Bakalář v oboru inženýrství a managementu, hlavních oblastech: energetika či životní prostředí

Ostfalia University of Applied Science

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru inženýrství a managementu, hlavních oblastech: energetika či životní prostředí

Ostfalia University of Applied Science

První semestry bakalářského studijního programu "Energetická technologie a management" a "Environmentální technologie a management" poskytují základní teoretické zázemí v klíčových oblastech nezbytných pro budoucí kariéru jako inženýr v průmyslových oblastech energetiky a techniky prostředí. Absolventi budou mít kvalifikaci analyzovat postupy a problémy obchodní praxe, nalézt ekonomicky odůvodněná řešení tím, že také zvažuje non-obchodní vztahy.

Program pečlivě vyrovnává moduly v oboru Business Administration, základy energetické / environmentální inženýr-ing, stejně jako moduly ve vyspělých technologických oblastí. Zvláštní důraz je kladen na solidní zázemí v technických základů, obchodní administrativa, energetických / environmentálních technologií, se zvláštním důrazem na základní oblasti studia vybraného: topení, chlazení a automatizačních technologií a energetických systémů inženýrství (Energetické inženýrství a Man-gementu) jako stejně jako na výrobu energie z obnovitelných zdrojů, ochraně ovzduší a procesů nakládání s odpady (Environ-mentální inženýrství a managementu).

V návaznosti na základní obecnou pozadí v energetických / environmentálních a ekonomických témat, získané v prvních semestrech, program studie poskytuje podrobné znalosti a odborné dovednosti v důležitých oblastech průmyslových výrob-ních procesů, distribuce energie a životní prostředí příslušných technologií. V souladu s interdisciplinární charakter programu, kombinace energie / inženýrství a obchodní environmentální správy je nabízena každý semestr.

Absolventi dosáhnout potřebné znalosti a schopnosti, aby přezkoumala vzájemné vztahy mezi technickým a busi-ness oblastech správy a práce na práci orientované a interdisciplinární bázi. Budou mít kvalifikaci pro profesní kariéru v oblasti vývoje, výroby, servis, údržbu a prodeje produktů a řešení, a stejně jako poskytnout pro životní prostředí příslušné řešení v oblasti agentur pro životní prostředí jako podmínky pro důstojníky ochrany životního prostředí. Gradu-ates budou také mít kompetence a dovednosti potřebné v oblasti projektového řízení převzít povinnosti jako vedení na nižší úrovni v malých a středních podnicích.

Cílem programu je nejen poskytnout absolventům základní odborné kvalifikace, ale také umožnit jim pro další postgraduální studium (tj magisterském studiu).

Program Details

Účastníci musí absolvovat kurz prvky (moduly) s celkovou pracovní zátěž 210 kreditních bodů (CP) včetně Bakalářské práce (12 CP). Každý modul končí zkouškou, buď jako písemná zkouška (ověření znalostí), orální examina-vání, projektové práce (týmové práce, řízení projektů a dokumentace) nebo seminární práce (aplikační znalosti, to vědecky-vědecká práce). Konečně, studenti dokončili své studium s praktickou a výzkum orientované bakalářské práce (vědecké práce) a obhajoby disertační práce (vědecký obhájení bakalářské práce).

  • Energetické inženýrství a management: Komunikace, právo a ekonomie, základy matematiky a Program-ming, chemie a fyziky, elektrotechniky, systémy pro měření a kontrolu, obsahují kapaliny a Thermodynam ICS, komponenty Plant, sanitární techniky, topných systémů a designu topné systémy, Klimatizace, Build-ing Automation, inženýrství z plynu a vody instalace, Energie a Systémové inženýrství / Přehled Stor věku a sběratel technologie, rozvoj (obnovitelné zdroje) energetické koncepce na vytápění a chlazení, základní znalosti z různých metod energie z obnovitelných zdrojů Productions, marketing, obchodní administrativa, Macroeconom ICS, řízení projektů, logistiky, investice, financování, controlling, řízení lidských zdrojů.
  • Environmentální technologie a management: Komunikace, právo a ekonomie, základy matematiky a Pro-gramování, Základy chemie a fyziky, termodynamiky a obsahují kapaliny, Základy biotechnologií a environmentální Technolo-Gy, analytické chemie, systémy pro měření a kontrolu, systémy inženýrství a simulace Technology, Unit Obsluha, čištění odpadních vod, ochrany ovzduší, Marketing, Business Administration, Macroeconom-ics, řízení projektů, logistiky, investic, financování, controlling, řízení lidských zdrojů.

Úroveň

Vysokoškolák (B.Eng.)

Délka programu

Čtyři roky (210 ECTS)

Forma studia

Na plný úvazek

Jazyk

Němčina

This school offers programs in:
  • Němec
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Německo - Wolfenbüttel, Lower Saxony
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Wolfsburg, Lower Saxony
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Německo - Wolfenbüttel, Lower Saxony
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Německo - Wolfsburg, Lower Saxony
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu