Bakalář v oboru grafického designu

Colby-Sawyer College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru grafického designu

Colby-Sawyer College

Mluvte v odstínech, konturách, ilustracích a obrázcích

Pěstujte svou kreativní vášeň, vaši touhu přesunout lidi a váš zájem o vizuální komunikaci s diplomem v grafickém designu.

Vizuálně sdělují nápady, které inspirují, informují a uchvátí tím, že se učí, jak se chápou, zkoumají, píší, upravují, kritizují, spolupracují a kladou otázky.

Vyberte náš BA program pro komplexní znalosti designu s flexibilitou k prozkoumání profesí mimo pole nebo vyberte program BFA, pokud hodláte pokračovat v kariéře grafiky . Malý student v grafickém designu může být kombinován s jakýmkoli studijním programem, který dodá bohaté znalosti designových konceptů a praktik.

Navrhněte úspěšnou budoucnost

Kurikulum grafického designu ve společnosti Colby-Sawyer kombinuje tvůrčí proces, praxi a teorii s odbornou přípravou. Příležitosti naučit se spolu s talentovanými fakultami a hostujícími designéry, požadovanou praxí a zkušenostmi s výstavami v naší galerii kampusů zvyšují vaše učení, zatímco vyvíjíte dynamický životopis a portfolio.

Návštěvy designových ateliérů, tiskových výrobních míst, velkých galerií a muzeí vás přiblíží k designovému procesu, zatímco hostující přednášky a výstavy přinášejí přesně k vám renomované, vznikající a špičkové národní a mezinárodní designéry a umělce.

Partnerství s klienty na univerzitách a mimo kampus nabízí příležitost zapůsobit na potenciální zaměstnavatele s vaší rostoucí sbírkou log a dalších vizuálních značkových návrhů.

Váš projekt Capstone, vyvrcholení vaší projektové práce v Colby-Sawyer , slouží jako profesionální portfolio, když absolvujete.

Malý v grafickém designu může být kombinován s jakýmkoli studijním programem

Nový domov pro umění

Díky svému prostornému a modernímu designu přináší nové Centrum výtvarného umění obohacení kulturních a uměleckých zkušeností studentů, absolventů, fakulty, pracovníků a větší komunity. Prostor s rozlohou 16 000 čtverečních metrů, který by měl být otevřen na podzim roku 2017, nabízí studia, nejmodernější černé skříňové divadlo a galerii výtvarného umění s výhledem na horu Kearsarge, stejně jako kanceláře fakult a oblasti s venkovním uměním.

Vyjádřete se mimo učebnu

Spojte se s ostatními, kteří se zajímají o tvůrčí projev, tím, že se připojíte ke studentskému klubu nebo organizaci zaměřené na vizuální a divadelní umění. Proveďte svůj debut na scéně s hráči Colby-Sawyer , zaujměte skupinu Vocally Charged a Capella nebo si vyměňte velké nápady s jinými umělci ve Společnosti uměleckých myslitelů (GOAT).

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace July 1, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - New London, New Hampshire
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - New London, New Hampshire
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu