Read the Official Description

Bakalářská ve fyzice

Ať už jste studoval subatomární částice nebo superclusters galaxií, fyzika poskytuje základ pro přírodní vědy. V BSC, jsme se aktivně zapojit fyzický svět, jak ho sledovat postřehy o tom, jak to funguje. Nástroje, které budete rozvíjet studiem elektrický obvod, nebo pochopení vztahů mezi prostorem a časem mohou být použity k lidské nervové soustavy nebo polární záři. Spolu s postgraduální studium ve fyzice, mnoho z našich velkých jít na kariéru v oblasti medicíny a zubní lékařství, inženýrství, nebo vzdělání.

Studium fyziky na BSC začíná úvodní sekvencí dvou chodech, který seznamuje studenty s některými z hlavních pojmů a klasických témat ve fyzice a zároveň jim výuku výkonné a flexibilní analytické nástroje a způsoby, jak se rám problémy, které lze použít v mnoha oblastech. Ale studoval fyziku na BSC přesahuje základy:

  • Díky intenzivní spolupráci s profesory a spolužáky, se dozvíte výkonné techniky řešit složité problémy, myslet kriticky, napsat souvisle a vysvětlit své myšlenky ostatním. A vaše profesoři budou některé z nejlepších, včetně CASE profesora roku.
  • Využijte naši jedinečnou exTerm ledna sáhnout hluboko do svých zájmů, ať už je to prostřednictvím nezávislého výzkumu nebo při třídu, která se zaměřuje právě na Einsteinově teorii relativity a mikroelektroniky. Nebo větvit místo: Prozkoumejte předmět jste nikdy nepřemýšlela, nebo cestovat do zahraničí, aniž by se off-track. Můžete dokonce strávit tři týdny plachtění vysoký loď přes Karibiku pod vedením profesora fyziky, naučit nebeskou navigaci a ještě mnohem více.
  • Během našeho senior Capstone, budete provádět výzkumný projekt, do hloubky a prezentovat své výsledky během konference na-školní areál. Poslední studenti analyzovali spektroskopická pozorování Jupitera a navrženy výpočetní simulace ionizovaných plynů, proudících kolem elektricky vodivého tělesa.
  • Budete studovat v state-of-the-art Elton B. Stephens Science Center a získat přístup k zařízení, které vysokoškoláci na většině škol nikdy vidět. Budete mít také možnost účastnit se výzkumu na velkých laboratořích po celém světě.

Získané dovednosti, znalosti

Po dokončení fyziky dur, budou studenti schopni:

  • experimenty návrhu k testování hypotéz,
  • vyvodit příslušné závěry z vědeckých údajů,
  • vysvětlit výsledky experimentů k širokému publiku,
  • napsat jasně a výstižně ve vědeckém formátu výzkumné
Program taught in:
Angličtina

See 9 more programs offered by Birmingham-Southern College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019