Tento program je nabízen v angličtině

S Bachelor inženýrství oboru mechatroniky jste schopni vyvinout něco, která kombinuje mechaniku a elektroniku, ať je to robot ruka schopná vybírání žluté papriky na jeho vlastní, nebo umělé nohy, které mají být používány sportovci. Přečtěte si více o studijním programu.Studie Životní prostředí


Každý rok více než 1500 zahraničních studentů z celého světa si vybrat ke studiu na University of Southern Dánska, takže se stanete součástí živé mezinárodní studentské prostředí.

Jsme přesvědčeni, že inženýři dnes musí být schopen zvládnout globální perspektivu a my podporovat mezinárodní i dánské studentům strávit jeden nebo dva semestry v zahraničí na stáže nebo výměnných studentů.

Technická fakulta přijala přístup studenta-střed k učení, a výuka je založena na problému na základě projektové práce. Studenti se významně podílejí na třídě a provádět projektové práce v malých týmech.

Struktura programu


Bakalář inženýrství programu v mechatroniky trvá 3,5 rok, rozdělené do sedmi semestrů.

Každý semestr má své vlastní téma spojující kurzy semestru. Témata během studijního programu zajistí akademické progresi a soudržnost v programu, která je uzavřena s inženýrské praxe a závěrečný projekt.

Vstupní požadavky


Pouze omezený počet studentů jsou přijímány do programu BEng každý rok. Níže si můžete přečíst o požadavcích na vstup do programu Beng v mechatroniky.

Bakalář inženýrství - mechatroniky (vstupné kódem oblasti 19120) vyžaduje, aby střední školy vysvědčení nebo ekvivalentní zahraniční kvalifikační zkoušku.

Dále musíte splnit následující požadavky pro vstup:

  • Matematika - dánský-level
  • Fyzika - dánský B-level
  • Chemie - dánský C-level nebo biotechnologie - dánský-level
  • Angličtina - dánský B-level (anglický jazyk požadavek)

Požadavky na vstupní nelze prominout.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z University of Southern Denmark »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
7 semestry
Denní studium
Price
- Zdarma pro studenty EU / EHP. Cena pro studenty, které nejsou členy EU / EHP, za rok: 10700 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date