Bakalář v oboru mezinárodní agendy

Artevelde University College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru mezinárodní agendy

Artevelde University College

Máte vášeň pro jazyky a lidí? Za všechno, co má co do činění s digitálním světem? Přejete si rozšířit své obzory a krok mimo svou zónu pohodlí? Svět je vaším hřištěm!

Vítejte v anglické bakalářského programu Mezinárodní úřad pro správu!

S bakalářským titulem v International Management Office, jste připraveni nastartovat svou kariéru: zvládnout třech jazycích (angličtina a dva další jazyky (Například: francouzsky, německy, španělsky, čínsky, italsky a švédsky)), software Office je vaše nejlepší přítel, a jste schopni poskytnout organizacím poskytne informace o tématech HR a na projektu, proces a lean managementu.

PROČ?

  • Mezinárodní myšlení
  • Koučování a mentoring
  • Prakticky orientované
  • KONTROLA KVALITY
  • mezinárodní tříd

Pro koho?

  • Zahraniční studenti, kteří se chtějí zapsat předměty vyučované v angličtině, nebo kteří chtějí studovat na Artevelde University College získat bakalářský titul
  • Vlámské studenty, kteří se chtějí ponořit se v mezinárodním prostředí: budete držet kurzy vyučované v angličtině, s mezinárodními studenty. Naučíte věnovat pozornost interkulturní komunikace v ne méně než tři jazyky (angličtina a dvou dalších cizích jazyků)
  • Obyvatelé v Belgii, kteří mají zahraniční diplom (střední škola, bakalářského nebo magisterského) a kteří chtějí získat bakalářský titul v oboru management International Office

Program

To by mohlo být váš časový rozvrh

Artevelde

První rok

První ročník programu se skládá z celé řady všeobecných obchodních kurzů, jako jsou práva, managementu, marketingu a podnikové ekonomiky, v kombinaci s intenzivní jazykové kurzy v angličtině (Business English, Interkulturní komunikace) a dvou (jiných) cizích jazyků (možnosti jsou francouzské, německé, španělské, čínské, italské a švédské). Vaše dovednosti v oblasti IKT jsou k dokonalosti a po News of the World můžete získat jasnější pohled na globálních ekonomických, politických, sociálních a / nebo kulturních otázkách.

Druhý ročník

Ve druhém roce bude i nadále specializovat své dovednosti v oblasti ICT. S předměty, jako jsou výzkumu do praxe a procesu a lean managementu, dostanete seznámit s výzkumnými metodami sběru dat a procesů inventáře a modelování. Můžete se dozvědět více o vzrušující svět lidských zdrojů tím, že objeví více na nábor a výběr zaměstnanců, vyhodnocení setkání a tak dále. Jazyky zůstat silnou ohniskem (26 z 60 ECTS)!

Třetí ročník

Poslední rok se dostanete do zahraničí po dobu nejméně jednoho funkčního období studia na jedné z našich celosvětových partnerských institucí. Důrazně doporučujeme doplnění to s stáž v mezinárodní společnosti v zahraničí!

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
922 EUR
Studenti non-EEA 3575 EUR
Information
Deadline
Kontaktuj školu
For Non-EEA the deadline is 1 May 2017
Locations
Belgie - Ghent, Flanders
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
For Non-EEA the deadline is 1 May 2017
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Belgie - Ghent, Flanders
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
For Non-EEA the deadline is 1 May 2017
Datum ukončení Kontaktuj školu