major a stáže (y). Jeden semestr nebo celý rok studia v zahraničí je volba pro letošní rok.

Senior Year: Finance obory budou mít své finanční volitelné předměty. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro nezletilé nebo double major, a stáže (y).

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

In the spirit of what is best in a liberal arts education, the academic core at Saint Anselm College has been designed to offer students a breadth of experience that will prepare them for life; an edu ... Čtěte více

In the spirit of what is best in a liberal arts education, the academic core at Saint Anselm College has been designed to offer students a breadth of experience that will prepare them for life; an education that not only provides professional and career preparation, but also encourages a lifelong pursuit of truth that will sustain and enrich their lives. Méně
Manchester , Manchester + 1 Více Méně