Přečtěte si oficiální popis

Bachelor of Science v hotelu a cestovního ruchu řízení

Předpoklad: Maturitu (nebo ekvivalent)
Jazyk výuky: Angličtina
Doba trvání programu: 3 roky AIM nabízí intenzivní 3-leté studium přípravu studentů na manažerských pozicích v luxusním pohostinství a high-end sektoru cestovního ruchu.

AIM Bachelor of Science v hotelu a řízení cestovního ruchu programu, učil hlavně v angličtině, otevírá dveře k mezinárodním trhu práce v pohostinství, které nabízejí širokou škálu pracovních příležitostí po celém světě.

Programy jsou rozděleny do dvou semestrů, přičemž první se soustředil na hlavně teoretickou výuku zahrnující roli hraje, real-životních situacích a dílen a druhá poskytuje studentovi s možností uvést do praxe poznatky (operativní v prvním roce, manažerská v následující roky) dříve získal.

Tento moderní, akademický program přizpůsobit, aby splňovaly požadavky neustále se měnícím odvětví, umožňuje studentům získat nepostradatelné znalosti a zkušenosti v rámci přípravy na trh práce.
Náš náročný program, a konstantní schopnost přizpůsobit přispěl k tomu, že naše škola jednou z nejlepších ve svém oboru a mezinárodně známý pro svou odbornost a profesionalitu.

Bachelor of Science programu

Bakalář v hotelu a cestovní ruch Management Program je určen na rozvoj manažerských dovedností žáků pomocí simulace reálných situací, které jim umožní naučit se řídit tým, práce ve skupině, atd. Kromě jejich kurzu, studenti provádět projekty, hraní rolí, případové studie, atd, nebo se zúčastnit seminářů, které odrážejí realitu práci v odvětví pohostinství a cestovního ruchu.

Organizace Bachelor of Science studuje více než 3 roky

BScProgramOver

Předměty s odbornou certifikací

2015_087

Aplikace

Uzávěrka přihlášek

UPOZORNĚNÍ: Přijetí a registrace se provádí za počtu míst, která zůstávají k dispozici (s omezením na 30 žáků na třídu). Pokud je váš zájem o naši Academy je definitivní, doporučujeme, abyste neodkládejte zasláním žádosti. Vzhledem k tomu, že počet žádostí se zvyšuje každým rokem, registrace může zavřít dřív taky.

Pokud jste absolvent střední školy, máte nárok na náš bakalář programu Science.

Podmínky pro aplikaci a registraci

Prosím, pošlete nám vaši žádost s následujícími dokumenty:

 1. Vyplněný formulář žádosti.
 2. Kopií svého:
  • občanský průkaz (obě strany),
  • nebo cestovní pas.
 3. Průvodním dopisem (ve francouzštině nebo angličtině) a vysvětluje svůj výběr oblasti cestovního ruchu a pohostinství, důvody pro aplikaci na cíl a program, který jste zvolili.
 4. Fotokopie vašich posledních třech akademických zpráv a kvalifikace nebo diplomy, které jste získali.
 5. Pro žadatele, kteří mají bydliště mimo Francii, doklad o dostatečnou úroveň anglického jazyka (TOEFL, anglistiky osvědčení, certifikace kurzů přijatých v angličtině, atd.)

Co očekáváme od zájemce o studium:

 • Dobrá znalost angličtiny
 • Ale schopnost pro intenzivní průběžného vzdělávání
 • Skutečná motivace jít kolem "komfortní zóny"
 • bezvadný vzhled

Přijímací řízení a fáze

 1. Po obdržení a posouzení jejich žádosti budou žadatelé informováni, zda byly přijaty pro další fáze.
 2. Pokud tomu tak je, ti, kteří mají bydliště ve Francii obdrží datum pro test a pohovor.
 3. Anglický test (MCQ) a rozhovor.
 4. Dopisy studentům oznamovat své výsledky.

Vítáme a prezentační den, prohlídka univerzitního kampusu (CIUP): pátek před začátkem akademického roku.


Začátek kurzů: první pondělí v říjnu.

průmysl stáže

Každý rok, po polovině roku intenzivní kurzy, studenti Bachelor of Science programu vydejte se na 4-8-měsíční stáž průmyslu, které jim umožní uvést do praxe dovednosti, které získali prostřednictvím svých studií.

Úzká spolupráce AIM má s mezinárodními hotelovými řetězci a přední světoví zařízení účinně připravuje studenty na trhu práce díky provozních nebo manažerských stáží se.

Návštěva hotely a zámků, hosting své zástupce na akademické půdě s prezentací a rozhovorů se studenty také přispět k realizaci svých budoucích profesionálních projektů.

Pravidelně dostáváme ze zástupců paláců: Dorchester Group (Plaza Athénée, Meurice) Four Seasons (Georges V, Grand Hotel Cap-Ferrat), poloostrově Royal Monceau-Bristol ... a hlavní hotelové řetězce: Intercontinental, Hilton, Hyatt, Marriott, Accor ... s dny zaměřenou na prezentaci a poté, rozhovory se studenty, ať už jde o jejich vzdělávání managementu nebo stáží pro jejich budoucí zaměstnání.

Mezinárodní kariéra

hotel-ischia-5stelle-400

Úzká spolupráce mezi cílem a nejprestižnějších závodů na světě, zajišťuje naši studenti jsou skutečně připraveni na profesní život.

AIM studenti po ukončení studia, rychle převzít manažerské pozice ve velkých mezinárodních hotelech a v jiných pohostinských podniků.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z AIM Hotel & Tourism Management Academy »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
23,600 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date