Bakalář v oboru mezinárodního managementu

Neuss University for International Business

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru mezinárodního managementu

Neuss University for International Business

Bakalář v oboru International Management

Manažeři v průmyslu a obchodu musí být schopen pochopit složitost mezinárodních přidanou hodnotu a distribučních procesů. Nejen, že mít rozsáhlé znalosti v zadávání veřejných zakázek a obchodních trzích, ale musí také pomoci jejich společnost rozvíjet vlastní strategické zaměření na chování spotřebitelů.

V bakalářského studijního oboru Mezinárodní průmyslu a obchodu, řízení (zkratka: International Management) ve škole obchodní v Neuss univerzity pro mezinárodní obchod vám bude představen do příslušných částí průmyslu a řízení obchodu. Získáte praktické poznatky v oblastech, jako je vícekanálových prodeje / distribuce, integrace dodavatelů, koncových uživatelů na trh, stejně jako značky. Během svého studia se stanete kompetentní v oblastech, které se kvalifikují vám podnikat v národních i mezinárodních společností. 

Jak obsah a organizace osnov jsou určeny na mezinárodní úrovni. Obsah studia kurzu se zabývá globálních hodnotových řetězců a obchodních spojení. Na organizační úrovni, nedílnou součástí studijních kurzů patří studijní semestr v zahraničí (v duálním programu povinné, v oblasti odborného programu volitelný) a cizích jazyků (obchodní angličtiny a druhého cizího jazyka), stejně jako různé události, které se bude konat anglicky.

Navíc, zvláštní důraz byl kladen na oba aspekty průmyslu a obchodu. Bylo naším záměrem zabývat se těmito dvěma oblastmi v jednom studiu. Vzhledem k technickému vývoji, na jedné straně, stále více a více průmyslových podniků se podnikání se jako partneři v E / M obchodu - a, na druhé straně, obchodníci / maloobchodníci hrají důležitou roli ve vývoji zákaznicky orientované produkty. Navíc, je to o tom, jak řízení, mohou být analytické metody a nástroje učil na univerzitě použitého v konkrétní denní pracovní situace a také v projektech v národním i mezinárodním kontextu.

Na volitelný předmět Moduly vám umožňují kombinovat dle Vašich zájmů a oblasti práce. Patří mezi ně mnoho možností kursu, například, e / mobilní obchod Technologies, Store plánování a projektování, Projektování a řízení průmyslových operací, Multichannel strategiích, obchodních psychologie, tržní výzkum, energetika, ekonomika a mezinárodních finančních trzích.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Německo - Neuss, North Rhine-Westphalia
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Německo - Neuss, North Rhine-Westphalia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu