Read the Official Description

Mezikulturní studie Major

Studenti, kteří se hlavní v interkulturních studií musí vydělávat Bachelor míry umění. Hlavním zahrnuje 30 hodin semestr kurzu.

Studenti, kteří se hlavní v interkulturních studií, jsou povinny přijmout nezletilého. Menší v jakékoliv oblasti, v oblasti umění, humanitních věd, nebo je doporučeno (tj., filozofie, historie, angličtina, komunikace, divadlo, španělština, matematika, biologie, chemie).

Pro splnění požadavků jazykové, student může zvolit jednu z následujících možností: 1) 12 hodin řečtiny, 2) 12 hodin hebrejštině, 3) šest hodin řečtiny a šest hodin hebrejštiny, nebo 4) 12 hodin v moderní jazyk (tj., španělština). Také při plnění požadavků jádro osnov, studenti musí mít PHI 201 (úvod do filosofie), jeden psychologie Samozřejmě, jeden kurz od sociologie, politologie, ekonomie, nebo, a šest hodin literatury s ENG předponou (tj., ENG 211 - 212 ).

Standardy pro přijetí

  • Freshmen Vyplňte žádost o vysokoškolské návštěvnosti - Pošlete svůj 40 dolarů poplatek za podání žádosti - Pošlete svůj oficiální ACT nebo SAT skóre - Pošlete svůj oficiální vysoké škole přepis - Poslat na důkaz proti spalničkám, příušnicím, zarděnkám (MMR) očkování (musel mít jeden MMR střílel v posledních deseti letech a dvou MMR snímků ve vašem životě) -. Jestliže jste užil vysokou školu třídy na střední škole, zavolejte na vysokou školu, a požádat je, aby nám e-mail oficiální a konečné vysokoškolský přepis.

See 8 more programs offered by William Carey University »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
350 USD
za hodinu úvěru
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Sept. 2019