Read the Official Description

Bachelor of Science v nábytku a dřevařská

GMIT Letterfrack Campus

Absolventi jsou vybaveni dovednostmi v nábytku a dřevěných technologií, které jsou požadovány v moderních výrobních prostředích. Vyvíjejí znalosti o současných výrobních technologií a může prokázat jasnou představu o obchodních a pracovních postupů se schopností vyrábět nábytek a dřevěné výrobky kvalitu a preciznost v konkurenčních obchodních podniků.

Absolventi mají jasnou představu o povaze a vlastnostech materiálů a povrchových úprav používaných v průmyslu. Mohou kvalifikovaně a bezpečně provozovat celou řadu konvenčních i automatizovaných výrobních zařízení a lze implementovat plánování továrna, rozvržení, organizaci práce a výrobních toků.

Přednášky a laboratoře podporují aktivitu dílny bázi a pokrývají podstatné integrujících prvků. Tyto projekty a činnosti podporují intenzivní blok pracovní stáže, které mohou být uskutečněny v Irsku, Velké Británii, USA, Evropě, Austrálii a dalších částech světa.

moduly programu


Rok 1: naučit se učit, nadace výkres, materiály, výrobní technologie, Technická grafika, matematika, nábytek historie a procesu konstrukce nábytku a stavební projekty 1

Rok 2: Applied Science, užitá grafika a počítačové aplikace, Řízení a ekonomika podniku, Advanced Manufacturing Technology, Operations Management 1, 2 Projekty

Rok 3: CAD / CAM, vývoj produktu Operations Management 2, automatizace, komerční projekty a pracovat umístění, marketing a finance a regulační prostředí

Pracovní příležitosti


Absolventi jsou zaměstnáni v různých výrobků ze dřeva, nábytkové, kde je vyžadována znalost výroby a výrobních technologií. Se zkušenostmi, absolvent má dobrou pozici pro práci na úrovni dohledu a řízení.

Další základní informace

  • Tento program zahrnuje výcvik v používání nejrůznějších výrobky ze dřeva strojů.
  • 1. ročníku studenti musí koupit nástroje, bezpečnost a projektové výstroje při registraci tohoto programu, které jsou vyráběny a určené GMIT.
  • Doporučuje se, aby žadatelé mají European Computer Driving Licence (ECDL).
  • Rozsáhlá pracovní stáž je rovněž začleněny do roku tři programu, který může probíhat v Irsku, Velké Británii, USA, Austrálii či na jiných místech.
  • Termín studia v ústavu třetí úrovně v zámoří může být také považována za místo tohoto umístění průmyslu.
  • S maturitou 6 Osvědčení o vysokoškolském studiu je zakotven v tomto programu a studenti mohou chtít ukončit toto ocenění po dokončení prvním a druhém roce.

Následná studií


Absolventi se mohou ucházet o místa na čtvrtém roce od Bachelor of Science (vyznamenání) v Nábytek a dřevařské na GMIT Letterfrack.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date