Read the Official Description

Jako výpočetní techniky major, budete mít kurzy v tématech, jako jsou:

  • Základy informatiky
  • Programování a řešení problémů
  • Datové struktury
  • Jazyk programování
  • Systémy analýza a návrh
  • Správa databáze
  • Softwarové inženýrství

Studijní plán se zaměřuje na předávání solidní základ počítačových věd, a zároveň vštěpovat celoživotní lásku k učení -essential k úspěchu v této stále se vyvíjejícím oboru. Celoroční podporuje učení v teorii i praxi, vyšetřování filozofické základy této disciplíny a poskytování praktické zkušenosti s řešením problémů technologickou. Většina kurzů má laboratorní složku, pomáhá studentům vybudovat silný soubor technických dovedností.

MC4

Vyberte si své zaměření

Bachelor of Arts / Bachelor of Science v informatice

Tento titul trať nabízí komplexní studii oboru počítačové vědy, připravuje absolventy na kariéru ve vysoce technických oborech.

Bachelor of Arts / Bachelor of Science v počítačových a informačních systémů

Tento stupeň trať spojuje praktické aspekty informatiky se základní znalosti z School of Business, připravuje absolventy efektivně využívat technologie v podnikatelském prostředí.

MC Experience

Katedra informatiky a fyziky je dynamické prostředí, posílen vztah mezi jedním z nejstarších oborů Věda a jednoho z jeho nejnovější. Fyzika popisuje vznik a stavební bloky fyzického světa; počítačová věda je jedním z nejvíce vzrušujících polí, vyplývají z tohoto souboru pravidel. Studenti obou musí být v rovnováze teorii a praxi, jak se zvládnout umění řešení problémů. Na katedře informatiky a fyziky, nabízíme studentům možnost zažít výzvy a odměny plynoucí z řešení problémů a překonání problémů, s použitím matematiky a technologií jako nástroje. Pocházející z různých prostředí, počítač Přírodovědecká fakulta představují bohatý, rozmanitý výběr dovedností a odborných znalostí.

MC7

Jak se budete učit

Hands-on zkušeností přichází snadno, s prostředím, které nabízí studentům mnoho příležitostí ukázat, co vědí a dát své schopnosti do práce. State-of-the-art technologie a věnuje počítačové vědy laboratoře zajistit, aby byly správné nástroje pro výuku jsou vždy k dispozici. Studenti mohou také přizpůsobit své učení na jejich cíli, s příležitostmi pro individuální vzdělávání a výzkumu.

Stáže pomoc počítačové vědy studenti budovat své životopisy a jejich dovednosti. Počítačové vědy studentů byli na stáži u Úřadu státního tajemníka Mississippi, Mississippi generální prokurátor, americké armádní sbory inženýrů, General Electric, General Dynamics, Stennis Space Center, Hughes Aircraft, Teledyne Brown, Ergon Caterpillar, Inc., Horne, LLP, Mississippi Oddělení služeb informačních technologií, vodních toků Experiment Station, a mnoho dalších.

Co budete dělat

Podílet se na Pi Mu Epsilon, čestná společnost pro matematiku, a pomáhají podporovat matematiku na akademické půdě a zároveň podpořit odborný rozvoj vašimi kolegy členů.

Kam půjdeš

Čerství absolventi

Některé z našich nedávných absolventů informatiky chodí do grad školu u Arizona State University, Mississippi State University a University of Florida. Jiní jsou zaměstnáni v organizacích, jako je Bomgar Corporation, Cellular jih, a University of Mississippi Medical Center.

MC6

Vynikající Absolventi

Informatika absolventi MC jsou úspěšná parta, takže významný dopad na jejich pracovištích, ať jsou kdekoli. Například, Ann Speyer, který je v současné době prezident a ředitel vývoje na A + vlády Solutions, Inc. (a dříve působil jako CIO Smithsonian Institute). Nebo Craig Lowery, je technologie stratég u společnosti Dell Inc. Nebo Steve Safigan, prezident Nadace pro zítřek (a bývalý zakladatel a prezident společnosti Universal daňových systémů). Nebo Brian Long, správce systému společnosti Cisco Systems. Nebo Trent Townsend, známý bezpečnostní počítačový expert. Jiní jsou zaměstnáni s Bank of America, IBM Corporation, Lockheed Martin, Trustmark národní bankou, a amerických armádních sborů inženýrů.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Mississippi College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019