Bakalář v oboru módy a luxusu řízení maloobchodu

The American Business School of Paris

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru módy a luxusu řízení maloobchodu

The American Business School of Paris

Vyberte si bakalářský studijní program, který vám zajistí budoucí úspěch ve světě mezinárodního módy a managementu luxusní maloobchodní.

American Business School v Paříži vytvořil program specificky zaměřený na mezinárodní módy a řízení luxusní prodejny, plně vyučován v angličtině a na míru americké akademické standardy.

Bakalářský titul v oboru módy a luxusu řízení Retail

Titul

3 roky bakalářského studia v přepychu a Retail management

Bakalářský titul v oboru módy a luxusu Retail Management je 3 roky Evropské bakalářský studijní program vyvinutý na základě žádosti a se vstupem velkých luxusního zboží a módních firem.

Proč studovat Móda a luxus ve Francii?

Francie, globální Fashion a luxusní trhy

Luxusní a módní sektory jsou na vzestupu; studií a výzkumů trhu předpovídají současný růst pokračovat po dobu dalších 20 let a Francie je zdaleka vedoucí postavení na trhu s podílem 29% v tomto 212 billion € světovém trhu, jak nedávno jak 2013.

Proto není divu, že francouzské luxusní a módní společnosti jsou a budou i nadále, což je hlavním zdrojem pracovních míst v této oblasti po celém světě.

Vysoce mezinárodní přístup, aby vás připraví na globální průmysl

Bakalářský titul v oboru módy a luxusu Retail Management je symbolem našeho mezinárodního zaměření s předměty vyučované výhradně v angličtině a kosmopolitní studentů a učitelů, kteří nabízejí ideální multikulturního prostředí, ve kterém se připravit na kariéru v globálním průmyslu módy a luxusu. Studium v ​​zahraničí příležitosti také umožňují studentům zlepšit a rozvíjet jejich mezinárodní perspektivu.

Rozvíjet originální profesních dovedností a odborné znalosti

Učební plán je velmi profesionalizovat a to jak pokud jde o uspořádání kurzu a jeho schopnosti (některé kurzy jsou vyučovány i profesionály v oblasti módy a luxusních sektoru). To také zahrnuje až 14 měsíců stáží a firemní umístění v průběhu 3 let a program, neocenitelný nástroj pro výuku. Vezměte prosím na vědomí, že škola pořádá stáže a firemní umístění ve Francii.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
8,700 EUR
Školné: 8.700 € za rok
Information
Deadline
Locations
Francie - Paris, Île-de-France
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Francie - Paris, Île-de-France
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu