Bakalář v oboru financí

Rostoucí význam investic a rostoucí složitost finančních služeb, vedla k větší poptávce po finanční profesionály. University of Tampa finančních majorů naučit hospodařit s penězi v oblastech, jako jsou investice, corporate finance, mezinárodního finančního řízení a finančních institucí a trhů.

Finance studijní program nabízí výuku ve všech oblastech podnikání prostřednictvím kurzů v účetnictví, manažerské statistiky, počítačových informačních systémů, ekonomie, marketing a management. To je spojeno s moderními studiemi v manažerských financí, investic, finančních institucí a mezinárodních financí.

Finance stupeň studenti se připravují na kariéru v komerčním bankovnictví, individuální a institucionální investice, finanční služby, soukromého sektoru, a vlády. Finance sekvence UT je také dobrá příprava na CFA (Chartered Financial Analyst), nebo společné rybářské politiky (Certified Financial Planner) označení.

Studenti se mohou podílet na Bailey Student investičního fondu. Fond byl zahájen s $ 100,000 darování kapitálu, která je řízena studenty, kteří se kurz Applied Investment Management (FIN 415). Program zahrnuje také možnost, aby se stal certifikované Bloomberg.

Kromě denního programu na plný úvazek, studenti mohou vydělat Bachelor of Science v oblasti financí na částečný úvazek v noci přes UT pokračující Studies Program.

Minor v oblasti financí může doplňovat jakýkoliv studium na UT. Finanční řízení je rozhodující pro úspěch, a to nejen v podnikovém prostředí. Vědci, technici, občanští vůdcové, neziskové manažeři, učitelé a mnoho dalších potřebují znalosti a dovednosti, finanční řízení, aby co nejvíce ze svých zdrojů.

Témata studia

 • Aplikace základních účetních zásad a technik, které finanční analýzy
 • Aplikace nástrojů ekonomické analýzy a předpovídání finanční analýze
 • Historický vývoj moderních financí
 • Účel finančních trhů a jejich role ve funkci Manažerské finance
 • Základní vlastnosti a investiční vlastnosti různých cenných papírů
 • Jak formulovat vhodné portfolio strategií pro různé jednotlivce a institucionální investory
 • Faktory, které ovlivňují náklady na dané společnosti kapitálu
 • Jak určit vhodné investiční alternativy pro firmy
 • Jak hodnotit pracovní politiku na kapitál organizace

On-Campus asociace

Finance studenti mohou připojit UT kapitolu Delta Sigma Pi, mezinárodní obchodní bratrství, které sponzoruje semináře, hostující řečníci z podnikatelské sféry, a programy profesního rozvoje. Studenti také mohou spojit kapitolu student Management Association Financial, která poskytuje řadu programů v průběhu celého roku. Kvalifikovaní studenti se rovněž vyzývají, aby se připojily k Beta Gamma Sigma národní obchodní čestná společnost pro AACSB akreditované školy.

Prestižní. Připojeno.

Sykes College of Business sdružuje talentované schopnost, sofistikované technologie a nejmodernější učební plán poskytnout studentům nástroje k úspěchu v měnícím se světě. Vysoce kvalifikovaní studenti různých věkových skupin a pozadí dostávat pokročilý výcvik v řadě oborů od členů fakulty s pulsem na podnikatelské komunity.

Na Sykes College of Business, jsme hrdí z funkcí, které nás odlišují mezi nejlepších světových obchodních programů, jako je například následující:

Nejvyšší Akreditace: AACSB International

Sykes College of Business je elitní soukromou školu akreditován na obou absolventa a vysokoškoláka úrovni AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání.

Princeton Review

Za šestým rokem v řadě, University of Tampa John H. Sykes College of Business byl pojmenován The Princeton Review jako vynikající obchodní školy - a jeden z 296 nejlepších obchodních škol na světě. Princeton Review je vybaven školu v nedávno zveřejněném 2013 vydání Nejlepší obchodní školy.

Tampa Bay Business Journal

University of programu Tampa MBA byl uveden jako "program MBA Oblíbené" v druhé výroční Tampa Bay Business Journal nejlepší v Biz: Choice Awards čtenářů. Zařadil se za UT byly MBA programů z University of Florida (No. 2), University of South Florida Executive MBA (No. 3), USF-St. Petersburg a St. Leo University.

Inovativní Curriculum

Náš unikátně navržen vzdělávací program podporuje Základy podnikání s pochopením, že inovace a technologie budoucnosti jsou nezbytné pro obchodní úspěch.

Vynikající fakulty

Naše vysoce uznávaný fakulty dosáhli národní a mezinárodní reputaci pro akademické a obchodní úspěch v jejich oblastech. Devadesát sedm procent držet doktorské tituly a 80 procent mají praktické obchodní zkušenosti.

Zkušenostního učení

Sykes College of Business povzbuzuje reálného světa učení. Každý absolvent obchodní program nabízí zkušenostní učení prostřednictvím zákaznických projektů, stáží, případové studie, poradenství, strategické plánování, a sběr dat a analýzu. Robustní mezinárodní cestovní programy akademie pomoci studentům začlenit globální pohled do jejich studia.

High-tech zařízení

Od řízení investic v našem Huizenga Family Foundation Trading Center hands-on školení v SAP a dalších podnikových systémů, naši absolvent obchodní studenti přístup k nejnovější technologii, přes jejich ročníkové práce.

Bakalářské Mezinárodní Přijímací

S studentů z více než 100 zemí, UT hrdě se domnívá, studenty z celého světa pro nováček nebo přenosu přijetí. Budete potřebovat doklad o znalosti anglického jazyka. (To se netýká zahraničních studentů z Commonwealth Karibiku, Bermudy, Kanada, Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nového Zélandu.)

Studenti by měli platit prostřednictvím UT je on-line aplikace. Za účelem přezkumu žádosti studenta, univerzita musí přijmout následující:

 • Oficiální přepisy všech školních ročníkové práce a tříd sekundárních v angličtině ("Oficiální" znamená, že musíte požádat o svou školu poslat přepisy přímo na UT přijímací kanceláři. Pokud to není možné, poslat kopie, které byly certifikovány podle vaší škole jako "opisy" z originálů po zkopírování. Úředník na vaší škole by měl podepsat dokument jako "věrnou kopií originálu".)
 • Esej psaný v angličtině
 • Napsal poradce, učitel nebo ředitel školy doporučení.

Žadatelé musí předložit jednu z následujících možností:

 • TOEFL: Minimální přijatelné skóre je 550 nebo 213 (pomocí počítače) nebo 79 (Internet bázi) zkouška.
 • IELTS: International English Language Testing System - minimální stupeň 6,5.
 • CPE: Osvědčení o znalosti angličtiny - stupně "C", nebo lépe
 • Pearson Test z angličtiny (PTE): Minimální počet bodů z 58.
 • Úspěšné absolvování certifikátu English 112 nabízené ELS Language Centers doprovázených doporučující dopis od správce a 500-slovo anglicky psaní vzorku.

Zahraniční studenti, kteří splňují podmínky pro přijetí, ale potřebují další English jazykovou přípravu před vstupem jako na plný úvazek stupeň Student může zapsat v jednom z několika ESL programů.

Zahraniční studenti musí rovněž předložit důkaz o dostupných prostředků k pokrytí jejich první ročník a každý následující rok. Výjimečné novém vstupu studenti s vynikající studijní výsledky přijímat částečné stipendium ($ 4,000- 7,000 dolar za akademický rok), které se vztahuje pouze malou část celkových nákladů. Studenti mohou pracovat na akademické půdě až 20 hodin týdně.

Po přijetí na univerzitu a úspěšném ukončení účetní závěrky, se I-20 formulář bude zaslán žadatelům z UT přijímací kanceláři. Žadatelé musí mít I-20, tvar, kopie jejich přijetí dopisu a finanční výkaz na nejbližší velvyslanectví USA nebo konzulátu. Po pohovoru, bude velvyslanectví nebo konzulát rozhodnout, zda F-1 studentské vízum může být vydáno. Chcete-li vstoupit do Spojených států, studenti potřebují toto vízum do pasu a I-20 formulář. Studenti nesmí vstoupit do země na turistické vízum s úmyslem studovat v USA

Zaměstnanci v kanceláři mezinárodních programů pomáhá studentům informace před příjezdem, orientaci a poradenství v akademických, sociálních, kulturních a pracovních záležitostech.

Průměrné náklady na plný úvazek vysokoškolských studentů pro akademický rok 2013-2014 (podzim a jaro).

 • Výuka (12 až 18 kreditních hodin za semestr): 23.990 dolar
 • Povinných poplatků (povinné): 1782 dolar
 • Pokoj a Board (dvoulůžkový pokoj, 15 jídel týdně): 9388 dolar
 • Celkem: 35.160 dolar
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z University of Tampa - Sykes College of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
35,160 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date