Read the Official Description

Vítejte v McMurry katedry fyziky!

My, Drs. Bykov, Keith, a Renfro, věří, že fyzika se vyplatí prožívání. Rádi bychom vám zažít objev, který vám pomůže snaží uspokojit vaši zvědavost a sdílet nadšení, což nevyhnutelně vyplývá z konstatování, že zvědavost roste nad rámec otázek, které si myslel, že jsi ptát.

McMurry Physics Major

Jak jste si naplánovat svůj bakalářský kariéru, budete chtít mít nějakou představu o tom, kam jdete. Záměrem této stránky je nastínit kurzy, které budete potřebovat v pořadí, které splňuje předpoklad kurzy pro každou z nich. Uvědomte si prosím, že kurzy uvedené nejsou nabízeny v každém semestru ani každý rok.

Jak již bylo uvedeno na Curriculum stránce fyziky, studium fyziky vyžaduje silné matematiky pozadí. Počítače jsou také velmi důležité pro fyziky a fyziky majorů se doporučuje absolvovat kurzy v počítačových programovacích jazyků, zejména FORTRAN a / nebo C. Pro požadavků stupni fyziky major a fyzika moll, prosím, podívejte se do katalogu McMurry University.

Tyto požadavky Všeobecné vzdělání

McMury je svobodných umění instituce. To znamená, že jsme přesvědčeni, že každý by měl vědět něco o celé řadě různých oborů. Každý, kdo se účastní McMurry musí dokončit některé kurzy, aby si jejich vzdělání. Kromě toho, pro každý stupeň nabídl, jejich jsou některé požadavky všeobecného vzdělávání. Doporučujeme, abyste použili Výše ​​uvedené informace naplánovat své čtyřletých hlavní kurzy, vyplňte ve zbytku svého plánu s požadavky všeobecného vzdělání, a pak se rozhodnout, zda máte prostor k přidat další větší či menší.

Program taught in:
Angličtina
McMurry University

See 4 more programs offered by McMurry University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date