Read the Official Description

O programu

Hlavním cílem programu je poskytnout akademické vzdělání v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Požadavky na zápis:

Obecné osvědčení o středním vzdělání (vyžaduje se oficiální přepis); Známka z matematiky z GCSE (pokud se vezme v úvahu více než jedna disciplína),

Třídu v angličtině od GCSE;

Kariérní možnosti

Po absolvování bakalářského studia mají absolventi možnost pracovat v organizacích, které provádějí vývoj, dodávky a údržbu softwaru. Tito studenti mají také právo pokračovat v magisterském studiu v oblasti informačních technologií nebo informatiky v některých vysokých školách v Lotyšsku nebo v Evropské unii.

Posouzení

Posouzení znalostí studentů je nepřetržitý proces, který trvá po celý semestr a je prováděn na základě nezávislých úkolů a testů, stejně jako absolvování zkoušek a zkoušek dvakrát ročně. Během semestru každý kurz předpokládá několik samostatných úkolů - praktických a laboratorních prací, testů a reportů. Na konci každého kurzu absolvují studenti písemnou nebo ústní zkoušku nebo zápočtový test. V některých kurzech, během nichž jsou plánovány jak přednášky, tak laboratorní práce, studenti obdrží zápočtový test i zkoušku. Hodnocení se provádí desetibodovou stupnicí nebo pomocí kreditní zkoušky.

Povinné předměty

  • Programování
  • Databázové technologie
  • Řízení projektů pro vývoj softwaru
  • Počítačová architektura
  • Kurzy kontinuální matematiky
  • Kurzy v diskrétní matematice
  • Počítačové vědy a numerické metody
  • Seminární práce
  • Bakalářský papír

Metody výuky a učení

Získání studijního programu probíhá formou přednášek, seminářů, praktických cvičení a laboratorních prací, samostatného zadání studenta (samostatně, literární studia, rozvíjení projektu v malých skupinách). Provádění jednotlivých kurzů předpokládá integraci znalostí, dovedností a schopností, řadu kurzů ve vztahu k psaní studijního projektu studentů.

Jazyková znalost: Minimální IELTS (5.5)

Brian Scott, student Bachelor of Computer Sciences (Srí Lanka)

Jakmile jsem absolvoval svůj odborný diplom, snažil jsem se sledovat mé budoucí studie v severoevropském venkově. Po zvážení mnoha zemí a kurzů byla pro mě Liepaja University ( LiepU ) nejlepší volbou.
Liepaja je klidné a krásné město požehnané mnoha přírodními zdroji. Dlouhé bílé písčité společné cesty, krásné jezera a řeky protékají městem, což je elegantní prostředí, kde má pokojný studentský život. Spolu s studijními zasedáními mám příležitost vychutnat si hudbu, tance a další kulturní programy.
Zjistil jsem, že život v Liepaji je mnohem jednodušší a cenovější než ostatní hlavní města Lotyšska a Pobaltí. Také personál LiepU byl od dne, kdy jsem zahájil svůj proces podávání žádostí, velmi přátelský a podpůrný, což mi pomohlo dosáhnout mých vzdělávacích plánů rychleji a bezproblémově.
Vzhledem k tomu, že LiepU je státní univerzitou, studenti zde získají veškeré vybavení a uznání evropského vzdělávacího systému, který je akreditován v EU i v mé domovské zemi Srí Lanka.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Liepaja University »

Last updated December 15, 2018
This course is Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
3 let
Denní studium
Price
2,200 EUR
za rok
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date