Bakalář v oboru interiérového designu

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalář v designu interiéru

Design interiéru je víc než jen aranžování nábytku. To se vyvinul do mnohotvárné profese zabývající se kompletním prostředí, které nejen potěší, ale zlepšují zdraví a bezpečnost uživatele. Stejně jako ostatní interiérový design programů, doporučujeme tvůrčí vize a rozvíjet své návrhářské schopnosti, ale kreativitu sám nebude vás úspěšný pracovní návrhář interiérů. Na FIT, klademe důraz na praktické dovednosti, které potřebujete, aby se váš projekt udělat. V době, kdy jste absolvent, budete moci představit velké mezery, a vědí, jak stavět je taky.

Program Design interiéru se vešly bylo připravit studenty na úspěch již více než 50 let. Tento přísný, multidisciplinární program kombinuje akademické studium historie a teorie interiérového designu s praktickými, hands-na projektech. Budete spolupracovat s předními odborníky v New Yorku, designu světové hlavní město. Ve třídách vyučují profesionály, naučíte formulační techniky, počítačového modelování, osvětlení a materiálů a metod, s důrazem na udržitelnost a uživatelské bezpečnosti a ochrany zdraví.

Highlights

  • Programy Fit je Design interiéru jsou akreditovány Radou pro akreditaci Interior Design (CIDA).
  • Kurzy splňují národní certifikace pro Interior Design Kvalifikace (NCIDQ) zkoušky a certifikace New York State (Certified návrhářkou interiérů) požadavky na způsobilost.
  • S asi 400 studentů, Program Design interiéru fit je největší svého druhu v New Yorku.
  • Profesionální úrovni vybavení patří osvětlení laboratoř, výprava grafiky reprodukční centrum a modelářství obchod.
  • Projekty zahrnují širokou škálu interiérových prostor, včetně obchodů, historických nastaveních nemocnice rezidencí, hotelů a restaurací,, a podpůrném bydlení.

V tomto programu, budete:

  • pracovat s New York návrháři interiérů, osvětlení a grafických designérů a architektů v stáže u špičkových firem, jako je Gensler, interiérových architektů a Rockwell Group.
  • síť s profesionály a spolupracovat s ostatními studenty na projektech Design interiéru klubu.
  • procvičit své dovednosti na školní projekty, které zahrnují rezidenční, komerční, maloobchod, pohostinství a institucionální nastavení.
Poslední aktualizace Srp 2016

Informace o škole

a rigorous liberal arts foundation coupled with a real-worldcurriculum and hands-on instruction a worldwide network of alumni a strong relationship with industry leaders a world-class faculty of worki ... Čtěte více

a rigorous liberal arts foundation coupled with a real-worldcurriculum and hands-on instruction a worldwide network of alumni a strong relationship with industry leaders a world-class faculty of working professionals a direct connection to New York City culture and commerce Méně