Mezinárodní obchodní major vede studenty integrovat znalost mezinárodních financí, management, marketing, k pochopení podnikových procesů, jak je prováděna v komplexním oboru mezinárodního obchodu. Semestrální studium v ​​zahraničí nebo stáž s zahraniční společnosti Důrazně se doporučuje, není však podmínkou. Mezinárodní obchodní studenti mohou věnovat se kariéře v řadě oblastí, jako jsou: tuzemských a zahraničních finančních institucí, mezinárodních obchodních podniků, mezinárodních obchodních firem, a uzavírání smluv a poradenských firem.

Sequence Kurz - Třída 2018 a na další léta

První rok

  • Conversatio I
  • Jazyk
  • Prvák English (nebo Science)
  • Mikroekonomie
  • Conversatio II
  • Jazyk
  • Prvák English (nebo Science)
  • Makroekonomie

Druhém ročníku: Mezinárodní obchodní obory trvat hospodářské statistiky, finanční účetnictví a finanční řízení a řízení lidských zdrojů. V závislosti na jejich původní umístění budou dokončí své jazykové požadavky tomto semestru. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro menší nebo dvě hlavní.

Junior Rok: Mezinárodní obchodní obory vzít International Business Management a Mezinárodní finanční management (nabídl každý druhý rok), Mezinárodní obchodní volitelný a mezinárodní volitelný. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro nezletilé nebo double major, a stáže (y). Jeden semestr nebo celý rok studia v zahraničí, důrazně se doporučuje pro letošní rok.

Senior Year: Mezinárodní obchodní obory bude trvat Mezinárodní finanční management, pokud nebylo přijato Junior roku. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro nezletilé nebo double major, a stáže (y).

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Saint Anselm College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date