Read the Official Description

The počítačové vědy program, je o řešení problémů a schopnost učit se nové nápady a aplikovat je. To proto, že srdce designu softwaru není jazyk nebo developer prostředí, ale schopnost definovat problém, analyzovat různé komponenty a projekt a vyhodnotit potenciální řešení, z nichž všechny jsou s výhradou omezení a omezením spojeným v daném počítači.

Studenti musí pochopit, že v průmyslu musí být víc než jen pracovní program. Dobrý software musí nejen pracovat, ale musí být plně dokumentovány, jasně napsáno, a snadno modifikovatelné podle měnících se a rozsáhlejší požadavky.

Přehled

Oblasti počítačové vědy prochází velké změny jako technologického pokroku a potřebu zvýšení počítačového softwaru. Studenti vstupující do tohoto pole nesmí být vidět bakalářský titul v oboru počítačových věd jako vyvrcholení studia v oboru. Naopak, musí ji vidět jako první krok v pokračujícím procesu vzdělávání, který bude trvat tak dlouho, jak se rozhodnou zůstat v terénu. Cílem computer science je poskytnout studentům pevný základ, na kterém se mohou pokračovat v budování, jak se mění pole. Studenti mohou získat vzdělání v oblastech, jako je návrh softwaru a řízení projektů, objektově orientované programování, návrhu algoritmů, operačních systémů, databázových systémů, neuronových sítí, počítačové grafiky, programování sítě, a další.

Computer Science kurzy jsou často mylně považovány za kurzů programování. Ve skutečnosti, oni vyžadují mnohem víc než učení a zvládnutí programovací jazyk. Srdcem návrhu softwaru není jazyk, ale schopnost definovat problém, analyzovat různé komponenty, a projekt a vyhodnotit potenciální řešení, z nichž všechny musí být škálovatelné a robustní. To musí být rovněž provedena v rámci omezení, které podléhají omezením a omezení obsažené v daném počítači. Studenti musí pochopit, že v průmyslu musí být víc než jen pracovní program. Dobrý software musí pracovat nejen, ale musí být plně dokumentovány, jasně napsáno, snadno modifikovatelné podle měnících se a rozsáhlejší požadavky a zkonstruován pro stabilitu, bezpečnost a správnost.

Stejně důležité je, že program poskytuje teoretický základ pro výpočetní techniky a pomáhá studentům pochopit, že je ještě v informatice, než vývoj softwaru. Studenti rozvíjet dovednosti, které mohou použít na dokončení studia, ale musí být připraveni vstoupit do oblasti, která je jak různorodé a rychle se měnící a musí být schopen přizpůsobit se novým technologiím. To vyžaduje solidní teoretický základ se znalostí o tom, jak počítače pracují a jak se plnit úkoly stanovené v aplikačního software. To vyžaduje, aby si studenti myslí kromě psaní softwaru a prozkoumat oblasti, jako jsou neuronové sítě, počítačová grafika, analýza algoritmu, nebo vědecké aplikace. Toto poznání je důležitým prvkem pro profesní rozvoj, neboť jim dává nástroje, které potřebují k analýze efektivnosti a vyhodnocovat různé programování a návrhových dat a možnosti vidět možných budoucností jako počítačová věda se vyvíjí. Jednoduše jim poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro vstup do výpočetního povolání není dostačující. Každý student musí být připraven aplikovat to, co on nebo ona se naučil, aby se přizpůsobit se nevyhnutelným změnám, které nastanou. Každý musí mít také schopnost učit se nové myšlenky a aplikovat je.

Absolventi programu Computer Science jsou připraveny pokračovat ve studiu na úrovni absolventa nebo požádat o entry-level pozice v průmyslu. Typické úlohy entry-level jsou programátor nebo programátor / analytik pozice.

Studentů oboru výpočetní techniky mají dvě možnosti. Prvním z nich je disciplinární trať a je určen pro ty, kteří zájem o pokračování kariéry v oblastech, jako je například vývoj softwaru ihned po ukončení studia. To klade důraz na základní výpočetní techniky a témat, včetně základní teorie a softwarového inženýrství. Studenti se rozhodnou pro tuto trať, musí také zvolit nezletilého ze seznamu interdisciplinárních nezletilých, které nabízí University. Nejčastější volby jsou informační vědy a ekonomiky, ale existují i ​​jiné možnosti. Druhá dráha je interdisciplinární trať kombinující počítačové vědy a matematiku kurzy. Je navržen tak, aby studentům pomoci pochopit některé ze složitějších principů, které tvoří základ témat, jako je analýza algoritmus, číselné soustavy, kódování, formálním jazyce, a šifrování. Ačkoli to také slouží studentům, kteří se kariéra vázány po maturitě, ti studenti se zájmem o pokračování postgraduální studium v ​​oboru výpočetní techniky se důrazně doporučuje, aby si vybrat tuto stopu. Studenti, kteří tuto stopu není nutné zvolit interdisciplinární minor.

Všichni registrovaní studenti mají přístup do univerzitních počítačových zařízení. Studentské účty umožňují studentům přístup k širokou škálu obou počítačích PC kompatibilní a Macintosh, Linux a databázové servery (pro vybrané kurzy), různé software vývojářské prostředí a samozřejmě internet. Také proto, že z účasti oddělení je Microsoft Academic Alliance, ty se zapsal do kurzů informatika mají také nárok na domácí užívacích práv pro různé produkty společnosti Microsoft. Laboratoře jsou otevřena sedm dní v týdnu a jsou obsazeny konzultantů, kteří poskytují pomoc při používání zařízení. Učebny jsou také připojení k síti, které umožňují demonstrace softwaru a internetových aplikací, které mají být integrovány s učebně. K dispozici je také Computer Science výuky učebna s 28 pracovními stanicemi a zobrazovacích zařízení, které podporují výuku informatiky.

Computer Science kurzy mají přísný nezbytný předpoklad strukturu. Je nezbytně nutné, aby se studenti naučili, jaké kurzy jsou předpoklady pro druhé, a když jsou nabízeny. Studenti se důrazně doporučuje, aby mluvit poradce velmi brzy ve své vysokoškolské kariéry.

Studenti, kteří hledají informace o certifikaci učitelů by se měli obrátit na vzdělávání Office.

Získané dovednosti, znalosti

  • Student musí být schopen navrhnout logiku a informační struktury potřebné k vytvoření software schopný řešit problémy s výhradou uvedených omezení.
  • Studenti musí rozvíjet oba písemné a ústní komunikační dovednosti, které podporují návrh a dokumentaci softwarových produktů a pomocných utilit.
  • Student musí být schopen analyzovat software k určení správnosti, a pokud nesouhlasí, bude schopen určit příčinu chyby a opravit je.
  • Studenti musí pochopit základní principy a teorii počítačového hardwaru i softwaru a matematické základy, na nichž Computer Science je postavena.
Program taught in:
Angličtina

See 19 more programs offered by University Of Wisconsin - Green Bay »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019