Bakalář v oboru fyziky

Bilkent University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru fyziky

Bilkent University

Osnovy katedry fyziky poskytuje důkladné zázemí v základech fyziky a také pokročilé volitelných předmětů, s cílem umožnit studentům provádět pokročilý a původní výzkum v moderní fyzice a její špičkové technologie aplikace. Výzkum je prováděn v oblastech, jako optoelektronice, nanovědy, materiálové vědy, polovodičových součástek, ultrarychlých optiky a statistické mechanice, a tvoří nedílnou součást výuku studentů. Oblasti výzkumu schopnosti a publikování patří tunelování elektronu a mikroskopie atomárních sil a kvantové vodivost a elektronů v nízkých dimensionalities. Výzkum probíhá v čistých prostor laboratorním prostředí, a zaměřuje se na takových tématech aktuálního zájmu, jako fyziku mikroelektroniky a optoelektronických zařízení, fotonických krystalů a povrchové fyziky v atomovým rozlišením.

Proč studovat na univerzitě Bilkent


Bilkent univerzita byla založena poskytnout prostředí pro učení a intelektuální růst zahrnující vědy, technologie, humanitní vědy a umění.


Bilkent nabízí stimulující učební prostředí a barevnou společenskou atmosféru. Jeho rozsáhlý areál nabízí komfortní zázemí pro akademických studií a mimoškolní zapojení, zatímco má výhody je v blízkosti prosperující metropole. Studenti mohou dojíždět do areálu přes bezplatnou kyvadlovou systému.


Bilkent University patří 32. v inaugurační Times Higher Education 100 pod 50 seznamu nejlepších světových mladých univerzit. Podle ISI citačních rejstříků, Bilkent nadále vysoké hodnosti v Turecku v řadě publikovaných prací na člena fakulty a řadí vysoko na mezinárodní úrovni.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Turecko - Ankara, Ankara
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Turecko - Ankara, Ankara
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu