Bakalář v oboru fyziky

University of Nevada, Reno

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru fyziky

University of Nevada, Reno

FyzikaBachelor of Science míry poskytuje základ do základního výzkumu. Studenti, kteří chtějí pokračovat v bezprostřední kariéru v oblasti vědy nebo technologie, nebo chtějí pokračovat postgraduální studium fyziky by měl vzít doporučil horní divize kurzy jako volitelné. Celoroční se skládá ze dvou složek. Věda Složka uvedená jako hlavní požadavky a komplexní část se nazývá základní osnovu. Další informace o požadavcích na core-kurikulární navštivte základní osnovu webové stránky.

Související Tituly a programy

  • Fyzika, Minor
  • Fyzika, Magistr Udělen
  • Fyzika, doktor filozofie Udělen

Pokyny pro fyziky 497: Senior práce

PHYS 497 (senior teze) je fyzika hlavní vyvrcholení samozřejmě, že studenti kompletní během jejich roku nadřízeného. Senior práce je výzkumný projekt, který je prováděn pod vedením člena fakulty, produkt, který je 10-20 stránka teze, že je předložen poradce a jeden další člen fakulty, který slouží jako čtenář. Po odevzdání práce, student dává 20-30minuta ústní prezentaci na katedře fyziky. Reklama prezentaci práce v rámci katedry fyziky je odpovědností studenta.

Chcete-li zapsat do Phys 497, studenti musí mít již uzavřel s poradcem a musí získat telefonní číslo z kanceláře Fyzika oddělení. Studenti, kteří potřebují pomoc při hledání vedoucího práce projekt by měl konzultovat vysokoškolácký poradce. Tam je značná flexibilita při výběru témat práce v experimentální, teoretický, výpočetní, vzdělávacího nebo knihovny výzkum v oblasti fyziky. Vzhledem k tomu, že je vyvrcholení, základním prvkem práce je připojit téma ve fyzice na svět zeširoka nějakým smysluplným způsobem. Někteří studenti dokončili projekt starší práce v chemické fyziky pod vedením člena fakulty katedry chemie, nebo fyziky atmosféry pod vedením člena fakulty Desert Research Institute.

Mnoho studentů zapsat do senior práci během svého druhého posledním semestru a začít pracovat na svém projektu, ale nemají dokončit práci až do posledního semestru. V tomto případě obdrží stupeň neúplná na konci tohoto prvního pololetí a výslednou známku po dokončení. Oni nemají zaregistrovat senior práci v průběhu tohoto druhého pololetí. Někteří studenti, kteří už začal výzkumný projekt pod vedením člena fakulty dokončili senior práci během jednoho semestru. Toto rozhodnutí závisí především na studenta, projektu a dalších nároky na čas studenta. Dokončení práce ve dvou semestrech a příjem stupeň neúplná za první pololetí nenese žádnou stigma.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Reno, Nevada
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Reno, Nevada
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu