Read the Official Description

Bakalář v oboru International Management

Manažeři v průmyslu a obchodu musí být schopen pochopit složitost mezinárodních přidanou hodnotu a distribučních procesů. Nejen, že mít rozsáhlé znalosti v zadávání veřejných zakázek a obchodních trzích, ale musí také pomoci jejich společnost rozvíjet vlastní strategické zaměření na chování spotřebitelů.

V bakalářského studijního oboru Mezinárodní průmyslu a obchodu, řízení (zkratka: International Management) ve škole obchodní v Neuss univerzity pro mezinárodní obchod vám bude představen do příslušných částí průmyslu a řízení obchodu. Získáte praktické poznatky v oblastech, jako je vícekanálových prodeje / distribuce, integrace dodavatelů, koncových uživatelů na trh, stejně jako značky. Během svého studia se stanete kompetentní v oblastech, které se kvalifikují vám podnikat v národních i mezinárodních společností. 

Jak obsah a organizace osnov jsou určeny na mezinárodní úrovni. Obsah studia kurzu se zabývá globálních hodnotových řetězců a obchodních spojení. Na organizační úrovni, nedílnou součástí studijních kurzů patří studijní semestr v zahraničí (v duálním programu povinné, v oblasti odborného programu volitelný) a cizích jazyků (obchodní angličtiny a druhého cizího jazyka), stejně jako různé události, které se bude konat anglicky.

Navíc, zvláštní důraz byl kladen na oba aspekty průmyslu a obchodu. Bylo naším záměrem zabývat se těmito dvěma oblastmi v jednom studiu. Vzhledem k technickému vývoji, na jedné straně, stále více a více průmyslových podniků se podnikání se jako partneři v E / M obchodu - a, na druhé straně, obchodníci / maloobchodníci hrají důležitou roli ve vývoji zákaznicky orientované produkty. Navíc, je to o tom, jak řízení, mohou být analytické metody a nástroje učil na univerzitě použitého v konkrétní denní pracovní situace a také v projektech v národním i mezinárodním kontextu.

Na volitelný předmět Moduly vám umožňují kombinovat dle Vašich zájmů a oblasti práce. Patří mezi ně mnoho možností kursu, například, e / mobilní obchod Technologies, Store plánování a projektování, Projektování a řízení průmyslových operací, Multichannel strategiích, obchodních psychologie, tržní výzkum, energetika, ekonomika a mezinárodních finančních trzích.

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by Neuss University for International Business »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date