Read the Official Description

Rychlé tempo inovací, které naše společnost zažívá dnes v informačních a komunikačních technologií, výroby a materiálových věd se otevírá obrovské možnosti a současně zvýšit nové výzvy a vede k nebývalé úrovně složitosti.

Inženýři hrají důležitou roli v pomoci společnosti využívat nové příležitosti a řešení vznikajících problémů. Prostřednictvím inovativních řešení, inženýři přispívají k rozvoji lidských společností a prosperitě národů. Pro naplnění této kritické poslání, ovšem inženýři vyžadují náročnou odbornou přípravu v rozmezí několika disciplín a kombinuje přísnou teorii s náročnou praktickou práci. V Medtech, máme ústavy, zařízení a schopnost se ujistit, že obejít vzdělání o mezinárodní kvality našich studentů strojírenských oborů.

Aktuální specializace v Medtech točí kolem dvě stěžejní myšlenky: Informační a komunikační technologie (ICT) a obnovitelných zdrojů energie.

V rámci informačních a komunikačních technologií, MedTech nabízí tři bakalářské inženýrské tituly, jmenovitě softwarové inženýrství, výpočetní techniky a telekomunikační techniky.

V oblasti energetiky, MedTech nabízí obnovitelné zdroje energie inženýrský titul kombinující oblasti tradičně nabízené pod elektrickým a strojírenství vytvořit jedinečný multidisciplinární vzdělávací program, jehož cílem je nabídnout Náš student inženýrům znalosti a dovednosti využít nových příležitostí v oblasti obnovitelných zdrojů energie zdroje.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Mediterranean School of Business (MSB) »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date