Read the Official Description

Ochrana životního prostředí a ochrana životního prostředí

O školy / organizace:

Fakulta chemicko-inženýrská byla založena v roce 1930. Přední profesory s PhD míry nebo doktora věd stupně studenti vlak, aby se stal kvalifikovaný personál v oblasti základního a aplikovaného chemie a chemické technologie. Naši studenti mají možnost studovat a pracovat na nejmodernějších chemických laboratořích, který je vybaven moderním zařízením. K dispozici je také počítačová třída, která poskytuje přístup k potřebných databází a vědeckých časopisech.

O univerzitě (historie, moderní zlepšení, škola mise, ocenění / akreditace)

Byla založena v roce 1914 Samara Státní technické univerzity se zavázala k čistotě vědy, výzkumu a inovací. Naším cílem je usnadnit potřeby trhu v oblastech, které se specializují se studenty vybavených přímo použitelných dovedností. A můžeme upřímně říci, že vysokoškolští absolventi úspěšně uvést do praxe získané znalosti.

V současné době University zahrnuje 3 hlavní kampusy, 17 vzdělávací budovy, 8 ubytovny více než 50 výzkumných center, 2 sportovní haly a 3 rekreační střediska.

Univerzita má licenci od Ministerstva školství a vědy Ruské federace k realizaci vzdělávací činnost v oblasti vysokého školství (licence № 1938 ze dne 17. února 2016). Univerzita je akreditována Ministerstvem školství a vědy Ruské federace (Státní Osvědčení o akreditaci № 1676 ze dne 22. ledna 2016).

Věci, které tvoří program zvláštní

Program si klade za cíl vytvořit speciální kompetence, které poskytují absolventům příležitost k řešení pracovních úkolů ve výzkumu a vývoji, tvorbě a realizaci energeticky a zdrojově úsporné, ekologicky šetrných technologií při výrobě základních anorganických chemických látek, přípravků základního a jemné chemikálie, plasty, rafinace ropných produktů, plynu a tuhých paliv, mikrobiální syntéza, farmaceutických a potravinových výrobků, vývoj léčebných metod se průmyslového a komunálního odpadu a druhotných surovin.

Program je zaměřen na vlak jednotlivce pro profesionální a výzkumné činnosti v oblasti ochrany životního prostředí a environmentálního managementu.

Tento program byl vytvořen kvůli vysoké poptávce na odborníků v péči o životní prostředí a oborů na ochranu životního prostředí. Program rozvíjí silné spolupráci s průmyslem, zejména pracujeme s předními ruskými ropných rafineriích a společnostmi, jako je "Kuibishev Oil Refinery", "Samara Oil and Gas", "Transněfť" a "Rosněfť".

Výsledek pro absolventy

Absolventi kvalifikovat s vynikající teoretické a praktické vzdělání, vysokou schopnost adaptace, která je základem úspěšného strojírenství, výzkum, řízení a organizační práce téměř ve všech odvětvích hospodářství, školství a vědy.

Absolventi získají znalosti a dovednosti, které jim umožní vyrovnat se s výzvami technologických procesů a systémů z oblasti bezpečnosti životního prostředí, energie a zdrojů, aby zobecnit výsledky aplikovaného výzkumu Zdůvodnění a realizovat činnosti spojené s inženýrství životního prostředí, aby vypracovaly opatření pro komplexní využití surovin nahradit vzácné materiály, způsoby nakládání s odpady.

Uzávěrky pro podání žádostí

Postup Žádost o programu končí 19. srpna

data zahájení

Postup Žádost o program začíná 1. června

Přijímací proces

  • Vyplňte formuláře žádosti - e-mailem formulář žádosti, kopie pasu a kopie svých vzdělávacích dokumentů v angličtině nebo v ruštině.
  • Počkejte na oficiální odpověď od University (cca 2-3 týdny) - Překladač a notářsky ověřit své vzdělávací dokumenty Velvyslanectví Ruské federace ve vaší zemi - Žádost o studentské vízum ve své zemi - Po příjezdu do Samary předložit všechny originální dokumenty podepsat smlouvu a zaplatit školné za první pololetí / rok

Žadatelé, kteří nemluví rusky jsou zapsáni na jednoroční přípravný kurz, složit zkoušku z ruského jazyka a poté předložit doklady o studijním programu.

Vstupní požadavky (jazykové, předchozí programy a odbornou přípravu, atd)

Vstupní zkoušky:

1) Matematika
2) Fyzika
3) Russian

Seznam dokumentů:

  • Mezinárodní cestovní pas
  • Migrace Card (dostanete jej na ruské cross-hraniční kontroly)
  • 6 barevné fotografie (velikost 3 x 4)
  • Vzdělávací dokumenty (vysoká škola certifikát) a jejich ověřené kopie, přeložené do ruštiny a notářsky ověřen ověřený advokáta v domovské zemi kandidáta.
  • osvědčení o zdraví, vydané úředním subjektem vlasti a původní lékařské potvrzení, že dokazuje HIV negativní výsledek užívala během posledních 30 dní

Délka programu

4 roky prezenčního studia

Náklady

126200 rublů ročně

Informace o stipendium

Mezinárodní žadatelé mají možnost získat stipendia od ruské vlády. Chcete-li použít pro tyto stipendia, měli byste kontaktovat Zastoupení Rossotrudnichestvo v zemi svého bydliště.

Program taught in:
Angličtina
Ruština

See 9 more programs offered by Samara State Technical University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
82,400 RUB
126200 rublů ročně
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date