Bakalář v oboru inženýrství

Mediterranean School of Business (MSB)

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru inženýrství

Mediterranean School of Business (MSB)

Rychlé tempo inovací, které naše společnost zažívá dnes v informačních a komunikačních technologií, výroby a materiálových věd se otevírá obrovské možnosti a současně zvýšit nové výzvy a vede k nebývalé úrovně složitosti.

Inženýři hrají důležitou roli v pomoci společnosti využívat nové příležitosti a řešení vznikajících problémů. Prostřednictvím inovativních řešení, inženýři přispívají k rozvoji lidských společností a prosperitě národů. Pro naplnění této kritické poslání, ovšem inženýři vyžadují náročnou odbornou přípravu v rozmezí několika disciplín a kombinuje přísnou teorii s náročnou praktickou práci. V Medtech, máme ústavy, zařízení a schopnost se ujistit, že obejít vzdělání o mezinárodní kvality našich studentů strojírenských oborů.

Aktuální specializace v Medtech točí kolem dvě stěžejní myšlenky: Informační a komunikační technologie (ICT) a obnovitelných zdrojů energie.

V rámci informačních a komunikačních technologií, MedTech nabízí tři bakalářské inženýrské tituly, jmenovitě softwarové inženýrství, výpočetní techniky a telekomunikační techniky.

V oblasti energetiky, MedTech nabízí obnovitelné zdroje energie inženýrský titul kombinující oblasti tradičně nabízené pod elektrickým a strojírenství vytvořit jedinečný multidisciplinární vzdělávací program, jehož cílem je nabídnout Náš student inženýrům znalosti a dovednosti využít nových příležitostí v oblasti obnovitelných zdrojů energie zdroje.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Tunisko - Tunis, Tunis
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Tunisko - Tunis, Tunis
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu