Read the Official Description

Finance a účetnictví (FTMS)

V reakci na poptávku po špičkové lidských zdrojů v oboru účetnictví a financí ve Vietnamu, NIIE se spojil s FTMS (Singapur), které nabízejí program financí a účetnictví.
Společnost byla založena v roce 1986, FTMS Global akademie (FTMS) je jedním ze Singapuru vzdělávacích institucí nabízejících akademické a odborné programy s provozní sítí v 10 zemích v Asii, Evropě a Africe.

Program financí a účetnictví FTMS zdůrazňuje praktické znalosti a dovednosti, které zajistí, studentů na úspěšnou kariéru v finančnímu řízení a účtování po dokončení studia. Program je rovněž uznán Association of Chartered Certified Accountant Velké Británii (ACCA), na zkoušku výjimku pro CPA.

CURRICULUM


Program je zaměřen na vybavit studenty s pevnou znalost financí, účetnictví, auditu a, stejně jako normy a metody finanční a účetní praxe běžně používaná v podnicích. To také vytváří skvělé odrazovým můstkem pro studenty k dalšímu studiu v loňském roce získat bakalářský titul nebo vyšší, a přináší studentům příležitost získat profesionální účetnictví a auditu certifikát od ACCA se.

Výcvikový program trvá 2 roky. Studenti, na rozdíl od mezinárodních účetních standardů, bude vybaven účetního systému Vietnamu.

Některé ukázkové moduly ve vzdělávacím programu:

 • Intermediate Finanční účetnictví
 • Finanční řízení
 • Účetní výkaznictví a audit
 • Kalkulace
 • řízení
 • Řízení lidských zdrojů
 • Vedení účetnictví
 • Pokročilé Finanční účetnictví
 • Audit Aplikace
 • Investiční a finanční analýza
 • Právo obchodních společností


KVALIFIKACE


Po dokončení studia, studenti získávají vysokoškolský diplom v oboru účetnictví a financí o FTMS Global akademie, Singapuru, který je mezinárodně uznávané a mají stejná práva a privilegia jako ty získané studentů studujících v Singapuru.

VSTUPNÉ


K dispozici jsou 4 termíny ročně, zápis v říjnu, lednu, dubnu a červenci. Vstupné je založena na přezkoumání střední školy přepisy žalobců a anglické jazykové znalosti na úrovni. Žadatelé (bez potvrzení o znalosti anglického jazyka), se požaduje, aby sedět na anglickou umístění testu a vzít kurzy angličtiny v NIIE, pokud je jejich úroveň angličtiny je menší než 4,5 IELTS (nebo ekvivalent).

KARIÉRA


Absolventi budou schopni pracovat jako účetní, finanční analytik, auditora, daňového úředníka, úvěrové důstojník, bankéře, atd Díky mezinárodnímu standardu znalostí v oblasti financí a účetnictví a vysoké odbornosti v angličtině, absolventi jsou upřednostňovány zaměstnavatelů, a mohou hledat zaměstnání mimo Vietnamu.

STUDIE DRÁHA


Místní Top-up bakalářské studium Nguyen Tat Thanh univerzity

 • Mezinárodní Top-up bakalářské studium partnerů NIIE na adrese NIIE (Coventry Univeristy-1 rok)
 • Mezinárodní Top-up bakalářské studium ve Velké Británii, USA a Singapuru (1 - 1,5 rok)
Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE) »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Sept. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date

Sept. 2019