Mluvte v odstínech, konturách, ilustracích a obrázcích

Pěstujte svou kreativní vášeň, vaši touhu přesunout lidi a váš zájem o vizuální komunikaci s diplomem v grafickém designu.

Vizuálně sdělují nápady, které inspirují, informují a uchvátí tím, že se učí, jak se chápou, zkoumají, píší, upravují, kritizují, spolupracují a kladou otázky.

Vyberte náš BA program pro komplexní znalosti designu s flexibilitou k prozkoumání profesí mimo pole nebo vyberte program BFA, pokud hodláte pokračovat v kariéře grafiky . Malý student v grafickém designu může být kombinován s jakýmkoli studijním programem, který dodá bohaté znalosti designových konceptů a praktik.

Navrhněte úspěšnou budoucnost

Kurikulum grafického designu ve společnosti Colby-Sawyer kombinuje tvůrčí proces, praxi a teorii s odbornou přípravou. Příležitosti naučit se spolu s talentovanými fakultami a hostujícími designéry, požadovanou praxí a zkušenostmi s výstavami v naší galerii kampusů zvyšují vaše učení, zatímco vyvíjíte dynamický životopis a portfolio.

Návštěvy designových ateliérů, tiskových výrobních míst, velkých galerií a muzeí vás přiblíží k designovému procesu, zatímco hostující přednášky a výstavy přinášejí přesně k vám renomované, vznikající a špičkové národní a mezinárodní designéry a umělce.

Partnerství s klienty na univerzitách a mimo kampus nabízí příležitost zapůsobit na potenciální zaměstnavatele s vaší rostoucí sbírkou log a dalších vizuálních značkových návrhů.

Váš projekt Capstone, vyvrcholení vaší projektové práce v Colby-Sawyer , slouží jako profesionální portfolio, když absolvujete.

Malý v grafickém designu může být kombinován s jakýmkoli studijním programem

Nový domov pro umění

Díky svému prostornému a modernímu designu přináší nové Centrum výtvarného umění obohacení kulturních a uměleckých zkušeností studentů, absolventů, fakulty, pracovníků a větší komunity. Prostor s rozlohou 16 000 čtverečních metrů, který by měl být otevřen na podzim roku 2017, nabízí studia, nejmodernější černé skříňové divadlo a galerii výtvarného umění s výhledem na horu Kearsarge, stejně jako kanceláře fakult a oblasti s venkovním uměním.

Vyjádřete se mimo učebnu

Spojte se s ostatními, kteří se zajímají o tvůrčí projev, tím, že se připojíte ke studentskému klubu nebo organizaci zaměřené na vizuální a divadelní umění. Proveďte svůj debut na scéně s hráči Colby-Sawyer , zaujměte skupinu Vocally Charged a Capella nebo si vyměňte velké nápady s jinými umělci ve Společnosti uměleckých myslitelů (GOAT).

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Colby-Sawyer College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date