Read the Official Description

Bakalář v oboru International Management a Engineering

K tomu, aby průmyslové podniky zajistit své vedoucí postavení v technologii je rostoucí potřeba pro zaměstnance, kteří mohou kombinovat oba manažerské dovednosti a technické znalosti, aby se dál úspěšně soutěžit v dnešním mezinárodním trhu. Nejen v oblasti marketingu a distribuce, ale také v oblasti řízení produktů a výrobu více a více vysoce kvalifikované všestranní jsou zapotřebí, aby byly splněny budoucí požadavky v oblasti růstu a kvalitě.

Bakalářský průběh studia International Management a inženýrství na univerzitě Neuss pro mezinárodní obchod připravuje studenty zejména v těchto oblastech tím, že nabízí velmi vhodnou škálu témat. Obdržíte speciální školení v oblasti technických prodeje, Supply Chain Management, marketingové, poradenské služby, marketing produktů, optoelektroniky a snímače a řízení výroby. Zvyšující se poptávka ze sektoru energetiky pro inženýry s širokými manažerských dovedností může být reagoval na tím, že nabízí základních předmětů ekologii a energii.

Znalosti předán ve strojírenství v kombinaci se selektivními subjekty, které jsou vysoce mezinárodní a zaměřuje se na řízení, aby bylo možné pracovat ve speciálním oboru, ale také ve středním managementu.

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by Neuss University for International Business »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date