Read the Official Description

Bakalář v oboru mezinárodní obchod a marketing pro módního průmyslu

Globalizace. Více než módní slovo, to je realita v dnešním módním průmyslu. Je to mnohem složitější, než jen prodej produktů po celém světě. Je to o plánování, taktizování, zajišťování zdrojů, přepravy a uvádění na trh, často po různých zemích s různými obchodními politikami, měn, zákonů, infrastruktury a kultury. A teď, udržitelnost, environmentální a sociální odpovědnosti, vstoupil do mixu, protože firmy uvědomují, že mohou stavět hodnotu značky se stanou dobrým firemním občany.

V tomto Bachelor of Science programu se naučíte orientovat se v komplexní globální trh, včetně finančních, právních, logistických a mezikulturních aspektů import a export. Budete studovat mezinárodní finance, obchodní strategie, módní právo a průzkum trhu strategií. Třídních studie jsou doplněny návštěvami firemní, zvyky, financí a vládních úřadů.

Studium s fakulty, kteří pracují v různých segmentech mezinárodního obchodu, budete zkušenost z první ruky v reálném světě aktivity globálního podnikání a absolvent připraven k práci v mezinárodním obchodě a globálních společností zabývajících se módou.

Highlights

  • Mezinárodní obchod a marketing programu na FIT je jediný program svého druhu ve Spojených státech, která se zaměřuje na módního průmyslu.
  • Pracovníci fakulty jsou praktikující profesionály ze čtyř kontinentů, kteří vyučují nebo probíraných ve více než 50 zemích světa.
  • Téměř jedna třetina studentů pochází z jiných než USA zemích
  • Mezinárodní Industry Advisory Board zajišťuje, že vzdělávací program neustále vyvíjí tak, aby odrážely trendy v této oblasti.
  • Studium v ​​zahraničí programy poskytují širší pohled na globální podnikání.

V tomto programu, budete:

  • získávají zkušenosti prostřednictvím stáž u mezinárodní společnost se sídlem v New Yorku.
  • spojit s lídry a vládními úředníky obchodu prostřednictvím hodnocení přednáškového cyklu, jako jsou mluvící Trade @FIT, poradenských programů, a polních cest.
  • účastnit se mimoškolních aktivit, jako je mezinárodní obchod studentské asociace, která organizuje akce, jako jsou výlety do Magic Marketplace (módní obchodní veletrh v Las Vegas) a setkání se zástupci odborových ve Washingtonu, DC
  • mají rozsáhlé sítí a možnosti kariérního postupu prostřednictvím úzkých vazeb programu na mezinárodní síť obchodních Alumni (Itan).
  • mají možnost získat prestižní stipendia.
Program taught in:
Angličtina

See 9 more programs offered by Fashion Institute of Technology »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019