Dokážu stavět mosty, které pokrývají celý svět

V tomto programu se seznámíte a rozumíte kontextu mezinárodní politiky a ekonomie, ekologie a etiky, právních předpisů a kulturních myšlenek, stejně jako umění diplomatických jednání od začátku. Naši studenti se mohou setkat buď na federálním ministerstvu zahraničních věcí, pracují pro mezinárodní společnost nebo s nevládní organizací.

(Re-) řízení myšlení a společnost

Náš program mezinárodních vztahů hledá studenty, kteří mají vášnivý zájem o to, co se děje ve světě a chtějí pozitivně přispět tím, že vyvíjejí řešení pro hlavní globální výzvy a hledají mírové řešení konfliktu. Pokud chcete nasávat nové informace, jako je houba a jste ochotni se vrhnout do jakékoliv nové politické debaty, pak je to pro vás místo. Budeme zkoumat hlavní problémy, kterým čelí náš svět, zejména témata jako mír, prosperita, ochrana životního prostředí, spravedlnost a lidská práva. Měli byste být společensky zapojeni a zvědaví na jiné kultury a způsoby myšlení. Musíte stavět mosty, protože věříme v diplomacii jako hnací sílu na světové scéně, která je konfliktní. Naši studenti chtějí pokojně ukončit konflikt a vykořisťování, vyjednávat s řečmi slovy, znalostmi a hodnotami. Jsou budoucími zprostředkovateli mezi kulturami a jejich zájmy.

58429_IR101.jpg

Karls - univerzita s mezinárodním impulsem

Zkušenosti s interkulturality a rozmanitostí myšlenek jsou přirozenou součástí každodenního života Karlů. Naše komunita se skládá ze studentů, fakulty a zaměstnanců z více než 50 zemí světa. Během studií na Karlsově škole se budete učit jiný jazyk. Naši zahraniční studenti se mohou také učit německy jako cizí jazyk. Během semestru v zahraničí můžete získat příležitost procvičit své jazykové dovednosti. Máme partnerství s více než 100 univerzitami po celém světě. V Karlsi vidíme sebe jako mezinárodní a interkulturní centrum pro spolupráci. Přijmeme rozmanitost a budeme mít sociální začlenění.

Najděte hrubé řešení složitých problémů

U Karlů nejsme lžící - krmíme tě pouhými věcnými znalostmi nebo "univerzální pravdou". Místo toho se naši studenti naučí kriticky přemýšlet o dnešní realitě, hledat odpovědnost a nalézt rušivé řešení složitých problémů. Karls je charakterizován malými třídami (20-30 studenty) a podporován silnou sítí našich profesorů, lektorů a pracovníků z různých oborů a akademických oborů. Přijímáme interdisciplinární pohled na řízení a strukturu praxe v praxi a řešení problémů do všech našich programů. Naši studenti jsou vybráni proto, že chtějí společně vytvářet udržitelné změny, jsou ochotni převzít odpovědnost a věřit, že vedení je příležitostí sloužit druhým a společnosti. Naše chápání vzdělávání vychází z principů zodpovědného managementu vzdělávání, které byly zahájeny na summitu lidských summitů OSN o globálním kompaktu.

58430_IR102.jpg

Real World Experience a celoživotní sítě

Na Karlse prakticky využijete znalosti a dovednosti, které se učíte, od prvního semestru. Můžete se setkat s odborníky, pořádat výlety se svými profesory a kolegy, zažít fascinující obchodní místa a kompletní projekty jako součást studia pro skutečné organizace. To vytváří vaše odborné zkušenosti a rozvíjí kompetence v reálném životě. Karlsova univerzita se stává nápadovou továrnou, která je inspirována různými skupinami studentů, kteří vážně zapůsobí na své klienty.

58431_IR103.jpg

Srdce Evropy: Karlsruhe, Německo

Nachází se přímo v centru Karlsruhe, mladého, živého, multikulturního studentského města na jihu Německa, najdete svůj nový domov v nejteplejším městě v Německu, také známém jako jeho internetový kapitál se živým start-up komunity . Jsme na pulsu evropské kvality života: kultura, ekonomika, městský životní styl a příroda. Cestování po okolí je rychlé a snadné a je tu spousta prozkoumání po celé Evropě.

Věděli jste, že Německo je po USA a ve Velké Británii třetím nejvyhledávanějším mezinárodním studijním cílem? Po úspěšném ukončení studia v našem programu budete automaticky oprávněni zůstat v zemi až na 18 měsíců na víza, která hledá zaměstnání. A protože máte možnost se učit v němčině jako součást studia v Karls, bakalářský program vám opravdu dává šanci udělat rozhodující krok k práci v Německu.

Připraveni? Požadavky a přijetí

Vidíte sebe jako součást komunity Karls? Chcete udělat něco pro sebe a pro ostatní? Jsou v procesu transformace a potřebujete pomoc? Rádi bychom slyšet od vás! Obecné studijní požadavky pro náš bakalářský program jsou:

  • Německá vysokoškolská kvalifikační nebo mezinárodní rovnocennost ( více informací )
  • Chcete-li začít v anglicky mluvícím programu, nepožadujeme znalost němčiny; znalost angličtiny by měla odpovídat úrovni C1 nebo vyšší podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (CEFR), který je ekvivalentem IELTS ve výši 6,5+ nebo internetového TOEFL skóre 100+ bodů. Pokud máte angličtinu svůj rodný jazyk, nemusíte prokázat své znalosti.

Veškeré podrobnosti týkající se žádosti, požadovaných dokumentů a přijímacího řízení naleznete na našich webových stránkách . Uzávěrka přihlášek pro studenty mimo EU je 15. dubna a pro studenty EU je 31. srpna. Vstupné je možné pouze v zimním semestru v září. Náš počet slotů je omezen, takže neváhejte, tak se teď aplikujte a zajistěte své místo!

Chcete se dozvědět více o Bachelor of Arts v Karls, navštivte naše webové stránky: bachelor.karlshochschule.de/

Nemůžete se dočkat, až se k nám připojí? Pošlete nám e-mail: admissions@karlshochschule.de

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Karlshochschule International University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Price
690 EUR
měsíčně
Deadline
Kontaktuj školu
for non-EU students; for EU students is August 31
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
for non-EU students; for EU students is August 31
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
for non-EU students; for EU students is August 31
End Date