Read the Official Description

FyzikaBachelor of Science míry poskytuje základ do základního výzkumu. Studenti, kteří chtějí pokračovat v bezprostřední kariéru v oblasti vědy nebo technologie, nebo chtějí pokračovat postgraduální studium fyziky by měl vzít doporučil horní divize kurzy jako volitelné. Celoroční se skládá ze dvou složek. Věda Složka uvedená jako hlavní požadavky a komplexní část se nazývá základní osnovu. Další informace o požadavcích na core-kurikulární navštivte základní osnovu webové stránky.

Související Tituly a programy

  • Fyzika, Minor
  • Fyzika, Magistr Udělen
  • Fyzika, doktor filozofie Udělen

Pokyny pro fyziky 497: Senior práce

PHYS 497 (senior teze) je fyzika hlavní vyvrcholení samozřejmě, že studenti kompletní během jejich roku nadřízeného. Senior práce je výzkumný projekt, který je prováděn pod vedením člena fakulty, produkt, který je 10-20 stránka teze, že je předložen poradce a jeden další člen fakulty, který slouží jako čtenář. Po odevzdání práce, student dává 20-30minuta ústní prezentaci na katedře fyziky. Reklama prezentaci práce v rámci katedry fyziky je odpovědností studenta.

Chcete-li zapsat do Phys 497, studenti musí mít již uzavřel s poradcem a musí získat telefonní číslo z kanceláře Fyzika oddělení. Studenti, kteří potřebují pomoc při hledání vedoucího práce projekt by měl konzultovat vysokoškolácký poradce. Tam je značná flexibilita při výběru témat práce v experimentální, teoretický, výpočetní, vzdělávacího nebo knihovny výzkum v oblasti fyziky. Vzhledem k tomu, že je vyvrcholení, základním prvkem práce je připojit téma ve fyzice na svět zeširoka nějakým smysluplným způsobem. Někteří studenti dokončili projekt starší práce v chemické fyziky pod vedením člena fakulty katedry chemie, nebo fyziky atmosféry pod vedením člena fakulty Desert Research Institute.

Mnoho studentů zapsat do senior práci během svého druhého posledním semestru a začít pracovat na svém projektu, ale nemají dokončit práci až do posledního semestru. V tomto případě obdrží stupeň neúplná na konci tohoto prvního pololetí a výslednou známku po dokončení. Oni nemají zaregistrovat senior práci v průběhu tohoto druhého pololetí. Někteří studenti, kteří už začal výzkumný projekt pod vedením člena fakulty dokončili senior práci během jednoho semestru. Toto rozhodnutí závisí především na studenta, projektu a dalších nároky na čas studenta. Dokončení práce ve dvou semestrech a příjem stupeň neúplná za první pololetí nenese žádnou stigma.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by University of Nevada, Reno »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date