Bakalář v oboru mezinárodní obchodní management (BBA)

Tio University of Applied Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru mezinárodní obchodní management (BBA)

Tio University of Applied Sciences

Slavná budoucnost: Uzavřete smlouvu s americkou organizací a prozkoumejte možnosti podnikání v Asii. Svět podnikání vás hledá! Po dokončení bakalářského studijního programu International Business Management vyniknete při vytváření mezinárodních kontaktů a vytváření vlastních příležitostí. Tento bakalářský program vás přiblíží k mezinárodnímu úspěchu.

Mohl byste například pracovat jako správce účtu, finanční manažer nebo prodejní nebo okresní manažer. Můžete také začít podnikat.

Je tento bakalářský program vhodný pro vás?

Tio's International Business Management bakalářský program je založen na programu International Business (IB) a kladou další zaměření na finance a elektronický obchod. To znamená, že po dokončení tohoto bakalářského programu se budete cítit jako doma ve finančním a online světě. Rozpoznáváte se v následujícím popisu? Jsi ty:

Konkurenční?

Máte vůli k vítězství? Zůstanete na vrcholu mezinárodního vývoje a jste vždy krok před nejnovějšími trendy. Máte kontakty na celém světě a využíváte své znalosti jako manažer nadnárodní společnosti, jako nezávislý podnikatel nebo poradce při podnikovém převzetí. Vaše mentalita vítězů zajišťuje, že vaše organizace je úspěšná.

Zájem o obchodování na burze cenných papírů?

Chcete vědět vše o dluhopisech, akciech, opcích a futures? Krok za krokem se dozvíte vše, co potřebujete vědět, abyste podnikli první kroky jako investor na akciovém trhu. V duchu soutěže mohou tři studenti s nejlepšími výsledky získat během projektu Stocks & Bonds částku peněz.

Dobrá čísla a čísla?

Jak je, že údaje o příjmech tohoto týdne jsou mnohem nižší než minulý týden? Nemohli jste si ani nevšimnout pokles statistiky. Má to co dělat se sezónou, nebo se něco děje? Bakalářský titul International Business Management vás učí porozumět těmto číslům a podniknout příslušná opatření.

Mezinárodně orientované?

Chtěli byste pracovat v mezinárodním prostředí? Tento bakalářský program vám umožní vidět více světa! Během mezinárodního studijního pobytu navštívíte partnerskou univerzitu a mezinárodní společnosti. Získáváte mezinárodní odbornou praxi během vašich (mezinárodních) stáží.

Podnikatelský?

Vidíte příležitosti všude, kam jdete? Chtěli byste založit vlastní podnik? Tento podnikový program vám umožní začít hned. Spolu se svými spolužáky založíte vlastní podnikání a poradujete s dalšími organizacemi ohledně jejich strategie a operací.

Zájem o jiné kultury?

Svět běží na obchodě a chcete se stát hráčem na mezinárodní scéně. Dokonce i během studií se budete během studijního pobytu, vašeho mezinárodního stáže (studenti) nebo při studiu v zahraničí dostat do styku s různými kulturami. Naučíte se, jak úspěšně podnikat v jiných zemích.

Pod kontrolou?

Rádi byste měl mít na starosti? Vidíte sebe na vedoucí pozici? Během tohoto bakalářského programu jsou vaše vedoucí schopnosti rozvíjeny během kurzu manažerských dovedností. Samozřejmě, že se chcete učit během různých projektů, na kterých pracujete. Můžete se stát například generálním ředitelem vaší studentské společnosti.

Vynikající při vytváření sítí?

Jste dobrá při setkávání se s novými lidmi? To je vynikající kvalita, protože vám umožní bezproblémově vybudovat svou síť. To bude jistě cenné ve vaší profesionální budoucnosti!

Rozpoznáváte se podle těchto popisů? Podívejte se na učební osnovy, kde získáte další informace o tomto bakalářském programu, nebo se můžete zúčastnit den otevřených dveří zažít atmosféru a seznámit studenty s přednášejícími.

Proč si studenti volí International Business Management?

 1. Tio nabízí možnost urychleného studia: dokončit bakalářský titul za pouhé tři roky.
 2. Mezinárodní obchod vytváří mnoho pracovních příležitostí a příležitostí pro dobře vyškolené mladé profesionály. Pouze v Nizozemsku představuje mezinárodní obchod více než 50% hrubého domácího produktu.
 3. Po absolvování tohoto magisterského studijního programu budete také specialistou na finance. Dozvíte se vše o akciích, dluhopisech, futures a cenných papírech a o peněžních tocích během podnikového převzetí.
 4. Vy studujete v Holandsku nejlepším obchodním studijním programem (IBMS) (čtyři roky po sobě, od zavedení tohoto programu, jak byl zvolen v Průvodci vyšším vzděláváním).
 5. E-commerce je důležitou součástí programu International Business Management, protože mnoho obchodů se provádí online a cross channeling se stává stále populárnější.
 6. Po dokončení tohoto bakalářského programu budete mít k dispozici mnoho kariérních příležitostí.
 7. U Tia nejste číslo; existuje silné zaměření na osobní rozvoj a dohled.

Studijní program

Praktické je klíčové slovo: učení dělat! Téměř 60% z bakalářského programu International Business Management má praktické zaměření. Kurikulum bylo navrženo ve spolupráci s obchodními asociacemi, jako je Sdružení pro správu prodeje, Thuiswinkel.org a odborníky z oboru. Díky profesi, Tio zůstává před konkurencí, pokud jde o e-business. To zajišťuje, že studijní program dobře odpovídá potřebám odvětví a nejnovějším trendům.

Vzhledem k významu mezinárodních zkušeností dokončíte alespoň jednu součást svého studijního programu v zahraničí (např. Stáž, promoční projekt nebo mezinárodní výměnný program).

Naučíte se vyjednávat a bedlivě sledovat na světovém obchodu. Naučíte se pochopit makroekonomické změny během řídící hry v prostředí v reálném životě. Zároveň vytvoříte vlastní portfolio akcií a akcií během projektu Stocks & bonds. Student s nejvyšším výnosem soutěží ve finále. Návštěvě domácích i zahraničních uvedeny podniky, jako jsou banky či výrobců automobilů.

Budete ovládat umění prodeje a dávat prezentace výrobků s pomocí role-playing scénáře. Naučíte se podnikat s jinými kulturami. Během mezinárodního studijního pobytu navštívíte partnerskou univerzitu a různé mezinárodní podniky. Ty jsou vyučovány mezinárodní hodnocení lektorů a plán zahrnuje několik přednášky a exkurze.

Vám založit firmu společně se svým týmem: jste diskutoval o tržních příležitostí, marketingový výzkum chování a prodat svůj produkt a to jak na pevnině i v režimu offline, takže si můžete zaplatit pěknou sumu příjmů ke svým akcionářům. Vám vypracovat podnikatelský plán pro své vlastní mezinárodní obchod. Hra pro správu vám pomůže činit rozhodnutí týkající se financování a HR.

Budete všeobecně vzdělaní na Tio. To znamená, že vedle odborných znalostí získáváte také obecné znalosti v oblasti řízení lidských zdrojů, manažerských dovedností a podnikání.

Učení, jak komunikovat, získává velkou pozornost. Prostřednictvím hraní rolí vy procvičíte své jazyky a naučíte se obchodovat s jinými kulturami.

Během dvou (mezinárodních) stáží uplatníte to, co jste se naučili v praxi. Všechno se ve vaší závěrečné práci shoduje.

poté, co absolvoval

Váš bakalářský titul International Business Management vám otevře mnoho dveří. Mohli byste se stát obchodním poradcem společnosti ABN AMRO nebo pracovat jako manažer marketingové komunikace u americké obchodní komory. Chtěli byste se dozvědět více o možných kariérách?

Tento bakalářský program International Business Management (IBM) byl akreditován NVAO a vzdělává studenty za tři nebo čtyři roky za mezinárodně uznávaný titul Bachelor of Business Administration (BBA) (ISAT-kód: 34144). IBM částečně vychází z úrovně odborné kompetence na úrovni mezinárodního obchodu (IB), doplněné o elektronický obchod.

Vstupné

Níže najdete přehled požadavků na přijetí do bakalářského programu International Business Management, pomocí kterého můžete zjistit, zda můžete začít tento jedinečný bakalářský program.

Požadavky na přijetí

 • HAVO, VWO (libovolný profil), mbo4-diplom.
 • Srovnatelný diplom, např: německy Fachhochschulreife nebo Abitur (Algemeine Hochschulreife), britské GCE A-levels, francouzský Baccaulaureat American High School (vč. přípravný program školy) nebo sekundární obchodní vzdělávání.
 • CEFR: ≥ B2. TOEFL: ≥ 550 bodů na papíře a ≥ 80 bodů na internetu (Tio kód 4764). IELTS akademická: ≥ 6,0 a Cambridge zkouška: ≥ FCE-A.
 • Pro studenty, kteří dosud neměli studium Management & Organization, je povinná přípravná část Úvod do financí a účetnictví (FA).
 • Pro studenty, jejichž předchozí vzdělání nezahrnovalo ekonomii, je předpoklady pro přípravu kurzu Úvod do ekonomie.

Přijímací proces

Poté, co obdržíme registraci, Vám společnost Tio zašle písemné potvrzení o přijetí (pokud splňujete požadavky na předškolní vzdělávání a neexistuje seznam čekání). Pokud je vaše předškolní vzdělávání nedostatečné pro program, který chcete přijmout, naplánujeme rozhovor a hodnocení. Vyúčtování stojí 80 EUR. Přijímací komise rozhodne, zda můžete být přijata do programu.

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Holandský


Poslední aktualizace December 29, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 4 let
Denní studium
Price
Cena
17,900 EUR
za rok. Poplatek za školné EU čtvrtý rok € 9,000. Poplatek za balíček mimo EU 30 000 EUR
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Hengelo, Overijssel
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Rotterdam, South Holland
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Utrecht, Utrecht
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Utrecht, Utrecht
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Rotterdam, South Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Hengelo, Overijssel
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Sept. 2019
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Utrecht, Utrecht
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Rotterdam, South Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Hengelo, Overijssel
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu