Bakalář v designu interiéru

Design interiéru je víc než jen aranžování nábytku. To se vyvinul do mnohotvárné profese zabývající se kompletním prostředí, které nejen potěší, ale zlepšují zdraví a bezpečnost uživatele. Stejně jako ostatní interiérový design programů, doporučujeme tvůrčí vize a rozvíjet své návrhářské schopnosti, ale kreativitu sám nebude vás úspěšný pracovní návrhář interiérů. Na FIT, klademe důraz na praktické dovednosti, které potřebujete, aby se váš projekt udělat. V době, kdy jste absolvent, budete moci představit velké mezery, a vědí, jak stavět je taky.

Program Design interiéru se vešly bylo připravit studenty na úspěch již více než 50 let. Tento přísný, multidisciplinární program kombinuje akademické studium historie a teorie interiérového designu s praktickými, hands-na projektech. Budete spolupracovat s předními odborníky v New Yorku, designu světové hlavní město. Ve třídách vyučují profesionály, naučíte formulační techniky, počítačového modelování, osvětlení a materiálů a metod, s důrazem na udržitelnost a uživatelské bezpečnosti a ochrany zdraví.

Highlights

  • Programy Fit je Design interiéru jsou akreditovány Radou pro akreditaci Interior Design (CIDA).
  • Kurzy splňují národní certifikace pro Interior Design Kvalifikace (NCIDQ) zkoušky a certifikace New York State (Certified návrhářkou interiérů) požadavky na způsobilost.
  • S asi 400 studentů, Program Design interiéru fit je největší svého druhu v New Yorku.
  • Profesionální úrovni vybavení patří osvětlení laboratoř, výprava grafiky reprodukční centrum a modelářství obchod.
  • Projekty zahrnují širokou škálu interiérových prostor, včetně obchodů, historických nastaveních nemocnice rezidencí, hotelů a restaurací,, a podpůrném bydlení.

V tomto programu, budete:

  • pracovat s New York návrháři interiérů, osvětlení a grafických designérů a architektů v stáže u špičkových firem, jako je Gensler, interiérových architektů a Rockwell Group.
  • síť s profesionály a spolupracovat s ostatními studenty na projektech Design interiéru klubu.
  • procvičit své dovednosti na školní projekty, které zahrnují rezidenční, komerční, maloobchod, pohostinství a institucionální nastavení.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Fashion Institute of Technology »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date