Bakalář v oboru fyziky

McMurry University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru fyziky

McMurry University

Vítejte v McMurry katedry fyziky!

My, Drs. Bykov, Keith, a Renfro, věří, že fyzika se vyplatí prožívání. Rádi bychom vám zažít objev, který vám pomůže snaží uspokojit vaši zvědavost a sdílet nadšení, což nevyhnutelně vyplývá z konstatování, že zvědavost roste nad rámec otázek, které si myslel, že jsi ptát.

McMurry Physics Major

Jak jste si naplánovat svůj bakalářský kariéru, budete chtít mít nějakou představu o tom, kam jdete. Záměrem této stránky je nastínit kurzy, které budete potřebovat v pořadí, které splňuje předpoklad kurzy pro každou z nich. Uvědomte si prosím, že kurzy uvedené nejsou nabízeny v každém semestru ani každý rok.

Jak již bylo uvedeno na Curriculum stránce fyziky, studium fyziky vyžaduje silné matematiky pozadí. Počítače jsou také velmi důležité pro fyziky a fyziky majorů se doporučuje absolvovat kurzy v počítačových programovacích jazyků, zejména FORTRAN a / nebo C. Pro požadavků stupni fyziky major a fyzika moll, prosím, podívejte se do katalogu McMurry University.

Tyto požadavky Všeobecné vzdělání

McMury je svobodných umění instituce. To znamená, že jsme přesvědčeni, že každý by měl vědět něco o celé řadě různých oborů. Každý, kdo se účastní McMurry musí dokončit některé kurzy, aby si jejich vzdělání. Kromě toho, pro každý stupeň nabídl, jejich jsou některé požadavky všeobecného vzdělávání. Doporučujeme, abyste použili Výše ​​uvedené informace naplánovat své čtyřletých hlavní kurzy, vyplňte ve zbytku svého plánu s požadavky všeobecného vzdělání, a pak se rozhodnout, zda máte prostor k přidat další větší či menší.

This school offers programs in:
  • Angličtina
McMurry University
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Abilene, Texas
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Abilene, Texas
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu