Read the Official Description

Bakalář v přímých a interaktivní design

Pokud jste si koupili něco z katalogu J. Crew nebo na Amazon.com, získal vysokoškolský brožuru v e-mailu, nebo podepsal online petici za politického kandidáta, když jste viděli přímý / interaktivní marketing v akci. Stejně jako ostatní obchodníci, přímým marketingem dělat výzkum, jaké zákazníky, vyberte média (TV, direct mail, internet), a vytvořit kampaň. Ale spíše než odhadnout, zda je zpráva pracoval, oni sledovat odezvu spotřebitele. Kolik lidí (a jakého věku, etnické skupiny, výše příjmu), nazývá číslo v katalogu, klepnutí na tlačítko na webové stránce, nebo šel do obchodu pro jejich "dar s koupí"? Vzhledem k tomu, přímým marketingem mohou měřit výsledky mohou učinit příští kampaň ještě lepší.

Direct marketing (DM) je o prodeji nejen produkty, ale nápady. Mnoho organizací, jako politických kampaní a sociálních skupin advokacie, ji využívají ke zvýšení povědomí o-a fondy pro-jejich příčinu. Mnoho průmyslových odvětví a podniky, včetně luxusních značek, jako jeho cílený přístup a nižší náklady, přímého a interaktivního marketingu růst pole.

V tomto programu se dozvíte na řemeslnou kampaně, které přinášejí výsledky. Budete studovat internetový marketing, mediální plánování a přímé marketingové komunikace, a získat praktické zkušenosti, které zahrnuje vyvíjí různorodé kampaně na konkrétních produktů. Fakultou profesionály přináší aktuální odborné znalosti k výuce, a připojí vás na tomto dynamickém odvětví.Přednosti

  • FIT nabízí země je pouze bakalářský titul v oboru přímého a interaktivního marketingu.
  • Přímý a interaktivní marketing je nejrychleji rostoucím segmentem reklamy a marketingu.
  • Fit Fakultní členství v Direct Marketing Vzdělávací nadace, direct marketing klubu v New Yorku, a Direct Marketing Idea Exchange (dmix) poskytnout studentům s rozsáhlou průmyslovou podporou.

V tomto programu, budete:

  • prožít průmyslu stáž u přední přímá reakce nebo e-commerce společnost, jako je J. Walter Thompson, Gucci online nebo Wunderman / Y & R.
  • aby spojení s představiteli průmyslu u přímého marketingu a interaktivních společnosti v New Yorku.
  • přijímat placené studentské členství na direct marketing klubu New Yorku.
  • účastnit průmyslu konferencí a soutěží pro průmysl-sponzorované stipendií.
  • mají příležitost pro letní stáž v Londýně.
Program taught in:
Angličtina

See 9 more programs offered by Fashion Institute of Technology »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019