Bakalář v oboru mezinárodního obchodu a marketingu pro módní průmysl

Fashion Institute of Technology

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru mezinárodního obchodu a marketingu pro módní průmysl

Fashion Institute of Technology

Bakalář v oboru mezinárodní obchod a marketing pro módního průmyslu

Globalizace. Více než módní slovo, to je realita v dnešním módním průmyslu. Je to mnohem složitější, než jen prodej produktů po celém světě. Je to o plánování, taktizování, zajišťování zdrojů, přepravy a uvádění na trh, často po různých zemích s různými obchodními politikami, měn, zákonů, infrastruktury a kultury. A teď, udržitelnost, environmentální a sociální odpovědnosti, vstoupil do mixu, protože firmy uvědomují, že mohou stavět hodnotu značky se stanou dobrým firemním občany.

V tomto Bachelor of Science programu se naučíte orientovat se v komplexní globální trh, včetně finančních, právních, logistických a mezikulturních aspektů import a export. Budete studovat mezinárodní finance, obchodní strategie, módní právo a průzkum trhu strategií. Třídních studie jsou doplněny návštěvami firemní, zvyky, financí a vládních úřadů.

Studium s fakulty, kteří pracují v různých segmentech mezinárodního obchodu, budete zkušenost z první ruky v reálném světě aktivity globálního podnikání a absolvent připraven k práci v mezinárodním obchodě a globálních společností zabývajících se módou.

Highlights

 • Mezinárodní obchod a marketing programu na FIT je jediný program svého druhu ve Spojených státech, která se zaměřuje na módního průmyslu.
 • Pracovníci fakulty jsou praktikující profesionály ze čtyř kontinentů, kteří vyučují nebo probíraných ve více než 50 zemích světa.
 • Téměř jedna třetina studentů pochází z jiných než USA zemích
 • Mezinárodní Industry Advisory Board zajišťuje, že vzdělávací program neustále vyvíjí tak, aby odrážely trendy v této oblasti.
 • Studium v ​​zahraničí programy poskytují širší pohled na globální podnikání.

V tomto programu, budete:

 • získávají zkušenosti prostřednictvím stáž u mezinárodní společnost se sídlem v New Yorku.
 • spojit s lídry a vládními úředníky obchodu prostřednictvím hodnocení přednáškového cyklu, jako jsou mluvící Trade @FIT, poradenských programů, a polních cest.
 • účastnit se mimoškolních aktivit, jako je mezinárodní obchod studentské asociace, která organizuje akce, jako jsou výlety do Magic Marketplace (módní obchodní veletrh v Las Vegas) a setkání se zástupci odborových ve Washingtonu, DC
 • mají rozsáhlé sítí a možnosti kariérního postupu prostřednictvím úzkých vazeb programu na mezinárodní síť obchodních Alumni (Itan).
 • mají možnost získat prestižní stipendia.
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - New York, New York
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - New York, New York
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu